Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

pe 10-12 iulie la predeal...Merge cineva? Eu oricum imi prelungesc iesirea si mai raman la munte :D

 

cred ca weekend=ul ala catalin pleaca la el acasa...si poate merg si eu la munte, dar cu masina... ca am niste prieteni in timisul de sus. si o sa-i sun sa vad daca mai au o camera libera si pt voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cred ca weekend=ul ala catalin pleaca la el acasa...si poate merg si eu la munte, dar cu masina... ca am niste prieteni in timisul de sus. si o sa-i sun sa vad daca mai au o camera libera si pt voi.

Daca vi cu masina, ne iei si noua corturile si bagajul? :P Poate ne strangem mai multi sa plecam in grup.

Nu mai inceteaza ploile astea o data...Azi vroiam sa ies la o plimbare mai lunga cu un prieten, dar cand m-am trezit si am vazut ce e afara...Mi-a trecut tot cheful :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai io nu vin de data asta ...........sambata v-am asteptat la Mc. -ul de la intrarea in Brasov , chiar l-am sunat pe Pupila si a zis ca nu prea are chef , ba ca ploua afara ............................. :) :) . poate ne mai intl. pe luni , marti cand ma intorc si eu de la munte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai io nu vin de data asta ...........sambata v-am asteptat la Mc. -ul de la intrarea in Brasov , chiar l-am sunat pe Pupila si a zis ca nu prea are chef , ba ca ploua afara ............................. :) :) . poate ne mai intl. pe luni , marti cand ma intorc si eu de la munte

Distractie maxima la munte si ai grija la urs...La BeerBelly aka PedoBear :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a dus draqu gasca de la mec :box:

 

zici tu... :)

 

sa`mi luatzi secsu`n gat :)

 

beeei... mai sunt si neshte doamne p-aici... ce papucii mei!

si aude si ala mic ca vorbiti urat... :D

 

pe 10-12 iulie la predeal...Merge cineva? Eu oricum imi prelungesc iesirea si mai raman la munte :D

 

acum am vz eu de ce vreti la predeal in 10-12 iulie... ca e east european moto show la 3 brazi...

am vb cu pretenul meu de la timisul de sus si eu am unda verde!

asa ca va iau calabalacul in masina. si cred ca si 2 locuri intr-un pat mai raman disponibile. si 2 locuri in masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zici tu... :box:

 

Ce facusi bre? Iti luasi motoreta cu atas sa-l pui pe bebe in el? :) vreau si eu bre la munte !!!!

 

BTW sa nu stai in fund ca o sa-l doara pe ala micu curu !!!!! :) :D :D

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa`mi luatzi secsu`n gat :)

Bah! Eu nu pun gura pe chishtoace! :)

Azi ne-au oprit militienii cu aia de la R.A.R. si de la mediu, pe mine si pe Thomas...Lui ia-u masurat decibelii si depasea cu 7 decibeli, dar a fost un baiat de treaba intre aia de la mediu si nu i-au luat talonul. Mie nici nu mi-au masurat <galagia> ca nu au gasit placuta unde scrie cati decibeli e normal sa scoata si la ce turatie :D Militienii erau la Trafic greu cu Veseliei, chiar in curba...Deci aveti grija cei ce va stiti <galagiosi> :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa lasa sa ma oftic doar eu...Si restul cu motoare functionale. Ursu asta e cam magar, numai la el se gandeste :)

Maine la Mc, care veniti?

Eu apar... tot in jur de 7 a ramas, nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ba cocalarii astia ne-a mancat 30 de min din viata ca saracii nici nu stiau sa foloseasca aparatu ala de masurat decibelii...si cocalaru ala de politai se dadea el mare expert in motoare si imi zicea mie ca motocicleta mea nu are ce cauta pe sosea ca e facuta pentru camp si sa ma duc cu ea sa mi-o fac ca nu imi sta la relantiu...taran prost...astia cred ca s-au pus rau de tot pe motociclisti...

 

Eu apar... tot in jur de 7 a ramas, nu ?

ha ha nu ai vazut ca a postat mai sus ca ne strangem la 8...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce facusi bre? Iti luasi motoreta cu atas sa-l pui pe bebe in el? :) vreau si eu bre la munte !!!!

 

BTW sa nu stai in fund ca o sa-l doara pe ala micu curu !!!!! :) :D :D

 

hai la munte cu rahovarii mei!! sa te cunoasca si ei...sa vada cine a fost "seful" la toate plimbarile de anul trecut.

si pe iulia o iau cu mine, daca vrea.

 

dar va anunt pe toti ca nu e lux...cel mult o stea..dar e zona frumoasa..si sunt si niste casute mai sus, unde putem sa inchiriem...ca acum mi-am adus aminte... d-alea comuniste, da' ai un pat, un acoperis si o priveliste superba!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai la munte cu rahovarii mei!! sa te cunoasca si ei...sa vada cine a fost "seful" la toate plimbarile de anul trecut.

si pe iulia o iau cu mine, daca vrea.

 

dar va anunt pe toti ca nu e lux...cel mult o stea..dar e zona frumoasa..si sunt si niste casute mai sus, unde putem sa inchiriem...ca acum mi-am adus aminte... d-alea comuniste, da' ai un pat, un acoperis si o priveliste superba!!

Eu ma gandeam la cort, deci...Nu-i bai dca nu-s stelute decat pe cer :)

 

sal.....eu sunt de pe sebastian...cati sunteti din zona?

Hai vineri seara la Mc, sa cunosti luma live, :) sau urmareste topicul, poate mai iesim la vre-o plimbare pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal.....eu sunt de pe sebastian...cati sunteti din zona?
Hai vineri seara la Mc, sa cunosti luma live, :D sau urmareste topicul, poate mai iesim la vre-o plimbare pana atunci.

 

Nu iti face probleme cum ne gasesti, daca vii la mc... O sa te lamuresti repede .... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai la munte cu rahovarii mei!! sa te cunoasca si ei...sa vada cine a fost "seful" la toate plimbarile de anul trecut.

si pe iulia o iau cu mine, daca vrea.

 

Plec si eu cu sds-ul, macarena si a lui nevasta, victor si alina. Avem cazare in predeal la 40 lei /noapte (patru stele, combinatie la banii astia). Victor si alina se duc de vineri, noi restul de sambata. Iulia este plecata ca o anturam si pe ea.

Mai am o camera liberea daca vrei te bagi cu Emil, dar pana diseara trebuie sa dau avansul, ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...