Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu mha nu ne-a plouat.... u unde ai fost??:-w

eu sunt la tara acum, ma uit la dan diaconescu :laugh:

am anuntat pe wild, pittbulu si pe grasu ca nu ajung la intrunire weekendul asta

sper ca v-ati dickstrat maxim, ca in reclamele vodafone!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine e sa-ti mearga motocicleta doamne. Cat timp a fost bolnava parca eram si eu bolnav

 

Eheeee.... prin ce vremuri tulburi ai trecut!! Si stii ca si eu te inteleg... nu ca smecherii astia care au bani de plimbari toata ziua si nici nu li se strica trotinetele.... :laugh:

Totul e bine cand se termina cu bine!!

 

Si stii ca mai aveai un motor la dispozitie, da??

 

 

 

 

Mesaj completat

adica io's forumist , aaaa ???!

 

si daca poate vinzi FZN-ul , poate ce iti iei dupaia' ??

 

 

pai mai bine forumist decat la frecat degeaba. te rog suna-ma luni sa vorbim ceva.

 

noi acum plecam sa ducem piticul la parintii lui Catalin, cu proces-verbal de predare-primire, apoi, de saptamana viitoare (de luni pana duminica), incepem turul de 1300 km.

 

Bucuresti - Transfagarasan - transalpina - Petrosani - Hateg (Retezat) - Sarmisegetuza - Caransebes - REsita - Moldova Noua (cazanele Dunarii si nush' ce pesteri) - Orsova - Baile Herculane - Valea Cernei - Horezu - Bucuresti

 

Sincer m-am gandit sa va atrag si pe voi sa mergeti (tu cu Vali), dar am auzit chestia cu demisia... si n-am stiut cum sa-ti spun. DAr m-am gandit ca poate v-ar tenta, ca acum ai timp liber. Problema e de bani si unde lasi piticii....

 

Sa nu te superi ca nu ti-am spus mai devreme....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eheeee.... prin ce vremuri tulburi ai trecut!! Si stii ca si eu te inteleg... nu ca smecherii astia care au bani de plimbari toata ziua si nici nu li se strica trotinetele.... :laugh:

Totul e bine cand se termina cu bine!!

 

Si stii ca mai aveai un motor la dispozitie, da??

 

 

 

 

Mesaj completat

 

 

 

pai mai bine forumist decat la frecat degeaba. te rog suna-ma luni sa vorbim ceva.

 

noi acum plecam sa ducem piticul la parintii lui Catalin, cu proces-verbal de predare-primire, apoi, de saptamana viitoare (de luni pana duminica), incepem turul de 1300 km.

 

Bucuresti - Transfagarasan - transalpina - Petrosani - Hateg (Retezat) - Sarmisegetuza - Caransebes - REsita - Moldova Noua (cazanele Dunarii si nush' ce pesteri) - Orsova - Baile Herculane - Valea Cernei - Horezu - Bucuresti

 

Sincer m-am gandit sa va atrag si pe voi sa mergeti (tu cu Vali), dar am auzit chestia cu demisia... si n-am stiut cum sa-ti spun. DAr m-am gandit ca poate v-ar tenta, ca acum ai timp liber. Problema e de bani si unde lasi piticii....

 

Sa nu te superi ca nu ti-am spus mai devreme....

va doresc vreme cat mai frumoasa ....si cine stie poate spre sf. saptamanii va prindem din urma !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ina cine mai merge cu voi?

Si cand veniti nu uitati sa puneti niste poze!!!!

Va uram drum bun si fara evenimente si sa va intoarceti sanatosi.

Sa aveti grija de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adolf ai uitat bunatate de plasa la mine...

Ce intalneala mha nu vezi ca ploua?

stiu ma ........ am spalat azi motorul ( a doua oara in 3 zile , ca sa nu mai zic ca acum ploua iar ) si lipsea ceva de pe rezervor ....... ai grija de ea pana ne intanlim din nou , mare grija ca tin mult la ea !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...