Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Vrei sa ne agitam?.......ai spus de la inceput caa mergem cu masina ta, duminica am zis ca probabil o sa mergem cu a mea.....

Koshhhhhh.......bro.......ia DACIA .....serios

 

Cine se agita - am zis ca las masina oricui este dispus sa mearga cu ea fara ITP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pana la urma, cum ramane?? Ca sa stiu ce am de facut...

 

 

 

Desi ... asta-mi miroase a "gluma" marca Raul...

 

...

Koshhhhhh.......bro.......ia DACIA .....serios

Lucrurile incep sa se miste in directia asta ...

Depinde numai de mecanic, daca are timp saptamana asta sa ne schimbe planetarele...

 

Cine se agita - am zis ca las masina oricui este dispus sa mearga cu ea fara ITP.

 

Cum sa mergi frate fara ITP +700km? De ce si-ar risca cineva, oricine, permisul ??

Pe bune acum...

 

 

 

LE: pazea .. e sageata "undercover" ...

 

_______________________________

 

Gata, am luat OK-ul de la mecanic.

Lili vine cu 1400 RR-ul visiniu ... :crack:

Avem si masina, si sofer ...

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recapitulam:

CAZARE este !

MASINA a rezolvat Kosh !

Faptul ca masina lu' Ciorap n-avea ITP desi era pusa la bataie NU S-A MENTIONAT pana acum ! - era normal sa spuna asta mai ales cand intreba cine o sa fie sofer !!!!!!!!!!!!!!!!!

Raul a spus chiar ca e posibil sa vina cu motorul initial apoi a hotarat sa vina ca sofer. Intre timp lucrurile nu i-au iesit cum trebuie si a renuntat, nasol pt el dar are tot dreptul avand in vedere ca plateste camera !

 

CONCLUZIE:

Kosh - are o bere de la mine pt rezolvare rapida !drink.gif

Ciorap - vorbeste deschis si spune problemele de la inceput sau macar nu mai incurca (cum p..a mea oferi masina fara ITP ?!?!?!?moron.gif - nu mai oferi deloc mai ales ca nu ti-a cerut nimeni)

Raul - ii uram un weekend placut in Bucuresti ! wave.gif

La ora 6 ne vedem Sambata la McD !ricky.gif

ALTE PROBLEME :

Vineri la 19 ne intalnim pt cumparaturi. Ganditi-va pana atunci cat si ce vreti sa consumati ! Vom merge la un hypermarket in Berceni care va fi ales prin vot majoritar.

PS: @Kosh: e ok pt Lili ora 20 (tre sa vina cu masina ca sa ramana in ea cumparaturile) ? Noi plecam la un 19:45 spre magazin si o chemi direct acolo, e ok asa ?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane stabilit precum a zis Alex mai sus.

Lili vine oriunde se voteaza ca mergem la cumparaturi in Berceni.

Eu votez Carrefour Vitantis, Real Berceni, Metro Berceni... sau Mega Image-ul de la parter :P

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa cotizam fiecare motociclist (inafara lui Kosh si Ciorap) cu cate 10ron la benzina pt masina insotitoare avand in vedere ca va cara ce mancam, bem si imbracam. Consider ca suma se merita din punctul nostru de vedere pentru ca ne scapa de rucsace si, in acelasi timp, e corect raportata la cheltuielile masinii care merge primordial pt a cara pasagerii. Asa vede je problema, corectati-ma daca gresesc ,dar argumentat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa cotizam fiecare motociclist (inafara lui Kosh si Ciorap) cu cate 10ron la benzina pt masina insotitoare avand in vedere ca va cara ce mancam, bem si imbracam. Consider ca suma se merita din punctul nostru de vedere pentru ca ne scapa de rucsace si, in acelasi timp, e corect raportata la cheltuielile masinii care merge primordial pt a cara pasagerii. Asa vede je problema, corectati-ma daca gresesc ,dar argumentat !

De acord, te-ai gandit foarte bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu cei 10 lei de benzina pentru masina,mega image e scump...propun ori CORA ,Carrefour cu toate ca nu sunt multumit de produsele lor mai ales la cele de carne,BILLA sau Real...dar primu loc eu zic CORA,e aproape si ieftin zic eu,fac mereu cumparaturi de la ei,decat cateva produse mai cumpar din BILLA :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ceea ce priveste locatiei pentru efectuarea cumparaturilor, eu si cu Lili ne supunem majoritatii.

De oriunde e ok atat timp cat nu se afla prin Colentina, Pantelimon sau Drumul Taberei ...

Asteptam decizia...

 

Cheltuiala pe mancare / bautura o impartim la nr. de guri sau la nr. de guri pe sortiment ?

Nu de alta, dar avem si vegetarieni printre noi ...

Sau fiecare cu "poftele" lui ?

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ceea ce priveste locatiei pentru efectuarea cumparaturilor, eu si cu Lili ne supunem majoritatii.

De oriunde e ok atat timp cat nu se afla prin Colentina, Pantelimon sau Drumul Taberei ...

Asteptam decizia...

 

Cheltuiala pe mancare / bautura o impartim la nr. de guri sau la nr. de guri pe sortiment ?

Nu de alta, dar avem si vegetarieni printre noi ...

Sau fiecare cu "poftele" lui ?

 

Fiecare cu poftele lui ca sa nu se poata comenta mai tarziu ! Cel mai bine e sa evitam orice fel de posibile nemultumiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvi.... hai... cand la plimbare pe 2?

 

 

dupa ce ma intorc din concediu 02.09 cu siguranta iesim :)

 

Tu intrebi si tot tu raspunzi?...... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

mersi frumos ,pe primul l-am gasit si eu,am intrebat aici in speranta ca voi gasi ceva mai ieftin oleaca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin urmare, maine ne intalnim la Mc Brancoveanu la ora obisnuita (adica 19) si, de acolo, mergem la shopping?

Evident dupa ce vom fi stat oleaca la shueta ... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin urmare, maine ne intalnim la Mc Brancoveanu la ora obisnuita (adica 19) si, de acolo, mergem la shopping?

Evident dupa ce vom fi stat oleaca la shueta ... :rolleyes:

Da, asa facem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<br /><a href='http://www.slowride.ro/2012/08/23/brambura-i-concediu-i/' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://www.slowride....a-i-concediu-i/</a><br /><br />Prima parte a romanului despre concediul nostru. Fiti pe faza pentru urmatoarele articole din ce in ce mai amuzante!<br />
<br /><br /><br />FELICITARI, esti primul Bercenar care din cate mai stiu si eu , si-a luat inima in disnti si a plecat la drum lung. Bravooooooooooooooo.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...