Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mie mi-a dat un taranus dauna de peste 2000 E la skoda' .....imi bag ceva in ea de Carpatica !!! cineva pile ceva ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu da .......pt ca cel pe care il bulesc alearga ... ;) eu am la astra dar ala de ma lovit are la carpatica !!!

 

ps. bai Cristi nu m-ai vazut la intersectie la tineretului ?? am venit in spatele tau am virat la dreapta si am iesit la semafor spre directia Cutitul de Argint ......practic ti-am iesit in fata din partea dreapta cum te-ai dus la Unirii .........

 

am auzit ca i-a luat foc mobra lui Thomas , a filmat cineva ?? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a dat un taranus dauna de peste 2000 E la skoda' .....imi bag ceva in ea de Carpatica !!! cineva pile ceva ??

Carpatica are sediul in fata autogarii Atlasib si e o baraca ordinara...Nu esti singurul care alearga aiurea dupa bani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carpatica are sediul in fata autogarii Atlasib si e o baraca ordinara...Nu esti singurul care alearga aiurea dupa bani

asta pt ca Carpatica este noul nume de la atlasib asigurari si isi are sediul general la Sibiu .........crezi ca nu ma interesez si eu cu cine am onoarea !!! am aflat si de CSA ( comisia de supraveghere a asiguratorilor ) un telefon , o reclamatie , si incep baietii sa bobineze !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta pt ca Carpatica este noul nume de la atlasib asigurari si isi are sediul general la Sibiu .........crezi ca nu ma interesez si eu cu cine am onoarea !!! am aflat si de CSA ( comisia de supraveghere a asiguratorilor ) un telefon , o reclamatie , si incep baietii sa bobineze !!

Am si eu un tovaras, tot motociclist si instructor auto si moto, care se chinuie sa-si scoata banii pe o dacia sandero de la scoala, in care a intrat un retardat in plin si care avea asigurare la vestita carpatica...Deocamdata nici reclamatia la C.S.A. nu l-a ajutat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sa vad , am vb. cu retardul de sofer si a zis ca maine dimineata merge sa declare accidentul la firma de asigurari si sa faca poze la masina lui , asta ca sa se constate accidentul la asigurator ..........in caz ca procesul verbal de la politie nu a fost destul de convingator .

am inteles ca firma de asigurari tr. sa se autosesizeze si sa faca ancheta , nu sa umblu eu .............numa' ca eu nu vreau sa astept dupa ei 3 luni !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adolf, eu iti urez bafta si nervi de fier! Din cate stiu, cum am zis, se alearga in draci si cu minim de rezultate.

bai eu sper MAXIM !!! maxim am spus !!! :) ..... pt ca momentan tot in industria mentei lucrez , mai precis frec menta !!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai eu sper MAXIM !!! maxim am spus !!! :) ..... pt ca momentan tot in industria mentei lucrez , mai precis frec menta !!! :)

Eu asta fac de-o viata...Daca vrei si daca-ti place, poti sa o freci si pe a mea :D (menta, sa nu se inteleaga gresit)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...