Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

bai nu stiu ce sa zic eu aseara am iesit cu moto cu 2 beri la bord si ma bucur ca nu am avut incidente sa ma opresca radaru' oricum sper si mai mult ca sigur nu o sa mai ies cu ea cand beau ... am vrut sa ies neaparat ca eram plict.. si aveam chef de iesit misto aseara pt baietii care au fost cristi si sunt dator aseara cu un suc am uitat sa platesc sucul :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cica daca esti gravid si duci sarcina la bun sfarsit iti iei 1mil de euro si un premiu nobel....

N-ar fii rau :love:

Mesaj completat

da si s-ar putea sa te doreasca mai multi baieti :lol:)...

Ma nebunule...Fanteziile pastreaza-le pentru tine, nu le spune pe un forum public :lol: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ...vedeti ca eu beau doar fara ...........timbru !!! :lol: :laugh:

Eu vreau un timbru, vre-o 2 pastile si cateva jointuri :love: Desi m-am lasat de fumat de mai bine de o saptamana, acum stau cu o tigara in bot in fatza une-i cani de ness. Urasc diminetile si...Tutunul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' pittbul sta linistit pe balcon priveste cum incepe o alta zi de munk..mai aprinde o tigare...si apoi se gandeste sa plece la munk...

Ce oameni...Au motoare functionale, e vreme frumoasa...Si ei stau pe balcon sa fumeze si mai merg si la munca in loc sa se plimbe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragii mei,

am sunat la pensiune. preturile: o camera cu baie proprie e 100 lei iar camera cu baie comuna e 85 lei. au mic dejun inclus. pensiunea are 9 camere (18 locuri).

daca vrem sa ne facem gratar, avem unde. de obicei au si restaurant, dar pleaca proprietarii in vacanta si n-are cine sa faca papa. or sa lase doar o fata sa aiba grija de pensiune.

ca si data trecuta, dealtfel, de si-au facut toti de cap (adica mi-au pus motorul in restaurant).

 

eu cu catalin mergem.

so, incepem lista:

1. Ina si Catalin - 100 lei :)

 

tineti cont ca sambata au spus ca ploua. deci nu sfatuiesc incepatorii sa vina. si nici pe cei fara echipament.

pana joi sa-mi spuneti daca vreti sa veniti. vineri ne intalnim sa vorbim si sa strangem banii. sambata dimineata plecam de la mac.

 

 

si va atasez o poza pentru amuzament:

 

post-36202-1271160987_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...