Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

sambata se baga careva pana la mine la tara vreo 66 de kilometrii spre alexandria ... facem si noi un gratar bem ceva si seara back... cu ocazia numelui de Florin.. asta in caz ca nu aveti ce face..

 

E o idee buna, si pe mine ma cheama Florin :cheers:

Daca reusesc sa scot actele pt motor, merg si eu, daca nu, pas!

 

 

Dragii mei, daca veniti vineri la mac, va voi ura un calduros "La multi ani!" pentru Florii si multa sanatate si toate cele bune!!!!!

Si daca ma suna si pe mine cineva vineri seara, sa-mi aduca aminte sa vin la mac...ca de'... roza e in floare....

Si voi continua sa-mi bag unghiile in gat de ciuda ca mergeti la plimbarica si la gratar, iar eu nu am cu ce (masina nu se pune) si nici cu cine (catalin lucreaza si nu ar fi frumos unul sa se distreze si unul sa lucreze)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uraaaaaaaaaaaaaaaaa!!

Am facut RAR-ul si ITP-ul azi la voluntari !

Mai am maine sa ma duc sa imi iau numere din Pipera si nu mai lipsesc de la intalniri!

acum sper ca nu lipsesti sambat nu?? sa vii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mac`ule, daca imi iau maine numerele, vin cu siguranta!

Depind de ala de la care am cumparat`o, tre sa se duca maine dimineata devreme la financiar la sectorul 3, sa o bage, sa o scoata, apoi imi da mie nush ce fisa stampilata, urmand ca eu sa ma duc la financiar sector 5 la cismigiu, apoi la pipera pentru numere, unde si acolo o sa dureze ca vreau preferentiale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mac`ule, daca imi iau maine numerele, vin cu siguranta!

Depind de ala de la care am cumparat`o, tre sa se duca maine dimineata devreme la financiar la sectorul 3, sa o bage, sa o scoata, apoi imi da mie nush ce fisa stampilata, urmand ca eu sa ma duc la financiar sector 5 la cismigiu, apoi la pipera pentru numere, unde si acolo o sa dureze ca vreau preferentiale...

poi vezi cum faci si poate reusesti sa mergi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mac`ule, daca imi iau maine numerele, vin cu siguranta!

 

Man vezi sa te duci cat mai devreme poti ca e cam aglomerat , eu am stat vreo 45min-o ora la financiar si dupa la politie am stat 2 ore jumate sa depun actele si dupa inca 2 ore sa iau numaru` , sper sa rezolvi maine si sa te vedem pe strazi ;) bafta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man vezi sa te duci cat mai devreme poti ca e cam aglomerat , eu am stat vreo 45min-o ora la financiar si dupa la politie am stat 2 ore jumate sa depun actele si dupa inca 2 ore sa iau numaru` , sper sa rezolvi maine si sa te vedem pe strazi ;) bafta! ;)

 

 

Ok, sper sa am si putin noroc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Danute tati" !!! sa-ti arat maine ce gambe am facut in seara asta impingand la italianca de la rond Alba Iulia panaaaaaaa' acasa !! toata lumea va fi invidioasa pe picioarele mele musculoase ..... ;)

 

pt. cei ce nu stiu , azi am ramas iar fara ambreiaj dar de data asta definitiv ( nici macar de o patinare nu se putea vorbi ) zilele trecute mai patina asa un pic , sa completez cu lichid si sa aerisesc nu se putea pt ca un surub de la capacul pompei era intepenit asa ca voila' .......eu nu las iubita mea pe la colturi de strazi asa ca am carato in spate pana acasa .........acu' doarme cred ca e tare obosita !!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mac`ule, daca imi iau maine numerele, vin cu siguranta!

Depind de ala de la care am cumparat`o, tre sa se duca maine dimineata devreme la financiar la sectorul 3, sa o bage, sa o scoata, apoi imi da mie nush ce fisa stampilata, urmand ca eu sa ma duc la financiar sector 5 la cismigiu, apoi la pipera pentru numere, unde si acolo o sa dureze ca vreau preferentiale...

 

da de ce nu te duci tu satzi faci fisa de inmatriculare si o bagi tu direct la financiar la tine ... e mult mai usor asa :cheers: ... sau tu stii ce combinatii ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de ce nu te duci tu satzi faci fisa de inmatriculare si o bagi tu direct la financiar la tine ... e mult mai usor asa :) ... sau tu stii ce combinatii ai

Pai am mai fost odata la financiar la S 5 si mi-a zis duduia aia de la ghiseu ca pe fisa aia de inmatriculare imi trebuie o stampila, si stampila aia se pune la financiar la ala de la care am cumparat`o.

Oricum l-am sunat acum la 8:00 si i-am dat trezirea ;)

Cred ca rezolv azi cu numerele, m-am saturat sa ies pe neve :cheers:

Prognoza mea meteo pentru azi, 27 grade celsius, mergem pa strand ? :)

Mesaj completat

diseara va prezentati la Mc.. cine lipseste face cinsta la toata masa vinerea viitoare.. ;)

Hahahahhaha, deci tre sa vin neaparat, chit ca vin pe jos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beerbelly ....... a avut numere rosii pe numele tipului ala !!! am facut aceeasi prostie la BV. , am facut nr. rosii pe numele tipului sa sa-mi demonstreze ca are actele in regula si ca eu sa pot circula ........la financiar iti cere certificat fiscal de la cel care a fost primul incrisa provizoriu ....si toata treaba asta dureaza 1 sapt ( pana iti scoate certificatul ) pt ca trebuie sa verifice daca esti ok cu impozitele si taxele .........deci mane nu ai sanse sa mergi cu mobra weekendul asta

 

si sper ca nu ati uitat de declaratia autentificata la notar , cum si pe unde a fost introdus motorul in tara !!!!!

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaa!

Va mascaresc! Nu mai tine!

Unde plm ati plecat fara mine? N-am zis ca ma intorc sa ma asteptati ?

Aveam si eu chef de plimbareala dupa 6 luni de pauza, si voi....

 

Sa prezint mandria mea:

 

26032010470.jpg

 

:cheers:

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti cei care mergeti maine la gratar nu uitati , la ora 9:00 sa fiti la petromul ala spre alexandriei cum treci de capatul tramvaiului 32..si autogara e pe dreapta , ne vedem acolo ;)

 

wtf..am plecat acasa..le`am zis baa..vine geo inapoi..dar au plecat :cheers: , lasa ca te plimbaresti maine ;)

Editat de simpluu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...