Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu stiu daca vin Vinerea asta, adica o sa trec doar sa va salut, daca e...

Mi-a intrat ceva (o bucata de frunza) in ochiul stang Vierea trecuta, si ieri sa lasat cu interventie la MedLife: extractie de pe cornee si alte "d'astea".

Acum, pana Joi sunt in versiunea "Pirate Edition", cu ochian bandajat plus tratament & shit ...

Nu cred c-o sa ma lase medicul sa ma sui pe moto chiar daca tratamentul inceteaza Vineri...

 

Plus ca yo oricum nu vedeam bine :wacko: ... acu' ia pus capac de tot ...

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

Am facut eu astazi cu masina HUEDIN - BELIS - HOREA - CAMPENI - BAIA DE ARIES - TURDA . Am zis ca las ceva din ea pe acolo . Drum cu denivelari , o buna portiune chiar fara asfalt . Daca ai pietre la rinichi si mergi cu FIreblade-ul pe acolo , vor deveni nisip fin . Peisajele insa sunt ceva deosebit , pacat ca infrastructura e la pamant . La ARIESUL CONF am fost ,dar din pacate au program doar pana la ora 15.00 , eu am ajuns la 17.00 . Portarul mi-a spus ca s-ar putea sa mai fie ceva echipament moto in magazin , dar ca pentru a putea ajunge acolo, imi trebuie aprobarea nu stiu carui director .

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut eu astazi cu masina HUEDIN - BELIS - HOREA - CAMPENI - BAIA DE ARIES - TURDA . Am zis ca las ceva din ea pe acolo . Drum cu denivelari , o buna portiune chiar fara asfalt . Daca ai pietre la rinichi si mergi cu FIreblade-ul pe acolo , vor deveni nisip fin . Peisajele insa sunt ceva deosebit , pacat ca infrastructura e la pamant . La ARIESUL CONF am fost ,dar din pacate au program doar pana la ora 15.00 , eu am ajuns la 17.00 . Portarul mi-a spus ca s-ar putea sa mai fie ceva echipament moto in magazin , dar ca pentru a putea ajunge acolo, imi trebuie aprobarea nu stiu carui director .

 

E chiar mai rau decat ma asteptam. Multumesc de informatii, i might reconsider the trip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca m-am lasat de fumat de ceva timp ... draq a stiut ca se iveste ocazia de un smoke bun??

 

 

Mai Kosh.....ce dreaq pot sa zic?........TRAGE IN PLM(furat de la Ciorap) VIZIERA AIA PE NAS :baldy:

Editat de Raul80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca 3-4 tot ne mai strangem; Incepand cu ora 19.00 la metrou la Brancoveanu

 

TRADATORULE :crack: ..... LASA CA STIU EU DE CE TE DUCI :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow, este cel mai frumos lucru pe care l-am auzit in ultima vreme (chiar daca ai glumit) si ca dovada vineri vin!

 

EU AM VORNIT SERIOS :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut ceva timp de cand nu am fost p-aci. Avand in vedere ca, cu ajutorul vostru am intrat in lumea moto acum ceva ani, revin pentru a va prezenta planul de concediu si a va intreba daca aveti ceva sfaturi pentru noi.

 

Traseul:

 

post-35709-0-74146200-1343211179_thumb.png

 

Vom evita pe cat posibil autostrazile, In stanga e lista oraselor in care vom opri pentru o noapte. In Praga o sa stam 5 zile. Din momentul in care iesim din tara ne vom petrece noptile numai prin campinguri cu cortul. In Sibiu si TImisoara vom sta la niste prieteni.

 

Mobrele (Suzuki Bandit 650 si Ducati Monster 600) sunt puse la punct dpdv tehnic. O sa avem la noi si truse de scule, kituri de pana (cu snur si cu spuma), spray-uri de uns si curatat lanturile, harti, GPS si chef de plimbare.

 

Daca aveti ceva sfaturi pentru cei 3500 km, va sunt recunoscator...

 

Cheers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum cateva zile am descoperit (din greseala) ca teava intre toba si motor arde, nu gluma.

I: Cu ce se trateaza cel mai bine arsurile de acest tip?

Am o frumoasa parlitura cu diametru de 5 cm care nu prea mai trece de 4 zile. Deobicei ramane cicatrice sau... scap?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum cateva zile am descoperit (din greseala) ca teava intre toba si motor arde, nu gluma.

I: Cu ce se trateaza cel mai bine arsurile de acest tip?

Am o frumoasa parlitura cu diametru de 5 cm care nu prea mai trece de 4 zile. Deobicei ramane cicatrice sau... scap?

 

Bioxiteracor sau Oximed

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut ceva timp de cand nu am fost p-aci. Avand in vedere ca, cu ajutorul vostru am intrat in lumea moto acum ceva ani, revin pentru a va prezenta planul de concediu si a va intreba daca aveti ceva sfaturi pentru noi.

 

Traseul:

 

post-35709-0-74146200-1343211179_thumb.png

 

Vom evita pe cat posibil autostrazile, In stanga e lista oraselor in care vom opri pentru o noapte. In Praga o sa stam 5 zile. Din momentul in care iesim din tara ne vom petrece noptile numai prin campinguri cu cortul. In Sibiu si TImisoara vom sta la niste prieteni.

 

Mobrele (Suzuki Bandit 650 si Ducati Monster 600) sunt puse la punct dpdv tehnic. O sa avem la noi si truse de scule, kituri de pana (cu snur si cu spuma), spray-uri de uns si curatat lanturile, harti, GPS si chef de plimbare.

 

Daca aveti ceva sfaturi pentru cei 3500 km, va sunt recunoscator...

 

Cheers

 

Sfat - faceti cat mai multe poze :friends: . Cat va invidiez, drum bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...