Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bafta la examen!

Daca la motocicleta mea te referi, multumesc! Desi e in service cum spuneam mai sus...Nu mai arata la fel, plus ca imediat ce dau de bani, urmeaza sa-i fac niste modificari radicale.

ii pui roti de tramvai ?! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E in service pentru ca a fost furata si au dat hotii cu ea de pamant, plus ca au "cosmetizat-o" sa nu o mai recunosc...Piese se gasesc, nu e asta o problema, desi au fost fabricate pentru japonia. Modificarile sunt astea:
Plus un custom paint cu tema "marijuana"

Nu Adolf, nu-i pun roti de tramvai. Vezi in postul "qoute-at" de mine, cam ce vreau sa-i fac :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: mane sper ca nu te superi , doar ma stii canda am chef de caterinca proasta cum fac !!! :moto:

 

uite ca am inceput si eu zilele astea tuning-ul pt sezonul urmator , am sa va dau link pe blog dupa ce am sa postez ...

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) mane sper ca nu te superi , doar ma stii canda am chef de caterinca proasta cum fac !!! ;)

 

uite ca am inceput si eu zilele astea tuning-ul pt sezonul urmator , am sa va dau link pe blog dupa ce am sa postez ...

Daca traiesti, inseamna ca nu m-am suparat :duel: :(

 

Lasa linkurile si hai maine la Mc ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand naiba ma Pupila ca nu ne-am mai vazut de o vesnicie .....

 

ps. Vladone nu o mai arde pe shaorma la ore tarzii ca o sa te faci ca Geo .... ;) ....e de inteles ca la ora aia era inchis la Mc.

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun :duel: La 20 acolo...dar un reper mai exact? Ca la ora aia mananca lumea sanatos si da buluc la Mc. ;)) Eu sunt oleaca mai inalt, cum te recunosc?

 

 

Offtopic: :()) ZICI CA E PRIMA INTALNIRE INTRE UNII CARE SE CUNOSC DE PE HAIFAIV :)))))

Daca nu sunt motociclete venite, o sa ma recunosti dupa vesta cu "legio dacorum Romania" sau mai simplu, sunt ala mic cu batic negru...ala mic, cel mai mic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupila , dupa cum am promis ...... DSC09278.JPG

 

detalii acilea'

Cum ti-am scris si pe blog...Ai taiat coada magarusului :D Chiar arata mai bine asa, doar e monster si cu cat schimbi ceva la el, cu atat e mai frumos :goodposting:

Glumesc mane, sa nu o iei in nume de rau :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata bine bre adolf..great job.. :laugh: , spor la surubarit in continuare.. Am bagat si eu blonda la caldurica..si asa imi expira asigurarea..sa ne vedem la anu` sanatosi , cu chef de plimbare..si bineinteles..benzina in rezervoare :) , pana atunci..o ardem pe forum si la mec cu conservele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...