Sari la conținut

Unde mergem in we 18-19 sept ?


R_MARCE
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 172
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

coane am retinut ca esti pe la pancarta cu zapp. sau la pravalia cu zapp. sau unde scrie zapp. te gasim noi acolo, tu sa stai in vitrina cu miscarea aia tipica zapp-istilor de "zappp ! online!" ok ? :blbl:

 

 

Sorin

sper sa pot... pt ca de ficare data cand vreau sa citesc un mesaj sau sa fac un download, imi zboara laptopul de pe masa :baldy: ........ deci, pregatesc ceva!?!..... o cafeluta fierbinte!?.... ceva fetite!?. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca asa se intampla cand treci de o anumita varsta......... nu iti mai arde de nimic, nu mai ai curaj, pui raul in fata totdeauna, etc...........pensionari...................... 'neata romania!!!.......... ce naiba, nimeni nu mai vrea senzatii tari, adrenalina, AVENTURA............... o viata avem, daca nu o traim........!! nimeni nu se plictiseste acasa? ........ haideti oameni buni... 'neata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa fiu rau,...... dar ce poate fi mai frumos decat sa te intalnesti cu alti prieteni motociclisti............... nu sunt de mult nici mototciclist nici pe forum,............ dar abia astept sa va cunosc pe toti :blbl: ,...... sa traim impreuna aventura. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Virsta nu are nimic de-a face cu pofta de aventura, problemele de obicei depind de timp si locatie, cel putin la mine.Daca as fi fost acasa eram cu voi , pe cind asa..., oricum daca plecati va doresc un timp frumos si distractie la maxim!

dragut din partea ta,...... ai dreptate, si multumesc de urari,........ acum m-am intors,...... chiar ca a fost frumos,........... probabil o sa puna ceva poze baietii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati fost sau nu ca am citit 11 pagini de propuneri :kick: si m-ati facut curios.

 

Io nu am fost nicaieri ... :baldy: am demontat honditza cu niste prieteni .. am intins lantu de distributie ... nu mai trage aer fals.... si merge BINE BINE acum :laugh:

 

... a ... si i-am pus luminitze mov :blbl: (ps. nu sunt poponar :banana: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa le punem pe toate :blbl:

chiar ca a fost fain.

sa va povestesc cum am trantit eu motoreta ?

 

hmm facem topic dimineata :baldy:

 

hai ca nu are nimic nici ea si nici eu.

 

Sorin

cum ai reusit!?!!!!! abia asteptam sa vedem pozele :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'neata tuturor

 

DA am fost , a fost suuuuupeeeeeeeer :blbl: :baldy:

drum ok, vremea beeetoooon, soare pina la fagaras, spre balea un pic de umezeala (doar am trecut printre nori, :banana: ) frig la cabana, dar nimic care sa ne opreasca, eram cit de cit pregatiti, transfagarasanu' la coborire ud pina la vidraru, cu surprize - putine gropi, putine 'gilme', niste nisip ( o sa va povesteasca sorin :kick: ). de la vidraru sosea uscata, soare pina la curtea de arges unde am facut o pauza de suc ca sa stabilim continuarea traseului care a fost - campulung targoviste buc.

 

inca odata, a fost excelent, gashca nemaipomenita.

cind repetam figura ? poate ii convingem si pe altii sa vina.

 

pun imediat citeva poze

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain, intr-adevar :banana:

 

Eu n-am mai fost pe TFG inainte, si nu stiam la ce sa ma astept. La dus, cand am iesit din nori aproape de Balea, nu-mi venea sa cred cat de mari pot fi lucrurile in jurul meu :laugh:

 

Cel mai mult si mai mult, doamna educatoare, mie mi-a placut urcarea susmentionata si drumul dintre C. Arges si Campulung (desi relativ prost).

 

Pana la urmatoarea plimbare, trebuie sa gasesc un homo carburatoricus, la intoarcere n-am putut sa mai trec de 4000 ture :blbl: Cand am incercat, am scos un rateu pe toba de Mihai a crezut ca a plecat cu cricul coborat si Sorin ca a luat o piatra in casca :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...