Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SonYY , cred ca vin eu

 

daca e treci sa ma iei ? :P

peste drum de Belu

 

mi-e lene sa merg Singur

 

Din clubul nostru de mari Bercenari merge cineva, pe undeva in weekend ?

 

pai sa se mai apropie sarbatoarea ca inca nici nu ii simt mirosul

Editat de danut1984
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din clubul nostru de mari Bercenari merge cineva, pe undeva in weekend ?

 

 

eu am dat de gustul iesirilor in afara orasului,in principiu in luna iulie o sa incep sa ies,luna asta stau mai prost cu banii,o sa postez cand e de plimbare si cine vrea sa vina discutam inainte cu o saptamana unde sa mergem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din clubul nostru de mari Bercenari merge cineva, pe undeva in weekend ?

 

La ce bicicleta ti-ai tras se mai pune problema ?

:friends:

 

Eu va zic de pe acum: pe 14 iulie fac o excursie la Sighisoara pe motor (poate mai vine cineva cu mine)

pe 16 iulie plec buc-valcea-sibiu-sebes-alba iulia-valea ariesului - ideal ar fi sa leg aceste 2 excursii intr-una singura - sa stau pe valea ariesului cateva zile apoi intoarcere in Bucuresti. Oricine este binevenit sa mi se alature :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, bercenarilor!

 

Am nevoie de sprijnul si ajutorul vostru. Lucrez la o televiziune si vreau sa fac un reportaj cu tema " motociclist in Romania". Am nevoie in acest sens de 2 baieti disponibili carora sa le pun cateva intrebari. De preferat ar fi ca unul dintre acestia sa vina cu un ss iar celalalat cu un chopper sau comunista. Daca stiti pe cineva sau chiar voi puteti sa me ajutati, va rog dati-mi de stire pana diseara. Va multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, bercenarilor!

 

Am nevoie de sprijnul si ajutorul vostru. Lucrez la o televiziune si vreau sa fac un reportaj cu tema " motociclist in Romania". Am nevoie in acest sens de 2 baieti disponibili carora sa le pun cateva intrebari. De preferat ar fi ca unul dintre acestia sa vina cu un ss iar celalalat cu un chopper sau comunista. Daca stiti pe cineva sau chiar voi puteti sa me ajutati, va rog dati-mi de stire pana diseara. Va multumesc!

 

Man, avand in vedere faptul ca nu ar conta din ce zona vin baietii, iti sugerez sa faci un topic la motociclisti in timpul liber unde ar fi vizualizat de mai multa lume - respectiv ai avea mai multe sanse sa raspunda cineva invitatiei.

Si da si tu mai multe detalii - daca vrei sa iei interviu unui motociclist si acela iti vine in pantaloni scurti si fara casca s-a dus naibii tot interviul tau.

La ce ora s-ar intampla chestia asta/ unde/ in ce zi etc ? unii lucreaza in timpul zilei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, avand in vedere faptul ca nu ar conta din ce zona vin baietii, iti sugerez sa faci un topic la motociclisti in timpul liber unde ar fi vizualizat de mai multa lume - respectiv ai avea mai multe sanse sa raspunda cineva invitatiei.

Si da si tu mai multe detalii - daca vrei sa iei interviu unui motociclist si acela iti vine in pantaloni scurti si fara casca s-a dus naibii tot interviul tau.

La ce ora s-ar intampla chestia asta/ unde/ in ce zi etc ? unii lucreaza in timpul zilei.

 

Am postat la voi si la cei din salajan pentru ca voi fi un pic contra timp. Voi filma in doua locuri: in poligonul ilioara unde voi trata anumite subiecte si pe strada ( de preferat Berceni, sau zona Ilioara pentru ca televiziunea e in berceni si nu vreau sa pierd timp)

 

Detalii voi da celor care au 20-30 de minute libere pentru interviu. Referitor la ce ai spus tu, nu cred ca veni un motociclist fara casca iar cu hainele, nu ii pot impune eu omului sa vina in combinezon pe caldurile astea. Oricum, pot face in asa fel incat sa nu se observe pantalonii scurti.

 

Tu ce zici, te ai baga? :) Daca te avantajeaza zona Aparatori, ar fi perfect! :)

Editat de biancocelleste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am postat la voi si la cei din salajan pentru ca voi fi un pic contra timp. Voi filma in doua locuri: in poligonul ilioara unde voi trata anumite subiecte si pe strada ( de preferat Berceni, sau zona Ilioara pentru ca televiziunea e in berceni si nu vreau sa pierd timp)

 

Detalii voi da celor care au 20-30 de minute libere pentru interviu. Referitor la ce ai spus tu, nu cred ca veni un motociclist fara casca iar cu hainele, nu ii pot impune eu omului sa vina in combinezon pe caldurile astea. Oricum, pot face in asa fel incat sa nu se observe pantalonii scurti.

 

Tu ce zici, te ai baga? :) Daca te avantajeaza zona Aparatori, ar fi perfect! :)

 

Daca ai nevoie de oameni pe fundal nu am nici o problema - in rest nu sunt prea fotogenic pentru a aparea in prim plan :cheers:

 

App. ti-am dat add pe messanger.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, bercenarilor!

 

Am nevoie de sprijnul si ajutorul vostru. Lucrez la o televiziune si vreau sa fac un reportaj cu tema " motociclist in Romania". Am nevoie in acest sens de 2 baieti disponibili carora sa le pun cateva intrebari. De preferat ar fi ca unul dintre acestia sa vina cu un ss iar celalalat cu un chopper sau comunista. Daca stiti pe cineva sau chiar voi puteti sa me ajutati, va rog dati-mi de stire pana diseara. Va multumesc!

2 baieti, dar fetele ce au? Tot timpul ne discriminati :disappointed: .

 

Ciorapel du-te tu ca esti telegenic, esti prea modest :)

 

eu...merg sambata la un botez... ;)

eu nu stiu ce se intampla. Toata lumea merge la botez in perioada asta si natalitatea tot scade :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In direct si-n realuare pe bercenari.tv

2 come soon :crack:

 

Yo nu vreau sa devin vedeta pentru ca n-am televizor ... si n-am unde sa ma vad. sic :laugh:

 

 

Anyway ... cineva maine pe la Mc Brancoveanu ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa sjunga si iO...si unde mergem ?

 

Prezent si eu diseara - am facut reclama la Bercenari la tv. Merit si eu acum un abtibild din acela :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...