Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ a_deea ...............aminteste-mi sa fac cinste cu o cola ...............baieti au mai multe accesorii pt modelul meu decat oricare !!!!

......

 

Ma bucur ca ti-am fost de folos. Asa e, gasesti tot felul de chestii.

:disappointed: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut norocul sa gasesc pe stoc ce aveam nevoie. Ghidon as fi vrut argintiu dar nu am asteptat si l-am luat pe cel de pe stoc care era negru.

Habar n-am cat dureaza dar auzisem ca nu foarte mult. Vezi ce zic.

 

 

...apropos, cica sparge beerbelly niste bani pe bere cu alcool ca a scapat de antibiotice.

Ii facem o vizita neanuntata? :disappointed: Poate avem noroc si mai are si petrecere cu manele la vecini. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...apropos, cica sparge beerbelly niste bani pe bere cu alcool ca a scapat de antibiotice.

Ii facem o vizita neanuntata? :disappointed: Poate avem noroc si mai are si petrecere cu manele la vecini. :lol:

 

dada :lol:) voi venitzi cu tzigari, suc energizante, cipsuri, brichete si filme .. si dau eu berea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dada :lol: ) voi venitzi cu tzigari, suc energizante, cipsuri, brichete si filme .. si dau eu berea :lol:

 

berea? adica "the berea", nu? una singura. :disappointed:

 

Huooooooooooooooo, las ca vorbesc sa ai parte numai de manele noptile astea. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am termopan :disappointed:))) deci nu le aud :lol:)) oricum au zis 2 prieteni ca trec pe la mine ... unu cu ceva "pentru dureri":lol: muahahah

 

L.E. berea adica mai multe... voi le cumparatzi .. eu va dau banii cand ajungetzi cu ele :lol:)) NeBAUTE!! :)

Editat de BeerBelly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm in. Si asa am fost trasa de urechi ca nu prea am venit la intalniri. Profit si eu acum ca peste 3 saptamani schimb cartierul. :disappointed:

 

Hotarati-va ce aveti de gand si dati de stire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care veniti maine la Mc? Sau mergem direct la BeerBelly acasa? Sau cel mai bine mergem la Ina ca doar e ziua ei maine :lool: :rolleyes:

 

Muuultumesc!!!!

 

mai am 2 locuri libere pt sinaia. care isi ia inima in dinti, cu moto sau masina, de azi sau de maine, pana duminica, va astept.

masa festiva o sa fie maine seara, la hotel "Palace" din Sinaia.

pup!

 

iar luni, 10 noe 2008, de pe la ora 19.00, va astept PE TOTI si PE TOATE (inclusiv Bea, daca citesti) la bar la apashu (in regie, pe strada cu restaurantul shorley si pui de urs, dar mai in fatza si vis-a-vis de ele... adica pe stanga, unde or sa fie motoare parcate.

Sa nu veniti cu tort, ca azi e ziua mea si nu mai suflu inca odata si nici cu flori..ca n-am unde sa le iau pe motor :nono:

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Muuultumesc!!!!

 

mai am 2 locuri libere pt sinaia. care isi ia inima in dinti, cu moto sau masina, de azi sau de maine, pana duminica, va astept.

masa festiva o sa fie maine seara, la hotel "Palace" din Sinaia.

pup!

 

iar luni, 10 noe 2008, de pe la ora 19.00, va astept PE TOTI si PE TOATE (inclusiv Bea, daca citesti) la bar la apashu (in regie, pe strada cu restaurantul shorley si pui de urs, dar mai in fatza si vis-a-vis de ele... adica pe stanga, unde or sa fie motoare parcate.

Sa nu veniti cu tort, ca azi e ziua mea si nu mai suflu inca odata si nici cu flori..ca n-am unde sa le iau pe motor :rolleyes:

 

LA MULLTI ANI Ina si multa sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai poopy .....20

p.s. ....................e frig bai care ai vin fiert ??

 

 

tot mc. sau ceva plimbare prin Liberti .........ca inca nu l-am dezvirginat !!!

 

si mai e ceva .............inca ceva ................la multi ani , sa ne traiesti mai Ina !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...