Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

rahatel..................eu am pus bateria pe redresor dupa 1 an in care am prins 2 ierni ( a doua fiind asta ) !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

instalatori bai Pupila !!!!!

 

Aly da-mi un PM cu conditii si avantaje ( salariu si ore de munca ) , full-time sau part-time ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersii si eu !!

 

Poopy eu zic sa o lasi mai moale cu sarea de baie ca ti sa murat creierul :) sau daca nu mai stii romana post-18663-1268208046.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana-mi fac motorul, cand o sa plecati va fac cu mana, zambesc si va injur in gand :) :)

 

he!he!....

rad eu, rad...dar e valabil si pt mine ce-a zis puppy mai sus.... numai ca eu va si scuip sa nu va deochi de cat de frumosi sunteti calare...

si mi-am lasat si unghiile mai lungi, ca sa am ce sa-mi bag in gat de oftica....

 

si mai suna si pitbull sa-mi spuna ca sunteti la mac si va dati la o plimbare....

 

si pe 7, de baba mea, imi promite cata ca mergem la plimbare pe 8...si, cum ma cacaiam eu sa ma pregatesc de plecare, iete cum incepe sa ninga... cate-un fulg.... apoi o tona.... si eu deja ma dadeam cu capul de pereti de oftica...

 

apoi mai vb si cu emil si l-am rugat sa se apuce sa dezmembreze gs-ul.... si ieri ma suna si-mi spune ca e bucati....deja am si poze cu piesele.... asa ca, dragii mei... aduceti-mi o trambulina sa ma arunc de pe bloc....

 

acum va rog sa ma lasati cateva zile sa bocesc dupa iubitul meu zuki.... apoi revin sa ne apucam de treaba, adica intai sa vand p[iesele, apoi sa cautam motor.

va astept cu propuneri! vreau tot un street... unul cu care sa pot merge peste tot si pe orice fel de drum.

in afara doar daca gasiti ca da vreunul de pomana un harley night rod...

eheeeeeee.... vise, maica, vise.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io sambata ies ..................de sub plapuma ca sa respir si ma bag la loc .

 

@ Ina ...... honda hornet cel mai fiabil !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...