Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aseara v-ati intors pe dn2? Am avut ceva emotii prin padurile alea + roiuri roiuri de insecte

eee, asa e cand pleci singur noaptea pe drumuri necunoscute :). Noi am iesit in E85. Aveam cu noi 2 experti in trasee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de maine ploua,eu ies si in seara asta pe aici prin jungla,la un suc,la o barfa daca sunt doritori anuntati sau 0765 444 105

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de maine ploua,eu ies si in seara asta pe aici prin jungla,la un suc,la o barfa daca sunt doritori anuntati sau 0765 444 105

din seara asta ploua, noi stam in casute sa nu ne strice ploaia coafura :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha, m-am intors de pe la 20km dupa Ploiesti ca erau nori de ploaie. Nici o miscare nu pot sa fac :)

 

Doar ti-am zis si eu si Alin ca o sa ploua, tu, NUUUUUU........BATMAN BATMAN :crack:

 

de maine ploua,eu ies si in seara asta pe aici prin jungla,la un suc,la o barfa daca sunt doritori anuntati sau 0765 444 105

pAI SI DACA NU IESE NIMENI?.......AAAAA.....AM INTELES.......MOBRA TA ESTE UN BUN ASCULTATOR.....PE MINE MA OMOARA CURIOZITATEA......ITI SI RASPUNDE? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar ti-am zis si eu si Alin ca o sa ploua, tu, NUUUUUU........BATMAN BATMAN :crack:

 

Da, m-am dus sa-l caut pe Batman ca am auzit ca iese in munti pe ploaie :blbl:. Si ghici ce, nu l-am gasit :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey!

 

Am venit si eu de cateva ori la intalniri acum cativa ani. In ce zi va mai intalniti?

 

cauta in posturile anterioare ca scrie acolo !!!.....

 

Ha ha, m-am intors de pe la 20km dupa Ploiesti ca erau nori de ploaie. Nici o miscare nu pot sa fac :)

 

...pai n-ai vrut tu in CLUB....acu' esti monitorizata !hahaha.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai bre ca e frumos sa mergi pe ploaie,ce tot va plangeti atata,aseara a fost frumoasa plimbarea,bineinteles cu combinezonul de ploaie ca fara e cam naspa de ud :crack:

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai bre ca e frumos sa mergi pe ploaie,ce tot va plangeti atata,aseara a fost frumoasa plimbarea,bineinteles cu combinezonul de ploaie ca fara e cam naspa de ud :crack:

 

 

 

Tu te mai dai jos de pe mobra aia din cand in cand ? :)

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vinerea cand trebuie sa vina la intalnire

 

 

nu nu ,nu trebuie, e obligatoriu!! eu la ora aia dorm,pentru ca eu vara bag somn :crack:

 

Hey!

 

Am venit si eu de cateva ori la intalniri acum cativa ani. In ce zi va mai intalniti?

 

 

in fiecare vineri la ora 19:00,la mec brancoveanu

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva interesat de o plimbare de week end pana la Moeciu ? Plecam sambata, ne intoarcem duminica.

Supapa, daca citesti pe aici - astept 929-le acela pe la intalniri :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! As avea nevoie de o informatie dak ma puteti ajuta, sunt din mures si detin un suzuki bandit care ii inscris pe un domn Bagaiteanu Alexandru Petrica domiciliat in bucuresti str berceni nr.16, si nu dau de dansul pt a obtine certificat fiscal pentru transcriere. Daca il cunoaste cineva si ar putea sa imi dea un numar de telefon sau sa ii dea numarul meu de telefon(0749911690 florin) as fi foarte recunoscator... Multumes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva interesat de o plimbare de week end pana la Moeciu ? Plecam sambata, ne intoarcem duminica.

Supapa, daca citesti pe aici - astept 929-le acela pe la intalniri :friends:

 

 

Daca aveam si eu un motor mai de doamne ajuta ma bagam si eu, dar asa... have fun! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva interesat de o plimbare de week end pana la Moeciu ? Plecam sambata, ne intoarcem duminica.

Supapa, daca citesti pe aici - astept 929-le acela pe la intalniri :friends:

Eu merg!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu din iulie ma bag la plimbari si o sa ma limitez la plimbari de doar

o zi,nu imi permit financiar mai mult,have fuun :cheers:

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...