Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Fratilor, sa mergem la vot in numar cat mai mare, ca ptr. asta au murit atati tineri la asa zisa "Revolutie" si am castigat cu mari sacrificii acest drept, sa ne exprimam LIBERI. Haideti la vot. Sa ne exprimam LIBERI opinia, acest lucru nu poate sa il fure nimeni de la noi.

Asfalt uscat.

crezi ...????? il fura dar nu stim noi , doar credem ca asa trebuie ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

viata dezordonata de biker a inceput sa isi arate repercursiunile ......... am un ochi cat un pepene de la curent , am scapat de porcina da am dat peste o raceala la sinusuri de nu simt gust si nici miros si ma dor toate incheieturie .........in rest bine , sanatos ;) Voi ce mai faceti ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt bine, mi-am luat masina, mi-am recuperat carenele si hotii o sa mearga la puscarie...Ce mi-as putea dorii mai mult? Aaa da...Mi-as dorii o alta masina, un suzuki gsx 600 r k9, eventual si o alta prietena(am tupeu ca nu citeste forumul) ...Vineri la Mc o sa vin ca acum am cu ce...Nu mai inghet prin tramvai :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sal baieti. am si eu o rugaminte poate cunoasteti pe cineva care are un capac de motor la un suzuki gsxf600 ala de pe partea dreapta unde scrie suzuki am si eu nevoie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul...Vin Sarbatorile Hai sa vindem de prin casa... am si eu de vanzare urmatoarele.. poate va intereseaza pe careva... ( poate avetzi anticariate)

 

1.Placa de baza Gigabyte GA-8IPE1000-G (socket 478) - 60 ron

 

2.Procesor socket 478 Intel Pentium P4-Northwood 2.0Ghz+ cooler - 50 ron

 

3. 128 DDR266 Syncron+128 DDR333 Syncron+256 DDR333 Matrix - 50 ron

 

4.Placa video Matrox GM450 Dual Head- 20 ron

 

5.Procesor Intel Celeron (socket 478) 2,4 Ghz - 40 ron

 

6.Procesor Athlon XP (socket A) 2200+ Mhz - 40 ron

 

7.Carcasa alba No-Name + Sursa Intex 450w- 50 ron

 

8.CD-RW/DVD-ROM Samsung- 30 ron

 

Preturi Negociabile... Hai ca am nevoie de bani... Vine Craciunu ce dreaq nu imi faceti si mie un cadou? :scratch:

 

Asfalt Uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o idee buna, sa facem donatii dar cine se ocupa de aceasta treaba, si cine incepe aceasta initiativa, ca eu nu am timp ptr. asa ceva, cred ca se gaseste si pe la mine ceva de care nu mai am nevoie si care altcineva ar avea mai multa nevoie de unele lucruri ce le avem noi prin case si nu ne mai trebuie, cred ca sant multi copii care parintii lor nu au cu ce sa le cumpere cadouri si cred ca este un gest foarte frumos daca noi am face o campanie de strangere de jucarii sau alte lucruri de care noi nu mai avem nevoie si le tinem in casa degeaba si le donam altor oameni care au nevoie dar nu isi permit sa le cumpere, ce ziceti, luati si voi legatura cu cei de la DAC, sau alte cluburi si sa vedem ce putem face, haideti ca timpul trece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAN.....am auzit de unii care vin si iti iau ei de acasa chestii de care nu ai nevoie , ex. plasme , dvd , bijuterii etc. .......aia tot pe geam sau horn vin exact ca Mosul , si culmea tot cu sacul ....!!!

acum pe bune .......eu deja am pus la donatii un set de cauciucuri moto , ca sa fac un biker fericit de sarbatori , si ma pregatesc si cu un pachet=sac de jucarii ca sa le donez .........CE ZICETI NE STRANGEM VINEREA ASTA CE VINE TOTI CU PACHETE CA SA MERGEM SA LE LASAM LA APASU' ??

 

 

IAR EU ASTEPT DONATII DE VIN FIERT ..........CONTUL E DESCHIS IN LITRI LA ORICE BAR !

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

campania dac motors de strangere de jucarii, haine, alimente si orice avetzi de donat a inceput deja de ceva vreme si s-a dus acolo un tir de mobila si o duba... deci eu zic sa nu leneviti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...