Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

deci asta era COMOARA DIN PADURE ??

se baga cineva pe 25 iulie la o pimbare pe CHEIA ?? io sunt la faza in care pregatesc lumea ( nevasta ) sa accepte faptul ca plec sa ma plimb , dar pana pe 25 o conving eu !!

Cred ca ma bag eu man...Oricum, mai e pana atunci.

In seara asta, la Petre Ispirescu la semafor, un bulangiu de la o firma de paza intr-un logan, a coborat la Thomas cu tupeu(fara sa-l fi deranjat cu ceva) Cand am ajuns si eu dupa cateva secunde, deja o lasase mai moale...L-am luat la injuraturi, intre timp a mai coborat un tip dintr-o solentza rosie si il injura si asta pe <handralaul de paza>...A vazut dobitocul ca nu impresioneaza pe nimeni si s-a tirat cu coada intre picioare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

astept si eu dinastia' , sa vada cum e sa dau un tel. si sa vina vreo 10 recuperatori ( dinaia tuciurii la 120 kg si patrati ) .............tel. dureaza cca. 5 secunde apelez si zic sunt in locul X veniti sa va dau banii inapoi !! :blink: :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la Mc cine vine? Hai macar acum sa ne strangem mai multi...Vine si Dan dupa atatea absente si tre sa-l discutam in consiliu.

Miine ? Sau azi ?

Daca imi termin treaba in timp util, eu vin... tot la 8 ramine ?

Editat de za_sly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mergeti in acest week-end la Predeal (d-alde Ina :lol: ) sa puneti si poze p forum... vreau sa stiu si eu ce am pierdut :)

Subscriu!Ma pregatisem ieri pentru drumul Predealului,dar am renuntat cind am vazut ce ploaie se pregatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaaa... o cana cit china, de vin fiert, ar fi mers pe ploile astea.... daca nu ar fi fost drumurile cu masina, cred ca si eu as fi ales acelasi drum ursule.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super la predeal! Am mers cu Ina cu masina si la dus imi parea rau ca nu am mers cu motorul...Vremea frumoasa,motoare multe...Dar cum s-a lasat seara a inceput sa ploua si a tinut-o pana azi cand am ajuns acasa. Ma bucur ca nu m-am dus motorizat. Ce nu mi-a placut la intrunire sunt preturile la mancare...Am inghitit cu noduri dupa ce am platit 46 lei pentru 2 frigarui in valoare reala de maxim 10 lei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal...sapt trecuta am luat si eu permisul...si sunt singurel cu motorul....asa ca dak se poate as vrea sa vin si eu la mac...sa mai invat cate ceva ca e nevoie .

Hai vineri pe la orele 20:00...Nu prea ai ce sa inveti de la noi, ca suntem huligani care terorizeaza Mc ul :laugh:

Mai e cazul sa spun ca glumesc? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...