Sari la conținut

Video Files


redeye
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 229
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

mwhahaha nu pot sa ma abtin sa nu ma bag.... frate ai filmat 4 min si ceva si nici macar nu i`ai dat si tu o cheie??? :P :P :D

 

--- Mesaj completat în 12 Nov 2007 00:19 -------------

mwhahaha nu pot sa ma abtin sa nu ma bag.... frate ai filmat 4 min si ceva si nici macar nu i`ai dat si tu o cheie??? :P :D :D

 

 

sa fiu si yo in pas cu topicu :D

<----- tunning adevarat :P :bier: :D ...o sa revin cu poze si poate niste filmuletze cu "transformarea" din iarna asta....doar sa`mi gasesc vecina sa`mi dea cheile de la garaju` ei :cheers: :bounce:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit am reusit sa uploadez clipu

e facut mai demult de cat aveam Aprilea b Amico ... :what: :moto:

astept pareri :hug: :)

:D

http://www.youtube.com/watch?v=elYwk8MBAHY

[am facut post si pe Topicu asta ... pt. ca vad ca e mai dezvoltat si mai bine il continuam pe asta]

asa ;) .. am reusit sa te pun pe calea cea buna :eek: :eek:

 

 

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haste,de unde iau si eu un filtru dala sport de aer :) ,

asea se aude si la mine daca merg fara filtru de aer dar mai mult de 30km/h nu vrea,din cauza aerului prea mult in carb+ ca se umple de praf,se simte la acceleratie,vit max fitru de aer sport sau e decat ptr sunet?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa pun si eu filmulet cu "Puscaria" mea :hug:

Dupa "Transformarea suprema" adica 95 % din piese schimbate.

sunetele din background sunt asigurate de "Vecini" :)) tencuiau spatele casei la mine in curte si cainele meu latra la ei

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haste,de unde iau si eu un filtru dala sport de aer :hug: ,

asea se aude si la mine daca merg fara filtru de aer dar mai mult de 30km/h nu vrea,din cauza aerului prea mult in carb+ ca se umple de praf,se simte la acceleratie,vit max fitru de aer sport sau e decat ptr sunet?

 

 

yo l`am luat de la reprezentanta yamaha .... m`a costat 50 ron ....ca se aude asa...e de la toba .... i`am scos tzeava aia care trece prin finala ..... dar cand iti pui in filtru din asta...se aude misto cand acc ( un fel de mini turbina :))))) ) ... acc mai bine..dar treb sa umbli la reglaje...asta daca vezi alte simptome :D

 

PS: filtru din ala gasesti si pe louis....ori la reprezentante....

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo l`am luat de la reprezentanta yamaha .... m`a costat 50 ron ....ca se aude asa...e de la toba .... i`am scos tzeava aia care trece prin finala ..... dar cand iti pui in filtru din asta...se aude misto cand acc ( un fel de mini turbina :))))) ) ... acc mai bine..dar treb sa umbli la reglaje...asta daca vezi alte simptome :D

 

PS: filtru din ala gasesti si pe louis....ori la reprezentante....

unde e reprezentanta yamaha?? am cautat pe net si cand m-am dus era de instrumente muzicale :hug:))) ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde e reprezentanta yamaha?? am cautat pe net si cand m-am dus era de instrumente muzicale :)))) ..

 

yo`s din cta..... in buc nu stiu unde e ...dar poate fi gasit (cred yo ) la orice reprezentanta...sau pe scuteru-center sau pe louis.de ..... nu e o piese grea de gasit :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cu prafu cum sta?eu stau intro zona plina de parf si mie sa nu se umple carb de praf dupa 1000 de km :)

 

 

filtru asta m`a tinut 2500-3000 km ...ma tinea si mai mult...dar l`am dat yo jos (timpu friguros ... ploi) si il faceam ca dracu ...ca nu am aripa de la roata spate si`mi sare tot pe carb si ce`i pe acolo :hug:)) oricum filtrele alea cred ca sunt facut din "panza" sau ce material e si sarma pt sustinere..o sa ma mai itneresez care`i mai bun , asta pe care l`am avut sau din ala cu burete :D

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta mi se pare cel mai rapid la clasa 50cmc:

Si asta cel mai frumos scuter de serie la clasa : http://youtube.com/watch?v=68fJQjMjUTE&feature=related

Nu arata nicaieri viteza.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...