Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Beei fratilor ce ati patit,sper sa nu fie nimic grav ca nu o sa pot dormi,Pedro ce sa intamplat? sper sa nu fie din cauza lu Iris,ca, cred ca sa ingrasat si nu ma sta bine pe mobra,de....asta e,se mai intampla sa ai si pasageri mai ponderati :crack: :D :D dar ce ati facut meeei vineri ca nu am aflat nimic de la nimeni? :ok: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai facut Pedro ai remediat treaba .....

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Mar 2008 11:55 -------------</small><br/>....da sa stii iris e de vina tr sa mai slabeasca

 

 

ha ha ha... :lol: :huh: bine mah!daca nu ma mai iubiti asta e! :ok: ....decat scheletron ambulant mai bine cu forme!!! :crack: si apoi lasa!ca cine ma iubeste ma iubeste asa cum sunt!!! :D :D :lol:

Editat de road_runner
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru vineri am ajuns tarziu si eram cu masina, am dormit ca porcul , deh munca la primarie ma solicita FAC DRUMURILE PENTRU VOI CETATENIIIIIIIII BAHHH.........CARE ESTE.

Am iesit in schimb sambata si era omor prin centru am luat-o pe contra sens pe la Sala Palatului m-am "pupat" cu 2 politisti cu motoarele ooooo ce m-am mai distrat :crack: :ok: .

Oricum scuze pt. vineri si promit sa nu se mai intample. Era Pedro pe acolo dar nu ma bagat in seama :huh: data viitoare vin eu cu vaselina; pe ceilalti nu prea ii cunosteam, am stat fix 2 min. cu poopy si cu Iris si am plecat.

Lasa ca ma revansez vineri acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru vineri am ajuns tarziu si eram cu masina, am dormit ca porcul , deh munca la primarie ma solicita FAC DRUMURILE PENTRU VOI CETATENIIIIIIIII BAHHH.........CARE ESTE.

Am iesit in schimb sambata si era omor prin centru am luat-o pe contra sens pe la Sala Palatului m-am "pupat" cu 2 politisti cu motoarele ooooo ce m-am mai distrat :D :ok: .

Oricum scuze pt. vineri si promit sa nu se mai intample. Era Pedro pe acolo dar nu ma bagat in seama :D data viitoare vin eu cu vaselina; pe ceilalti nu prea ii cunosteam, am stat fix 2 min. cu poopy si cu Iris si am plecat.

Lasa ca ma revansez vineri acum.

 

Sper sa te revansezi Vineri si sa nu se mai intample ca te amendam :huh: :crack: Dar ia spune cum te-ai distrat Sambata cu pooolitistii ca vrem si noi sa aflam,ca poate ne vom distra si noi cu tine,ce numai tu sa te distrezi! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uffff ce bine ca am scapat de amenda :huh:

M-am tiganit cu ei ce sa fac, problema a fost ca nu imi mai gasesc legitimatia si atunci am intrat in panica un pic dar pana la urma sa lasat cu "din ce an spui ca este motorul" :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uffff ce bine ca am scapat de amenda :lol:

M-am tiganit cu ei ce sa fac, problema a fost ca nu imi mai gasesc legitimatia si atunci am intrat in panica un pic dar pana la urma sa lasat cu "din ce an spui ca este motorul" :huh:

 

Bine Lope ca nu ai luat amenda,lase ca asta e,dar de noi daca mai lipsesti vinerea nu scapi asa usor :ok:

 

 

--- Mesaj completat în 31 Mar 2008 19:59 -------------
:crack: Freak te vaaaaaad nu mai sta si te uita pe gaura chei,intra ca nu muscam :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai daca iesiti vineri la bauta dati un mesaj la baiatu' ca apar si io dupa 23;30 sa o facem lata pana in zori (0766237559) care trimite mesajul primul are o bere de la mine :crack: :huh:

ps. daca e vreun cuvant scris aiurea e de la tastatura (e silentioasa ) si imi ia timp sa ma obisnuiesc fara galagie :ok:

ps.2 :D ai ca maine postez o poza cum am mers io pe rasnita in seara asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care merge la Mars pe 12 aprilie?

Ma gandeam sa ne dam intalnire la Mc. la noi sa plecam toti de acolo, ce ziceti?

Dan am vazut ca tu mergi , ai postat pe forumul lor.

 

Yes Lope eu unu merg,chiar am vrut sa postez aici dar am uitat,dar lase ca vineri deschid eu subiectul la Mc.si om vedea poate mergem si noi in grup frumos? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara am luat si eu flori ( pe cuvant) cam cu asta am ajuns acasa (probabil unii au spus ca sunt "copac" iar altii ca jefuiesc capele , in orice caz a fost tare misto ,am lasat covor de petale in urma mea ....

post-18663-1207078933_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai daca iesiti vineri la bauta dati un mesaj la baiatu' ca apar si io dupa 23;30 sa o facem lata pana in zori (0766237559) care trimite mesajul primul are o bere de la mine :ok: :(

 

 

pot sa-ti dau mesaj de pe acum??? :blbl: :moto: :ok:

hai...care mai vreti mesaje contra bere? :moto: ca va trimit la toti mesaje...si uite asa m-as imbata eu moca :lol: :lol: :lol: ...numai sa pot duce atata bere!!! :) :guitar: :banpls:

Editat de road_runner
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ashtia care nu consuma alcool,au voie la bauta cu pricina? :( shi adolf vezi ca ma scotzi in dezavantaj...daca dau eu mesajul, ce sa fac cu berea? da lasa ca o sa fac shi eu abuz de cola shi cafea,supradoza de cofeina :ok:

 

Poopy tu nu ai voie cu bautura ...... doar cu droguri si femei :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :moto: :) Ai ghicit Lope, Poopy nu are voie cu alcool dar nici cu droguri ca face sevraj la super doza,dar cu femei mai are din cand in cand,dar nu prea mult ca il suprasolicita si nu mai poate veni vinerea la Mc.si mai avem nevoie de el,asa ca eu zic ca e mai bine sa-l lasam pe el sa dea mesajul si noi sa bem berea,ce zici,dar mai incet ca ne aude :( :ok:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bine ca vretzi mesaje shi nu vretzi <beep-uri>ca ar fi intzeles fiecare ce ar fi vrut :( Am fost azi la kaore sa iau motoru(credeam eu)insa mai tre sa ashtept o saptamana...din cauza unor modificari de la instalatzia electrica tre sa o inlocuiesc,shi dureaza pina vine din japonia :ok: dar vineri nu scapatzi de mine,vin pieton ca deja m-am obishnuit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care aveti protectii luati la voi ca nu se stie cum ajungem acasa (io ultima oara aveam nevoie de ghenunchiere ca intrasem in voblaj :( :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine e mai simplu mi-e sila sa urc pe ea de murdara ce e...

 

--- Mesaj completat în 03 Apr 2008 18:56 -------------
dar imi plac jocurile murdare asa ca .....ride on !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...