Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost plictiseala mare azi si cu m-a prins in casa, am avut timp sa caut cateva poze vis-a-vis de ideea unui club, club moto.

O sa incerc sa le aranjez bine, numerotate, astfel incat sa va spuneti parerea, care va plac mai mult.

Alegeti cu atentie, poza v-a reprezenta clubul, v-a sta pe geci si motoare, ramane sa stabilim ulterior.

Clubul se va numi " Wild Dog " asta ca sa nu puneti intrebari de ce am pus poze cu caini drept blazon.

 

1. meanbulldogcollartattoo.png

 

2. meanbulldogcollartattoo.png

 

3. meandog.jpg

 

4. logomainbulldog.png

 

5. ist26384077evilbulldog.jpg

 

6. bulldog7.jpg

 

 

7. wilddoghead.jpg

 

8. stockvectorvectortattoo.jpg

 

9. stockvectorblackandwhitx.jpg

 

10. howtodrawacartoonbulldo.jpg

 

11. cenabewareofdogpspwallp.jpg

 

12. bulldogfinal.png

 

13. bulldogbw2forblog.png

 

14. bulldogfrontpage.jpg

 

15. bulldog5.jpg

 

16. bulldog4.jpg

 

17. baddog1vi.jpg

 

18. bulldogfo.jpg

 

19. bewareofdog2.jpg

 

20. a122bulldogclipart.jpg

 

 

 

 

Mie imi plac 5, 17 si 2, in ordinea asta. Astept pareri :what:

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in putinele momente in care m-am gandit la ideea de club ma gandam ca numele sau va trebuii sa reprezinte membrii , sa reflecte o istorie, atitudine etc.

 

ma bag la somn ca maine sa nu intarzii la Mc.

bafta la toata lumea !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un club reprezinta responasbilitati, seriozitate, respect...O a doua familie, unita sub insemnele clubului.

cat de bine ai spus !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde azi?

Da Dane :lol: era "azi" dar eu am ajuns la 4 dimineata acasa :lol:)

 

Asa, sa ne intoarcem la oile noastre...

 

Ideea de club a venit intr-o seara cand eram foarte multi la Mc, glume, poante, se simteau bine toti. Am observat apoi ca devenim din ce in ce mai uniti, nu numai noi intre noi, dar si cu alti motociclisti din trafic.

Atunci m-am gandit:

"Ce ar fi daca am face un club?"

"Sa ne numim cumva?"

"Ce ar fi daca vinerea cand bantuim spre Piata Victoriei / ikea / Biker`s 15-20 motociclisti sa ne cunoasca lumea dupa emblema de pe geci...Sunt baietii/fetele din clubul X"

Am vorbit apoi cu Razvan (pittbul) sa imi zica ce parere are, i s-a parut ok ideea, asa ca am supus la un mic "vot" cine ar fi pentru club? Surpriza, 90% au fost pentru, sau chiar 100% nu imi mai aduc aminte exact.

Ramane sa hotaram toti, daca o sa fie cu acte, sau daca v-a ramane doar un nume si o poza pe geci. Deocamdata nu e nimic batut in cuie. In functie de amploare, v`or exista reguli, din cate am retinut eu, se ocupa Razvan impreuna cu sotia lui de partea asta.

V-am rugat totusi sa alegeti din pozele puse intr-un post anterior, emblema clubului.

Eu sunt pentru numarul 5 :what:

ist26384077evilbulldog.jpg

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cu numele se poate rezolva astfel ........toata lume vine si prezinta o idee apoi se voteaza in secret , voturile le desface si numara , Dan Iernie , Ina , Pittbull si inca 2 persoane pe care le vom desemna , asa se procedeaza si cu restul ........ reguli , blazon , ierarhie , lider etc. nu asa pe forum sau pe la colturi ...

Eu unul as vrea sa aud parerile celor mai vechi si mai batrani/intelepti ............ce zici Dane , pe mine unul ma doare capul la ora asta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze:

 

 

1. meanbulldogcollartattoo.png

 

2. meanbulldogcollartattoo.png

 

3. meandog.jpg

 

4. logomainbulldog.png

 

5. ist26384077evilbulldog.jpg

 

6. bulldog7.jpg

 

 

7. wilddoghead.jpg

 

8. stockvectorvectortattoo.jpg

 

9. stockvectorblackandwhitx.jpg

 

10. howtodrawacartoonbulldo.jpg

 

11. cenabewareofdogpspwallp.jpg

 

12. bulldogfinal.png

 

13. bulldogbw2forblog.png

 

14. bulldogfrontpage.jpg

 

15. bulldog5.jpg

 

16. bulldog4.jpg

 

17. baddog1vi.jpg

 

18. bulldogfo.jpg

 

19. bewareofdog2.jpg

 

20. a122bulldogclipart.jpg

 

 

 

 

Mie imi plac 5, 17 si 2, in ordinea asta. Astept pareri :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cred ca Adolf se referea la pozele astea! :what: Sunt de ieri de pe Cheia-Brasov. Eu am incarcat toate pozele, unele sunt mai putin reusite, dar fiecare se uita si isi salveaza ce vrea.

 

 

P.S. : Si mie imi place poza 5.

Editat de sulta_00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cred ca Adolf se referea la pozele astea! :lol: Sunt de ieri de pe Cheia-Brasov. Eu am incarcat toate pozele, unele sunt mai putin reusite, dar fiecare se uita si isi salveaza ce vrea.

 

 

P.S. : Si mie imi place poza 5.

 

hai cu PRO pentru poza 5, e stil mafiot rau cainele ala :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fiti iubiti :lol: eu va sfatuiesc sa ramaneti la ce faceti acum plimbari etc si o sa va fie foarte bine ... In primu rand in momentu in care va faceti club o sa aveti nevoie de lider ... si de acolo o sa se imputa tot :lol: ... o sa mai trec si eu pe la mec pana va infiintati, pe urma ne vedem pe strazi ca nu mai trec :what:

Editat de BeerBelly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fiti iubiti .eu va sfatuiesc sa ramaneti la ce faceti acum plimbari etc si o sa va fie foarte bine ... In primu rand in momentu in care va faceti club o sa aveti nevoie de lider ... si de acolo o sa se imputa tot ... o sa mai trec si eu pe la mec pana va infiintati, pe urma ne vedem pe strazi ca nu mai trec

 

 

zise el :what: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wtf in primu` rand trebuia sa intrebati si voi lumea despre nume..nu sa veniti cu unu care l`ai stabilit doar tu. S`a zis direct , clubul se va numi cutare..nici ba va place? ba il schimbam? Un club nu inseamna doar intalnire la mec si destinatia finala victoriei..implica multa responsabilitate , respect , cum zicea pupila e o a doua familie , trebuie sa te implici . Oricum bafta :what: , eu unu nu ma bag. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...