Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai copii , adevarul este ca am dormit ca un bebelus intre bebelusi ..........m-am pus sa-i adorm pe aia mici( pe la 21:00 ), le spuneam o0 poveste dar nu stiu daca am si terminat povestea ca m-am trezit si era 8:30 dimineata si eu aveam o bratara rosie la mana !!!! :wink:

 

Ina deci tu m-ai sunat de pe nr. de orange .....credeam ca e de la servici !! :D

 

 

hai ca poate apar in seara asta , daca ma lasa Vali ..... :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce am fost in alter, ca nu am fost multumit am dat 20lei ptr.mine si Thomas si nu am vazut decat doua tzatici repede si pe urma nu le-am mai vazut si am mai dat si 10lei pe o cafea,pe criza asta mai bine bagam benzina de ei ca si asa s-a scumpit benzina, dar asta e, acum este prea tarziu, alta data ma gandesc de doua ori inainte sa mai fac o asemenea prostie, in anul asta de criza vreau sa fiu mai calculat in cheltuielile de genul asta, nu stiu daca ptr.voi a fost altfel sau nu. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sad.gif

Pt cine a cunoscut-o pe Mada si vrea sa o conduca pe ultimul drum,maine va fi adusa la capela parohia Sfintii Arhangheli Huedin , Bd Constantin Brancoveanu,nr 118A, iar inmormantarea va avea loc marti (nu stim inca ora ) ,la cimitirul Eternitatea,Bdul Metalurgiei,nr65-67,sector 4.

 

Familia ar aprecia daca am putea sa o conducem pe ultimul drum cat mai multi .

Mesaj completat

QUOTE (Cristian_Marian @ Mar 21 2010, :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ........ am avut niste avarii la roata spate pe care sper ca le-am rezolvat , am muncit la ea de azi de dimineata pana acu 20 min. ( e ora 22:00 ) sa lasat cu gaurire de suruburi , extrageri si refiletari .....mamele lor de italieni prosti , cand ajung in Italia am sa ma duc la uzinele Ducati si am sa-i palmuiesc de la femeie de servici pana la director ................ Macaronari idioti .

+ ca , cauciucul spate ajunsese la grosimea unui prezervativ ............ noroc ca nu mi-am bagat ...........ca ma trezeam iar cu gemeni :drink:

deci nici acum nu am ajuns sa ma odihnesc cum trebuie , dar maine stau cu XXXX la soare , nici pana la buda nu ma clintesc .......

 

bai sper ca v-ati simtit bine la chindie , poate data viitoare o sa fiu si eu apt !

 

acum am citit si eu topicul despre tragicul accident .......... pacat ce sa intamplat , mai ales cu primele raze de soare ale anului . :wink:

 

nu pot sa mai scriu nimic ........condoleante :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sad.gif

Pt cine a cunoscut-o pe Mada si vrea sa o conduca pe ultimul drum,maine va fi adusa la capela parohia Sfintii Arhangheli Huedin , Bd Constantin Brancoveanu,nr 118A, iar inmormantarea va avea loc marti (nu stim inca ora ) ,la cimitirul Eternitatea,Bdul Metalurgiei,nr65-67,sector 4.

 

Familia ar aprecia daca am putea sa o conducem pe ultimul drum cat mai multi .

Mesaj completat

QUOTE (Cristian_Marian @ Mar 21 2010, :rose:

 

cum am scris si la gs-isti....

 

In momente ca acesta sunt multe de spus... pareri de rau, amintiri, cuvinte pentru supararea, furia si frustrarea pe care le simt acum... si totusi orice cuvant e de prisos.

 

Odihneasca-se in pace!

 

As fi venit oricum, chiar daca n-am cunoscut-o personal.

 

Eu mai am de stat inca 2 zile cel putin izolata de lume si mai ales si de bebeul meu (si asta chiar ma face sa fiu ca un leu in cusca)...

Ieri doctorita a spus ca e o raceala virala si sa ma separ de lume inca 2 zile cel putin...

asa ca stau si zac la pat...

 

Emil mi-a spus aseara de accident... la stilul "o fata cu motocicleta ca a ta... si cu pasager ... pe cheiul dambovitei a intrat intr-un canal fara capac"...

acum aud ca era o groapa, de parca asta e mare diferenta...

si, cum scriam si mai sus... ma intreb plina de frustrare cine e vinovat si cum sa poti face dreptate...

daca e sa mergem pe "ochi pentru ochi", atunci pe cine sa omoram?

 

si frustrarea ca nu stii dinainte ce se intampla, sa poti preveni....

si imi aduc aminte de accidentul pe care l-am avut eu si din care vinovatul se pare ca va scapa... si ca toti au spus ce noroc am avut ca n-am dat coltzul...

si nu era decat pe drumul pe care-l faceam zi de zi spre serviciu, un drum simplu, de maximum 10 minute...

asa ca nu stii niciodata cum si ce e sa fie...

si daca e cum spun altii "asa e soarta"...te intrebi " de ce eu"...

 

si ca nu realizezi cat de periculos e sa mergi cu motocicleta la noi, nu numai din cauza masinilor multe si soferilor care conduc execrabil, ci si din cauza drumurilor si a atitudinii de cacao a celor din jurul nostru... fiecare pentru el... si tot asa, ne invartim intr-un cerc vicios...

 

si sunt multe de spus si totusi orice cuvant de e prisos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...