Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

sal lumee...pupila,simpluuu,micron,wtf,adolf........ce e linistea asta nebuna.......trebuie sa iesim intr-un fel sau altul......am innebunit cu iarna asta.........stau in casa...aaaa...si sunt si in concediu....................trezirea lumeeeeeeeeeeeeeee. felicitarile mele inca o data Cristi,ti-ai luat caine ...doar.... ;) :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal lumee...pupila,simpluuu,micron,wtf,adolf........ce e linistea asta nebuna.......trebuie sa iesim intr-un fel sau altul......am innebunit cu iarna asta.........stau in casa...aaaa...si sunt si in concediu....................trezirea lumeeeeeeeeeeeeeee. felicitarile mele inca o data Cristi,ti-ai luat caine ...doar.... ;) :banana:

E liniste ca nu scrie lumea...Doar nu ma apuc sa "vorbesc" singur :banana: Intradevar, trebuie sa ne vedem...Ne mobilizam vineri? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal lumee...pupila,simpluuu,micron,wtf,adolf........ce e linistea asta nebuna.......trebuie sa iesim intr-un fel sau altul......am innebunit cu iarna asta.........stau in casa...aaaa...si sunt si in concediu....................trezirea lumeeeeeeeeeeeeeee. felicitarile mele inca o data Cristi,ti-ai luat caine ...doar.... :banana: :banana:

eu sunt beat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai am putin si o iau razna......vreau la munca...oriunde.....stau toata ziua in casa.....si ma uit la motoare pe net......am ajuns pana si la o intalnire pe 4 roti...30 min acolo.....cine vrea sa-mi tina locul in casa cu nevasta-mea o zi doua ;) :banana:

Si eu vreau la munca...Si eu m-am saturat de stat in casa (baruri si cluburi exclus o perioada)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal lumee...pupila,simpluuu,micron,wtf,adolf........ce e linistea asta nebuna.......trebuie sa iesim intr-un fel sau altul......am innebunit cu iarna asta.........stau in casa...aaaa...si sunt si in concediu....................trezirea lumeeeeeeeeeeeeeee. felicitarile mele inca o data Cristi,ti-ai luat caine ...doar.... :banana: :banana:

ce caine si-a luat ma ? chiuwawa ?! :banana:

 

voi ori nu ati baut de ajuns ori nu stiti ca pe vremea asta se sta sub plapuma cu femeia si ocazional cu sotia ;)

 

pe anul asta , 3 ianuarie - club A coma alcoolica 7 ianuarie - acelasi lucru ca si pe 5 ....... vreau sa stau in casa ca am febra musculara la ficat !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebati-l pe Mihaitza racing cum arata...ca va spune el tot...asa ca sa nu va plictisiti..... ;) :banana:

Mesaj completat

si cu mac-ul......hai sa incercam o intalnire generala vineri. cine e de acord cu ideea mea?

Sotia vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce caine si-a luat ma ? chiuwawa ?! :banana:

 

voi ori nu ati baut de ajuns ori nu stiti ca pe vremea asta se sta sub plapuma cu femeia si ocazional cu sotia ;)

 

pe anul asta , 3 ianuarie - club A coma alcoolica 7 ianuarie - acelasi lucru ca si pe 5 ....... vreau sa stau in casa ca am febra musculara la ficat !!

Ce-ai cautat ma in club A? De cand renoveaza iron city, am fost dat afara din toate cluburile din centrul vechi...In club A, nici nu m-au lasat sa intru :banana:

Vineri va astept la Mc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai am putin si o iau razna......vreau la munca...oriunde.....stau toata ziua in casa.....si ma uit la motoare pe net......am ajuns pana si la o intalnire pe 4 roti...30 min acolo.....cine vrea sa-mi tina locul in casa cu nevasta-mea o zi doua ;) :banana:

 

 

ma ofer eu Cosmine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ofer eu Cosmine

cred ca mai degraba te oferi sa impingi la BMW-eu' ca omu asta lucreaza cu cartusul pe teava si daca te prinde la borcanul cu miere ai puso .... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca cineva a realizat asta...si n-as vrea sa irosesc cartuse degeaba....ca sunt scumpe ;)

iesi mai ieftin cu varianta Caveman .... adica cu coada de lopata asteptand dupa colt siiii pocC !! :D sau varianta prieteneasca cu suT si gollll ;)

 

 

ati mai facut ceva pe la mobre ca eu unul am cam arso aiurea , in loc sa strang bani de baterie si ulei am baut ca porcul !!! :D

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...