Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu echipament de neopren, nu simti absolut de loc frigul, dar la ce polei a ajuns sa fie, aveai sanse sa cazi si cu masina :alcy:

 

 

deja ne batem joc pupy daca incercam sa mergem pe vremea asta. E timp la primavara ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja ne batem joc pupy daca incercam sa mergem pe vremea asta. E timp la primavara ...

Absolut. Spuneam doar ca se poate "pacalii" frigul. Desi am echipament de neopren pentru snowmobil, nu am iesit cu motorul pe temperaturi extreme :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curios cum astia in Canada se plimba si la minus 20 de grade..... nici nu ingheata, nici nu mai aluneca...o fi de la cauciucuri sau de la sosele? :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care ati iesit astazi cu motoarele? Nu de alta, dar nenea BeerBelly a iesit...Cred ca are si acum turturi peste tot :alcy:

 

 

ieri nu, nu puteam sa ma tin pe picioare dar sa mai tin si 'ursu' dar astazi da, am iesit... am mers destul de bine, nu a fost frig; am prins ceva ploaie dar nesemnificativ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curios cum astia in Canada se plimba si la minus 20 de grade..... nici nu ingheata, nici nu mai aluneca...o fi de la cauciucuri sau de la sosele? :laugh:

 

profil de strada si strada de strada ....... :blbl:

 

dar ideea cu iesitul pe vremea asta nu imi mai surade ........ma dor genunchii si ouale de la reumatism deja de pe acum , sinuzita imi face ravagii in cap iar batranele fracturi se fac resimtite ......asa ca ma bucur de iarna cu niste vin fiert !!! :alcy:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

profil de strada si strada de strada ....... :blbl:

 

dar ideea cu iesitul pe vremea asta nu imi mai surade ........ma dor genunchii si ouale de la reumatism deja de pe acum , sinuzita imi face ravagii in cap iar batranele fracturi se fac resimtite ......asa ca ma bucur de iarna cu niste vin fiert !!! :laugh:

Si eu am dat iama-n vin...In 3 zile am baut 6 litrii, fiert, evident :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am dat iama-n vin...In 3 zile am baut 6 litrii, fiert, evident :alcy:

 

pai vezi fiecare anotimp cu sporturile sale ....... e vremea de motosticlism si saniuta !!! ....ca pana iarna viitoare nu mai pup spirtoase :laugh:

Mesaj completat

ps. Andrei am vazut ca dezmembrezi GPZ-ul , dezvolta subiectul !!! de ce , ce va urma dupa el ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vezi fiecare anotimp cu sporturile sale ....... e vremea de motosticlism si saniuta !!! ....ca pana iarna viitoare nu mai pup spirtoase :alcy:

Mesaj completat

ps. Andrei am vazut ca dezmembrezi GPZ-ul , dezvolta subiectul !!! de ce , ce va urma dupa el ......

Pai Adolf, ce sa-ti spun...eu n-am tradat GPZ-ul,ca-l iubeam :blbl: .In schimb s-a gandit el sa ma tradeze. A decedat subit si nu am vrut sa ma mai incurc cu un alt motor de gpz care la fel putea fi o mortaciune. Dar pentru ca stiu ca si el a tinut la mine,ma ajuta si dupa deces,pentru ca asa cum vezi la semnatura,il canibalizez :laugh: .

Cat despre urmat...hm,deja urmeaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Adolf, ce sa-ti spun...eu n-am tradat GPZ-ul,ca-l iubeam :D .In schimb s-a gandit el sa ma tradeze. A decedat subit si nu am vrut sa ma mai incurc cu un alt motor de gpz care la fel putea fi o mortaciune. Dar pentru ca stiu ca si el a tinut la mine,ma ajuta si dupa deces,pentru ca asa cum vezi la semnatura,il canibalizez :) .

Cat despre urmat...hm,deja urmeaza...

 

 

hai zii ..... iti iei monster sau nu ?! :) ......totusi banuiesc ca zzr 600 :(

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Adolf, e un cbr f4 '99. Mai are necoie de unele retusuri,gen schimbat kit de lant,semnale si revopsire.Mi s-a oferit oportunitatea sa o iau la un pret bun si am luat-o, dar fii fara grija , la un moment dat voi reveni la Kawasaki.Stii doar ca daca nu m-ar fi lasat ,nu as fi renuntat niciodat la gpz :) .

P.S. Decorul face toti banii... :D

post-54172-1291705840_thumb.jpg

post-54172-1291705875_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...