Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gata, sunt impacat, daca a zis Cristi ca se aude si toba mea e ok :P)

O sa incep sa strang bani pentru o Micron ca a lui Alex :) sau Mivv, ce era ca nu mai stiu ?

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, sunt impacat, daca a zis Cristi ca se aude si toba mea e ok :D)

O sa incep sa strang bani pentru o Micron ca a lui Alex :( sau Mivv, ce era ca nu mai stiu ?

Micron am eu, dar i-au sters seria si i-au rupt emblema hotii :) si cred ca o sa o schimb...Ma bate gandul sa-mi pun doua carboane sub coditza :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu :(

Weekend-ul asta, la sigur ma apuc de motoras :) Sper ca in maxim o luna sa ma prezint si eu pe doua roti...Pana atunci, vin la intalnire perpedes, cu masina sau cu r.a.t.b. ul. Care dai de baut si ce, ca sa stiu cu care din variantele de mai sus vin :P :P Primesc si de fumat, atata vreme cat nu e tutun :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ie bani pupy !

Fa si tu rost in tranvai, mancam si noi 1 big mac dreaq :P)

In tramvaie n-ai ce draq sa furi, spalatul parbrizelor nu mai renteaza, ca te saboteaza aurolacii...Cred ca vineri nu ma mai imbat cum am planuit...

Daca plecati iar la plimbare, aveti grija la un fiat alb, soferul a inceput sa aiba ciuda pe motociclisti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In tramvaie n-ai ce draq sa furi, spalatul parbrizelor nu mai renteaza, ca te saboteaza aurolacii...Cred ca vineri nu ma mai imbat cum am planuit...

Daca plecati iar la plimbare, aveti grija la un fiat alb, soferul a inceput sa aiba ciuda pe motociclisti :)

cica daca ii faci pana inainte sa plece s-ar putea sa nu mai avem grija la el ... ca s-ar putea sa aibe ciuda motociclistii pe el...si ce crezi la toate 4 rotile :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iorgule sa ma fuck pe vorba ta care a scos-o leo si a luat`o werewolf si acum o aud de la tine :) ai pandit tu momentu sa o zici si tu ca na ... trebuia :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iorgule sa ma fuck pe vorba ta care a scos-o leo si a luat`o werewolf si acum o aud de la tine :P ai pandit tu momentu sa o zici si tu ca na ... trebuia :(

E invidios pe jm3cheria nostra de jm3nari shukari, da' n-are tal3nt si tup3u sa ne-o spuna-n fatza... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba am verificat de 2 ori adresa web , credeam ca am intrat pe manelism.ro ..... :)

 

 

bai ...io daca nu trebuia sa plec la Brasov la botez , ma bagam obligatoriu pe Cheia da ce sa fac domnle nu sunt James Bond sa tin smokingul pe sub costumul moto

 

ps. cand o sa scap de warn-ul asta

<-----------------------------------------

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploaia ca ploaia .....da frigul te xxxx rau !! ....ca daca incepe ploaia pana opresti si iti pui costumul deja esti fleasca ........ :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...