Sari la conținut

Unde mergem in we 18-19 sept ?


R_MARCE
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 172
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cum se anunta vremea? de la corespondentul nostru special la curtea de arges aflam ca in zona tocmai s-a luminat a ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.memo.ro/vremea :baldy: Transul e o destinatie buna, mai ales ca in curand iar se inchide. Cazare se poate si la Cab Paraul Capra (mai sus de Piscul Negru) -> 550.000 lei/noapte/dubla, micii si berea cat de cat la preturi rezonabile. Parerea mea. Iar un pik de ploaie n-a stricat niciodata, fie ea si rece. La cab e cald :banana: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic de asemena ca daca pe drum apar gagici misto pe dreapta sa oprim si sa le luam de neveste :banana:

ba ma lasati cu pensionarismele astea ?

si daca ploo ce ?

mergem mai incet, eu am caloriferu cu mine, opresc, ma usuc si continui :blbl:

nu ne face pe noi :baldy:

 

andrei: fii sigur ca eu beau cafeaua ca la 10 daca ajung e clar ca nu am apucat s-o beau.

restu: nu va mai prefaceti ca sunteti fete, stim ca nu-i asa, un pic de ploaie nu face decat bine.

unde dormim si altele sunt detalii neinteresante.

 

Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

valea oltului si revenim pe transfagarshan ?

sau craiova, drobeta turnu severin, timisoara, cluj, brasov, bucuresti ?

sau brasov, oituz, bacau, bucuresti ?

 

 

Sorin

Azi am venit eu pe Valea Oltului. Vremea este deosebit de frumoasa, norii sunt doar la 30 de metri inaltime, burnita este consistenta si gradele Celsius putine!

 

Drum bun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si o oarecare problema cu ambreajul... De asta prefer sa nu fac foarte multe manevre de schimbare a vitezei... Plus ca n-am experienta si nu ma risc. Pana acum, in 7 zile in sir de mers cu moto (am mai mers si ocazional, nu zilnic), am avut 2 incidente. La unul m-am urcat pe un megane, la celalalt mi-am lasat juma' de guma pe asfalt (aseara) pt ca un bou bovis mi-a taiat fata, pe linie continua si, din cate e Grivita de lata, fix pe banda mea avea treaba... :banana: Groaznic...

 

Am plecat repede pe urma la Pui de Urs si am luat o ciorba de burta si un friptur la gratar, ca sa-mi revin din spaima.. :blbl: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...