Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

adevarat , majoritatea din cei vechi am devenit familisti iar weekend-ul este timp de stat cu familia . motciclismul a devenit motivatie pentru a ne da jos din pat si a merge la serviciu si de a mai simti senzatia de libertate si eliberare de stres .....

poate cand vom intra un pic mai mult in sezon gasim ne adunam , pana atunci hai sa facem prezenta pe 2014 aici pe topic ....

 

incep eu : PREZENT !! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

asta pentru ca nu mai este la moda motociclismul ! s-au dezvoltat metode de agatat mult mai ieftine ...... :tempted:

glumeam !!!

Salut Adolf. Vad ca ti-ai schimbat nick-ul. Nu te-am mai vazut demult. Da un semn cand mai bei o cafea la mc poate apar si eu sa o bem impreuna. E valabil si pentru tine, Pupi :peace: . Cu timpul stau mai prost, dar nu v-am mai vazut de ceva vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Adolf. Vad ca ti-ai schimbat nick-ul. Nu te-am mai vazut demult. Da un semn cand mai bei o cafea la mc poate apar si eu sa o bem impreuna. E valabil si pentru tine, Pupi :peace: . Cu timpul stau mai prost, dar nu v-am mai vazut de ceva vreme.

salut Andrei ! adevarat , nu ne-am vazut de o caruta de vreme ! am schimbat si eu nick-ul ca sa dau un bun exemplu la copii astia pe aici ! ;)

poate ne vedem vinerea care vine ! salutari la toata lumea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nah ma ca am gasit un RR 2004, ca sa nu va mai aud. Intr-o saptamana ma duc sa il iau.

Marmota,sa nu indraznesti sa mai zici ceva acuma:))

 

Una e am gasit, alta ma duc sa il iau intr-o saptamana ...... si ALTA e chiar sa il si conduci :D:D:D

 

E pe dimensiunile tale sau e intr-o cutie micuta? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

e pe dimensiunile mele bro:))

Am vorbit deja cu grasu' sa ii facem niste schimbari(cauciuce, kit de lant si placute de frana). Sper sa o iau vineri si sa vin la mc cu ea:>



Merge careva seara asta?



Care iese la o plimbarica?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...