Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hello Hello,

Pupy vezi ce faci cu mobra.....

Maine cineva vine pe la Mc? Care vine este rugat sa aduca un spray de lantz... pt cei nevoiasi...:-s adica Eu si Adolf....

Maine la orele 20:00 suntei invitatzi sa vedeti Cb-ica ( care inca nu este gata ) in functiune la parametri anormali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cuaie daca te vad ca vii calare pe mobra FARA PERMIS itzi iau fisha de la bujie :rose:... mai rabda un pic pana iei permisu ca prea te mananca`n (cuvant urat)

Mesaj completat

p.s. dane igrasie suna bine ... e dur :blink: ... ii mai trebe o palarie si un burlan la subratz :D

Mesaj completat

ina ina ina ina ..... ce faci tanti :blink: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello Hello,

Pupy vezi ce faci cu mobra.....

Maine cineva vine pe la Mc? Care vine este rugat sa aduca un spray de lantz... pt cei nevoiasi...:-s adica Eu si Adolf....

Maine la orele 20:00 suntei invitatzi sa vedeti Cb-ica ( care inca nu este gata ) in functiune la parametri anormali

Ba satanist inconstient, violator de babe si culegator de ciuperci de prin stranduri! Vorba lu BeerBelly...Laso-n kil de mobra si nu mai risca aiurea. Pune mana si i-ati permisul :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat zilele trecute anuntul cu motorul lui tataie de vanzare /index.php?showtopic=433160

iar azi m-a sunat si mi-a zis ca are urgent nevoie de bani si o da la 15 sute.

daca auziti ceva, spuneti-mi pana maine, ca o dau la vanzare de maine la pretul nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat zilele trecute anuntul cu motorul lui tataie de vanzare /index.php?showtopic=433160

iar azi m-a sunat si mi-a zis ca are urgent nevoie de bani si o da la 15 sute.

daca auziti ceva, spuneti-mi pana maine, ca o dau la vanzare de maine la pretul nou.

M-am suit si eu pe motorul lu Tatae si ajung cu varfurile...Daca fac rost de bani il iau eu :)

Mesaj completat

Am recuperat motorul!!! E intr-o stare destul de proasta si m-a costat 450 euro, dar macar am jucaria mea in curte. Maine ma ocup si de formele legale. Multumesc tuturor celor ce m-au ajutat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am recuperat motorul!!! E intr-o stare destul de proasta si m-a costat 450 euro, dar macar am jucaria mea in curte. Maine ma ocup si de formele legale. Multumesc tuturor celor ce m-au ajutat!

 

In sfarsit!!!! :)

Acum trebuie sa faci cinste!!! :)

 

Dar trebuie sa ne spui cum... ca eu tot nu inteleg cu ce te-a ajutat politia.... daca te-a ajutat in vreun fel....

Adica cum? Ti-ai cumparat propriul motor??

 

Astept detalii... De fapt asteptam, cred eu. Iar eu nu mai astept pana vineri la mc.

 

Vezi ca e frig afara noaptea... Sa-ti iei patura groasa... ca banuiesc ca ai sa dormi pe motor de acum incolo, nu??? :)

 

Noapte buna acum si astept maine vesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politia nu m-a ajutat cu nimic...Prietenii care lucreaza in politie, dar pe la alte sectii au facut ce au putut, dar astia de la sectia 19 chiar nu mi-au oferit nici un fel de ajutor. Mi-am rascumparat propriul motor si nu-mi pare rau decat ca nu pot merge pe el. Mai multe vesti diseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai copii eu ma plimb cu mobra prin tara nu pana la MC.

Soriiiiiiiiiiiii ca nu am venit am fost pa la Brasov si acum in Alba Iulia, poate ma dau pana in Suceava dac e vreme

 

Nu ca voi putorilor :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai copii eu ma plimb cu mobra prin tara nu pana la MC.

Soriiiiiiiiiiiii ca nu am venit am fost pa la Brasov si acum in Alba Iulia, poate ma dau pana in Suceava dac e vreme

 

Nu ca voi putorilor :disappointed:

Tu ai mobra si e intreaga...Nu ca altii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare rau urechea stanga, cu tot cu gat...Cred ca mi-a tras-o curentu-n ureche. Ma plictisesc groaznic si nu am somn, am citit topicul asta de la inceput pana la pagina 111 si mi-am amintit multe chestii misto. Maine, daca ma plictisesc iar, citesc si restul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum am mai zis, mi-a tras-o curentul :cheers:

Maine la Mc, care veniti?

baiiiiiiii .............. cred ca esti gravid in ureche !!!!! :hug:

maine la Mc. ....... adica joia ???? de ce e vreo sarbatoare a bikerilor , e vreo reducere la mcpulisor sau faci cinste ??? hai bagati aici care vine ca daca apare mai multi de niciunul vin si io !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiiiiiiii .............. cred ca esti gravid in ureche !!!!! :hug:

maine la Mc. ....... adica joia ???? de ce e vreo sarbatoare a bikerilor , e vreo reducere la mcpulisor sau faci cinste ??? hai bagati aici care vine ca daca apare mai multi de niciunul vin si io !!!

Cand am zis ca <maine>, era ora 12:05 AM, deci azi si azi e joi si maine, e vineri si mergem la Mc :cheers: Si bineinteles ca NU fac cinste...Nu am bani nici de bilet r.a.t.b. pana la Mc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...