Sari la conținut

Mai Nou Si Politia


saferoadjim
 Share

Postări Recomandate

Ce viteza avea politistul?

Vorbiti de PIETONI ca de o specie primitiva care trebuie batuta ,pusa la colt eventual exterminata!

Uitati ca nu sunteti niste sfinti si nu puteti si mai ales nu aveti dreptul moral de a ,,arunca piatra".

Sunteti unii dintre voi atat de penibili incat nu va dati seama ca asa vorbesc si mai ales gandesc si SOFERII despre MOTOCICLISTI si BICICLISTI.

Uitati cu totii ca toate aceste categorii sunt de fapt OAMENI!

OAMENI care sunt supusi greselii !

Iar daca cineva i-mi spune ca o motocicleta ca cea de politie mergand REGULAMENTAR nu putea evita un astfel de accident ori este politist ori este PIETON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce viteza avea politistul?

Vorbiti de PIETONI ca de o specie primitiva care trebuie batuta ,pusa la colt eventual exterminata!

Uitati ca nu sunteti niste sfinti si nu puteti si mai ales nu aveti dreptul moral de a ,,arunca piatra".

Sunteti unii dintre voi atat de penibili incat nu va dati seama ca asa vorbesc si mai ales gandesc si SOFERII despre MOTOCICLISTI si BICICLISTI.

Uitati cu totii ca toate aceste categorii sunt de fapt OAMENI!

OAMENI care sunt supusi greselii !

Iar daca cineva i-mi spune ca o motocicleta ca cea de politie mergand REGULAMENTAR nu putea evita un astfel de accident ori este politist ori este PIETON.

eu cred ca tu conduci destul de rar...daca mergi cu 50 la ora pe motor si unu trece printre masini si il vezi in 2 m...cam ce sanse sunt sa il eviti?...avand in vedere ca politistul dupa cum se vede merge cam pe axul drumului deci loc sa evite nu prea era avand probabil coloane de masini stanga/dreapta..ci avea ingura solutie sa franeze?..cam cate sec iti trebuie sa franezi de la 50 la ora mers ``regulamentar``?..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am chiorat ca orbu' sa gasesc unde este cautat vinovat motociclistul....toti vreti sa pareti niste victime a societatii,credeti ca toti va marginalizeaza. Linistitati-va

 

 

nu a zis nimeni ca e vinovat motociclistul ! vina ii apartine in totalitate pietonului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa, aveti ceva si pentru cei care nu se uita la protv ?

 

 

Chiar asa..io nici nu stiu unde am pus mizeria aia de pro tv... undeva la canalul "osuta-si"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

URata treaba pentru pieton. dar ma gandesc ca nici politistului nu i-a fost ushor sai cada ditai namila de motor pe picior. varadero de politie e mult mai greu decat un varadero normal, ca e impopotonat cu toate nebuniile alea..care nu sunt deloc usoare. are aproape 300 de kg. :bounce:

 

Cum le sti tu gogule, ca un om mare. Adevarul este ca bemveurile zise si varadere nu sunt usoare ca sunt grele, ele are aproape ... atentie ... 300 kg. Stie gogu ca le-a cantarit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar pietonii inca mai sunt invatati cu timpurile de pe vreamea lui nea Nicu cand duminica mergeau doar masinile cu numere pare sau impare :baldy:)) si numarul lor era indiscutabil mai mic

 

Oricum fara dubii vina pietonului da mai bine sa nu avem parte de astfel de evenimente chiar daca e vina pietonului

 

 

Asfalt uscat fara pietoni pe el :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

URata treaba pentru pieton. dar ma gandesc ca nici politistului nu i-a fost ushor sai cada ditai namila de motor pe picior. varadero de politie e mult mai greu decat un varadero normal, ca e impopotonat cu toate nebuniile alea..care nu sunt deloc usoare. are aproape 300 de kg. :lol:

:baldy:

mda, asa este. varadero astea de politie "este" grele. ai dreacu "chineji" au facut motoare grele....

oi fi io fan BMW, dar cred ca si copilul de 10 ani stie ca alea sunt BMW-uri....

nu te supara, te faci tu mare... :bounce:

cat despre accident......sper ca motorul este intreg :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy:

mda, asa este. varadero astea de politie "este" grele. ai dreacu "chineji" au facut motoare grele....

oi fi io fan BMW, dar cred ca si copilul de 10 ani stie ca alea sunt BMW-uri....

nu te supara, te faci tu mare... :bounce:

cat despre accident......sper ca motorul este intreg :rock:

:lol: :lol: :D :D ai un stil bai madcox de toti banii..astea sunt glume frate :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum le sti tu gogule, ca un om mare. Adevarul este ca bemveurile zise si varadere nu sunt usoare ca sunt grele, ele are aproape ... atentie ... 300 kg. Stie gogu ca le-a cantarit.

 

 

:baldy: :lol: :lol: :lol: ai un stil bai madcox de toti banii..astea sunt glume frate :bounce:

 

ba placebo face toti banii, acu' am vazut ca a postat si el...

scuzati off-topicul, dar sa mai rada si gura noastra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...