Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Eu banda 1, mercedes vireaza brusc de pe banda 2 dreapta. Viteze 30~, lovit in stanga cazut in dreapta, toate carenele sparte/atinse... Conditii de drum: inceput de ploaie, 22:00, mazga. Replica: a crezut ca eram o masina in departare ca am 2 faruri...si altele. Daune fizice 0, din fericire

 

Ups......si eu am doua faruri.......ma duc sa sparg unul din ele sa nu ma confunde cu vreo masina in departare.......idiotii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu banda 1, mercedes vireaza brusc de pe banda 2 dreapta. Viteze 30~, lovit in stanga cazut in dreapta, toate carenele sparte/atinse... Conditii de drum: inceput de ploaie, 22:00, mazga. Replica: a crezut ca eram o masina in departare ca am 2 faruri...si altele. Daune fizice 0, din fericire

Ne pare rau, bine ca esti ok ...si-mi pare si mai rau ca nu l-ai declasat pe Kosh :)

 

Cine doreste sa participe la deschiderea B'ESTFEST de anul acesta este invitat sa vina vineri 6 iulie la ora 14 in comuna Tunari pentru o intalnire si o parada moto.

Suntem noi motociclisti, dar la ora aia cam suntem la servici :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu banda 1, mercedes vireaza brusc de pe banda 2 dreapta. Viteze 30~, lovit in stanga cazut in dreapta, toate carenele sparte/atinse... Conditii de drum: inceput de ploaie, 22:00, mazga. Replica: a crezut ca eram o masina in departare ca am 2 faruri...si altele. Daune fizice 0, din fericire

 

Bine ca nu ai patit nimic, pacat de frumusetea de RR-u, dar ala se repara.

 

Am ajuns la Moeciu, dn1 este infect de aglomerat, singura portiune de drum ca lumea a fost de la Predeal pana jos la Rasnov, apoi drum nasol pana in Bran iar la final de la Moeciu de Jos pana la Moeciu de Sus numai gropi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu ai patit nimic, pacat de frumusetea de RR-u, dar ala se repara.

 

Am ajuns la Moeciu, dn1 este infect de aglomerat, singura portiune de drum ca lumea a fost de la Predeal pana jos la Rasnov, apoi drum nasol pana in Bran iar la final de la Moeciu de Jos pana la Moeciu de Sus numai gropi.

aoleu, atunci nu mai vin, eu nu pot sa merg prin gropi cu suzuka noua ca-mi zgaltaie plamanii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Asta vroiam si eu sa fac maine dimineata , dar m-am razgandit . Nu m-au convins astia de la meteo :) 

Convinsa sau nu, eu plec :). Oricum nu ploua...o sa-ti aduc niste poze :bounce:

 

 Asta vroiam si eu sa fac maine dimineata , dar m-am razgandit . Nu m-au convins astia de la meteo :) 

Vremea la mare e perfecta! Te-au pacalit cei de la meteo. Marea e calda si albastra cum n-am mai vazut la noi pana acum :)

 

 Asta vroiam si eu sa fac maine dimineata , dar m-am razgandit . Nu m-au convins astia de la meteo

Vremea la mare e perfecta! Te-au pacalit cei de la meteo. Marea e calda si albastra cum n-am mai vazut la noi pana acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar ai vazut ca am fost si eu :)

 

 

De ce nu ai venit dupa mine pe centura ? Ti-am facut semn, dar cred ca ai interpretat altceva :)

Am vazut... a fost super surpriza sa apari in benzinarie, am mers si eu mai frumos pana la Bucuresti.

Pai pe centura, cand ai facut cu mana am crezut ca-ti iei la revedere :D , ce sa fac, m-a batut rau soarele in cap zilele astea :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut... a fost super surpriza sa apari in benzinarie, am mers si eu mai frumos pana la Bucuresti.

Pai pe centura, cand ai facut cu mana am crezut ca-ti iei la revedere :D , ce sa fac, m-a batut rau soarele in cap zilele astea :rusinica:

 

Sa vezi ce bataie iti iei vineri :grinbandit: . Vineri ma suna un prieten sa mergem la mare, cazare gratis in Costinesti, nu pot pt ca am vb cu Suzy si a zis ca vine la munte, nu mai am cum sa o dau la intors.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi ce bataie iti iei vineri :grinbandit: . Vineri ma suna un prieten sa mergem la mare, cazare gratis in Costinesti, nu pot pt ca am vb cu Suzy si a zis ca vine la munte, nu mai am cum sa o dau la intors.

Nu-i adevarat ! Tu oricum mergeai la munte ca am vorbit cu Teo si i-am spus ca merg la mare daca vreti. Ce era sa fac, sa merg prin hartoape cu minunatie de motor??? Asa ca ma bati fara motiv :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Convinsa sau nu, eu plec :). Oricum nu ploua...o sa-ti aduc niste poze :bounce:

 

 

Vremea la mare e perfecta! Te-au pacalit cei de la meteo. Marea e calda si albastra cum n-am mai vazut la noi pana acum :)

 

 

Vremea la mare e perfecta! Te-au pacalit cei de la meteo. Marea e calda si albastra cum n-am mai vazut la noi pana acum

 

Marea a fost super , calda si curata , am ramas surprins .

 

 

Pozele ? ;)

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...