Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deocamdata nu am rezolvat mai nimic...Ma umplu de scarba cand vad in ce hal e politia romana.

Eu nu pot sa-mi dau seama ce ai vrea sa faca politia?tu le-ai dat niste persoane si niste piste,iar ei dupa lege nu mai are voie sa-i bata sau sa-i tortureze ca sa poata scoate ceva de la ei si atunci ei astapta sa ii prinda cu ceva concret nu vorbe zise de tine,scuzama dar nu tin cu politia,sa nu interpretezi gresit opinia mea,asta este sistemul si legile si drepturile omului,aici trebuie intervenit de catre tine(noi) sa ne asiguram si sa gasim mobra,dar fara probe,martori lasati de noi in urma noastra,daca intelegi ce vreau sa-ti spun,ptr.ca noi putem sa recurgem la metode bine cunoscute ptr. a afla adevarul,dar politia nu poate,ca incalca drepturile omului si legile statului,daca intelegi ce vreau sa-ti spun,eu cred ca trebuie actionat cat mai repede posibil daca mai vrei sa recuperam mobra,dar tot asa fara martori si probe ca am fi noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa-mi dau seama ce ai vrea sa faca politia?tu le-ai dat niste persoane si niste piste,iar ei dupa lege nu mai are voie sa-i bata sau sa-i tortureze ca sa poata scoate ceva de la ei si atunci ei astapta sa ii prinda cu ceva concret nu vorbe zise de tine,scuzama dar nu tin cu politia,sa nu interpretezi gresit opinia mea,asta este sistemul si legile si drepturile omului,aici trebuie intervenit de catre tine(noi) sa ne asiguram si sa gasim mobra,dar fara probe,martori lasati de noi in urma noastra,daca intelegi ce vreau sa-ti spun,ptr.ca noi putem sa recurgem la metode bine cunoscute ptr. a afla adevarul,dar politia nu poate,ca incalca drepturile omului si legile statului,daca intelegi ce vreau sa-ti spun,eu cred ca trebuie actionat cat mai repede posibil daca mai vrei sa recuperam mobra,dar tot asa fara martori si probe ca am fi noi.

Politia trebuie sa si cerceteze cele sustinute de mine, dar ei nu au facut absolut nimic. Atata timp cat cei ce mi-au furat motorul, se plimba nestingheriti cu scutere furate, fara nici un act la ele, inseamna ca politia nici nu-i baga in sema. Oricum, am fost la comandantul sectiei 19, si a fost indignat de neseriozitatea subordonatilor. Poate acum isi vor da mai mult interesul. Intre timp, o sa continui cu actiuni proprii, una din doua trebuie sa dea rezultate.

Mesaj completat

A fost o seara <trista> la Mc, putini oameni, agitatie deloc...In curand o sa trebuiasca sa schimbam numele topicului, in <motociclistii trerorizati de Mc> :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce naiba, voi chiar credeti ca sta vreun politai sa caute motorul?

 

sorry ca nu mai vin la Mc, dar inca ma refac dupa accident :wacko:(

Nu-i nimic man ca nici eu nu am putut veni,recupereazate mai repede si mai vedem noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beeeeei uni mai si muncesc si pe ploaie dar ori cum si ploaia asta care dureaza cam mult si e prea de tot,nu ma lasa sa ma mai dau si eu pe unde am treaba,dar tu pe unde ai fost Vladone?

 

am fost plecat din tara, dar va povestesc vineri la Mc. pana una alta, ce se mai aude cu motorelul lui Poopy?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost plecat din tara, dar va povestesc vineri la Mc. pana una alta, ce se mai aude cu motorelul lui Poopy?

Acum inteleg de ce aveai telu inchis vineri...Ca nu erai in tara. Deocamdata am lasat pe altcineva sa se ocupe de recuperatul motorului, mai multe detalii nu pot sa dau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploaie ?? a plouat , sau ploua acum ???.......................... aaaaaa deaia nu vedeam io nimic prin viziera si in retrovizoare deaia ajungeam acasa ud iar eu credeam ca e transpiratie ????

bai daca nu e zapada de un metru sau gheata pe jos merg fara nici un stres !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Vladonne de aia nu te-am mai vazut eu,ca ai fost plecat din tara, da ce Jhon tu nu vezi decat in retrovizoare sau nu-ti merg stergatoarele,ca eu nu am iesit ca mi s-a rupt un stegator si nu mai vad prea bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...