Sari la conținut

Unde mergem in we 18-19 sept ?


R_MARCE
 Share

Postări Recomandate

atunci sa mergem o Sinaia sau mai departe, un Brasov si gasim o cabana ceva unde sa stam peste noapte. Si atunci avem si foc, si berica si ..munte.

okay atunci ... sa stabilim locul de intalnire. eu zic OMV baneasa 10-11 trecute fix, sambata. bran v-ar conveni pt innoptat ? sunt preturi bune si conditii faine.

ei, e extraordinar ca mai vine unu' 'de-al meu' :banana: . tre' s-o desfunzi nene digei ... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 172
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca ajungeti pe transfagarasan uitati-va de tramvaiul meu la Piscul Negru, voi fi acolo de vineri seara pana duminica dupa-amiaza.

vorbeste cu Relu sa ne pastreze si noua (eu si Andrei) ceva paturi libere ca sunt mari sanse sa ne intersectam pe-acolo.

P.S. care merge bre la motocros Zarnesti si dupa pe Transfagarasan? exclus fricosilor de vreme rea :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kali:

- transfagarashanul

nu stiu de ce acest drum ti se pare o alegere gresita pentru un incepator....

are multe curbe deci ai unde exersa cum sa le negociezi... inveti foarte mult, cel putin eu asa am facut.--

 

-locul de intalnire... Andrei parca a descris destul de simplu ceea ce incearca lumea sa zica... autostrada + drum de tara + curte + inapoi nu e un traseu chiar nemaipomenit.

 

- nu trebe sa te superi pe mine, doar sintetizez ce s-a zis pana acum.

 

 

marcela:

- nu prea stii ce vrei :banana: dar stii CUM vrei. that is a lol.

 

andreic:

-mare dreptate cu branul insa e traseu de-o zi. daca dormim acolo ar trebui sa mergem mai multicel.

 

in concluzie... ar merge ceva gen bucuresti targumures (dormit acolo dupa niste plimbarici pe fabuloasele coline) si intoarcere duminica pe transfagarashan sau bran.

 

as vrea sa ajung si la zarnesti, si acolo ai unde dormi...

 

Sorin

 

Ah, si ne putem intalni la OMV si putem da cu banu unde mergem. da pun pariu ca nu va tine pensionarilor :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ca loc de intilnire ramine la OMV Baneasa orele 10-11. :laugh: (ca sa stie toata lumea).

 

Care vine ...VINE ..care nu ..GHINION! Ramine sa vedem acolo care si incotro mergem si pt cit timp.

 

SIMPLU ... nu? :baldy:

 

Pt Sorin:

M-ai dibuit! Nimic nu iti scapa! :blbl: Fac ce vreau, dar stiu ce fac! :banana: (si stiu si cum vreau..but that's another story! ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta o sa vina Tiesto la WTP si multa lume o sa mearga....asa ca 9 dimineatza e prea devreme....eu unul o sa fiu obosit...poate si altii...o ora de somn in plus conteaza....

 

Dar majoritatea hotaraste.... :banana:

Editat de DeeJay-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun transfagarasanul........ este la 30km de mine iar la poale este o cabana misto unde putem inopta............. inleg cu vremea am auzit ca de maine se indreapta.................. sau mergem la zarnesti la intalnirea enduro si dupa aceea pe trans

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....sau putem ramane peste noapte chiar in varf la balea lac............. in leg cu viteza........ si eu sunt incepator si cred ca mi-a prinde bine un traseu mai dificil.............aduc eu camera video :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa coane, sa le aratam puterea ducati-ului acolo unde se simte el cel mai bine!

PE TRANSFAGARASHAN.

lol

plasticele chinezesti vor fi facute scrum :laugh:

 

hehehehehe adu tu camera, eu aduc scoci sa o montam pe locul pasagerului orientata spre spate, sa filemeze japonismele :kick:

:banana:

glumeam baieti, mergem incet ca suntem ncepatori ! sa-nnebunesc! :blbl:

 

 

Sorin :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa coane, sa le aratam puterea ducati-ului acolo unde se simte el cel mai bine!

PE TRANSFAGARASHAN.

lol

plasticele chinezesti vor fi facute scrum :blbl:

desigur, o sa ma uit tot timpul in oglinda. drace! bautura nu e buna,sorine. :banana: dar ca fim siguri ca nu se intampla nici o nenorocire va las in fatza si ma invart in jurul vostru ca sa verific daca totul e in regula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...