Sari la conținut

Video Files


redeye
 Share

Postări Recomandate

Reguli:

 

Aici puteti uploada orice fel de fisiere video...Se pot si comenta clipurile.

 

On-TopIC:

Un video facut cu photodex ( Pro Show Gold ) .. Calitatea imaginilor era perfecta dar din cauza programului calitatea pozelor nu este una exceptionala. Download si Upload placutt!!

Piaggio_ZIP.mpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reguli:

 

Aici puteti uploada orice fel de fisiere video...Se pot si comenta clipurile.

 

On-TopIC:

Un video facut cu photodex ( Pro Show Gold ) .. Calitatea imaginilor era perfecta dar din cauza programului calitatea pozelor nu este una exceptionala. Download si Upload placutt!!

Frumos filmuletul! oricum pana vineri e gata si scuterul meu il scot din service mie teama sa nu imi placa cum iese :P oricum revin cu poze la sectiunea PIAGGIO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos filmuletul! oricum pana vineri e gata si scuterul meu il scot din service mie teama sa nu imi placa cum iese :P oricum revin cu poze la sectiunea PIAGGIO

daca vrei imi dai mie pozele si iti fac un video!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca un VIDEO! :)

 

Multe poze cu tuning la scute :) ... aceias melodie pe fundal ca si la PIAGGIO ZIP...

 

CliCK 4 DOWNLOAD

nu a mers sa uploadez aici... nu stiu de ce...

 

Ma bucur ca ai folosit poze puse de mine, Radu46, The_doctor_46 si altii, pe acest forum ... :smoke:

Totusi puteai sa pui si tu pozele tale intr-un asa filmulet si intr-unul mult mai frumos sa pui pozele alea si sa nu ne faci de ras...am vrut eu sa pun un film aici dar nu stiu de ce nu a mers si sa vezi cum se face un film adevarat... :) :peace: :scratch:

 

Totusi apreciem efortul... :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ai folosit poze puse de mine, Radu46, The_doctor_46 si altii, pe acest forum ... :moron:

Totusi puteai sa pui si tu pozele tale intr-un asa filmulet si intr-unul mult mai frumos sa pui pozele alea si sa nu ne faci de ras...am vrut eu sa pun un film aici dar nu stiu de ce nu a mers si sa vezi cum se face un film adevarat... :) :) :scratch:

 

Totusi apreciem efortul... :)

pozele sunt de pe categoria Tuning la scootere uploadate de useri. Care este problema? vad ca doar tu te-ai suparat ca le-am pus!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa "n" incercari de a pune un filmuletz aici m-am hotarat sa va dau un link...

Acesta se vede la o rezolutie mai proasta dar nu este din cauza mea...

 

Si ca sa va amuzati putin mai pun cateva care nu au legatura cu scuterele sau cu MOTESCURU' :lol: :lol:

La munte

Cu dedicatie pentru baietii cu MOTESCURU'

Viata lu Emil Nebunu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog nu imi mai gresii numele...fara "y" la sfarsit ca am vazut ca si pe site-ul tau tot asa ai zis...mersi oricum... :lol:

bine.. pe net de obicei se inlocuieste i-ul romanesc cu y (i-grec)...acum o sa tin minte :lol:

nu are leg cu topicul dar scoate si tu poza din semnatura ca este prea mare.. sau fa-o mai mica...

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un video nou al Comunitatii Scuteristilor din Romania:" CSR Movie". Multumim lui SORIN (SCR33KY) si lui DAN ( ALIAS). Nu am reusit sa il uploadez aici deoarece are 240 mb. Video-ul dureaza 04:11 min si este asa mare pentru ca are extensia .mpg. Hostul este bun deci se downloadeaza repede cu o viteza de 5 mb/s.

 

LINK DE DOWNLOAD: Click pentru download - www.scuterist.ro

PS: Va rog faceti-va cont!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine.. pe net de obicei se inlocuieste i-ul romanesc cu y (i-grec)...acum o sa tin minte :lol:

nu are leg cu topicul dar scoate si tu poza din semnatura ca este prea mare.. sau fa-o mai mica...

 

Fac ce vreau ma in plm cu semnatura...TACI ca eu daca iti zic sa nu mai postezi atata te deranjaza nu???Hai pa bai tarane si ne auzim la corigente, vin sa te ascult... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Bah yoCornYYYYYYYYYYYYYYYYY care e problema ta???? Te-a rugat frumos sa iti schimbi poza aia mare !Fi stu intelegator, ca doar aici suntem prieteni toti!!

 

P.S. Nu cred ca NUMELE tau e youCorni ca nu scrie asa in buletin, daca ar scrie asa :bounce: :baldy: :lol: :lol: :lol: :D :D :rock: :ok: ..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...