Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Neata!

Ziceti repede.........care va mai bagati maine seara? Eu m-as baga pentru ca vinerea trecuta v-am ratat si trebuiesa va dau acordul daca intrati sau nu in clubul nostru :)))))))

Radeti?.... Eu am vorbit serios :)

Hai sa aveti o zi minunata!

Editat de Raul80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu stiu daca pot ajunge Vineri seara...

Da' mai e pana atunci.

 

PS: nu uitati sa-mi raspundeti la mesajul de pe privat.

Daca nu ajungi am sa iti rup "gladiolele" :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Ziceti repede.........care va mai bagati maine seara? Eu m-as baga pentru ca vinerea trecuta v-am ratat si trebuiesa va dau acordul daca intrati sau nu in clubul nostru :)))))))

Radeti?.... Eu am vorbit serios :)

Hai sa aveti o zi minunata!

As veni, dar numai pentru fete - 1 Martie - sa dau si eu ca baiat'u un martisor, daca nu vin fete, tie nu-ti dau martisor - indiferent de ce acorduri ai de dat (sa-ti fie clar).

Poate, totusi ne vedem Duminica, cind, iar am sa prind ametitoarea viteza maxima de 90k/h, de-o sa rida fetele mai tare (tot pentru 1 Martie). Daca vrea radar'u sa ma ia, trebuie sa mearga invers cu 20-30 km/h.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma care vine Duminica la plimbarea de inceput de sezon?

 

1. Ciorap

2. Contabil

3. Yo

4. ...

 

Este prea devreme man, pentru apel, la's pe simbata, oricum, dac-o sa fie vremea frumoasa si singur si tot fac Oltenita. Am uitat, ia-ti castile!

Daca miine am cu cine lasa copiii, duminica iti spun si cum este drumul pina acolo.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se tine intalnirea vineri ma prezint si eu. N-am primit niciodata martisoare de la motociclisti, asa ca am un motiv in plus :))))

Cat despre plimbari, deocamdata spun pas ca la peste 100 km/h imi cam ingheata dintii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se tine intalnirea vineri ma prezint si eu. N-am primit niciodata martisoare de la motociclisti, asa ca am un motiv in plus :))))

Cat despre plimbari, deocamdata spun pas ca la peste 100 km/h imi cam ingheata dintii.

Se mai vine, au ba? .... Hai oamenilor, este vorba de un martisor, are valoare sentimentala, nu ........, un ghiocel ceva. Se bucura si fetele, ce dumnezeu, bem si berea aia. Eu si soata venim sigur .... daca mai vine cineva!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai vine, au ba? .... Hai oamenilor, este vorba de un martisor, are valoare sentimentala, nu ........, un ghiocel ceva. Se bucura si fetele, ce dumnezeu, bem si berea aia. Eu si soata venim sigur .... daca mai vine cineva!

Unii vin neanuntati....... Asa ca........ne vedem la parau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ai citit data in locul temperaturii :D http://www.accuweather.com/en/ro/bucuresti/287430/march-weather/287430

Pe bune, ca asa s-a intimplat, a luat data la misto, daca poti tzulae sa vi ar fi ok, ori azi ori duminica - am o vorba cu tine. Astazi cred ca stau f. putin, daca nu promiteam, nu veneam de loc, am aflat ca-i ziua lui socra-miu, cel mai tinar personaj din familie, exceptind copiii, s-a nascut pe 29 februarie - ca atare o serbeaza tot azi de martisor. Traiasca fetele, sa ramina frumoase si voioase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor si "domnisorului" motociclisti... mulțumiri pt. flori si martisoare! Fie ca au fost mici/mari, materiale/imateriale, in vorba/in gând... important este ca au fost din suflet! Sa aveți parte de o primăvara minunata pe 2 roti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gresit exprimarea...rectific media e 5 grade - plecam cu 3grade la 11.00 si venim la 8grade la 17.00 - http://www.vremea-bucuresti.ro/

sa traiasca socrul...

Am ris degeaba ..... ai dreptate, oricum, dupa cum te-ai exprimat inseamna ca vi si tu, si cer scuze in direct.

 

Domnilor si "domnisorului" motociclisti... mulțumiri pt. flori si martisoare! Fie ca au fost mici/mari, materiale/imateriale, in vorba/in gând... important este ca au fost din suflet! Sa aveți parte de o primăvara minunata pe 2 roti!

Cu cea mai mare placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma care vine Duminica la plimbarea de inceput de sezon?

 

1. Ciorap

2. Contabil

3. Yo

4. ...

4.iO...cu scutecu'...mai usor...asa de inceput

 

Propun intalnirea la 10 la Mc cu plecare la 10:30 ( sa avem timp si de o gustarica pe traseu). Traseu: Bucale-Oltenita-Giurgiu-Bucale. Deci?

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

That's tha' spirit :peace:

Ar fi mai bine sa plecam la 10.30.

 

Mai interesant ar fi fost traseul Bucuresti - > Oltenita (pauza la Petrom de respiro) -> Giurgiu (pauza de masa) -> Alexandria (pauza la Petrom de respiro) -> Bucuresti.

Ca sa fie treaba, treaba ...

 

 

traseu1.jpg

 

Google Maps spune ca ar fi 267 km insa as zice sa mizam pe 290 km, chiar 300.

Adica 100 km in plus fata de traseul initial.

 

Voi intra mai pe seara pe forum ca sa vad ora finala de intalnire.

:friends:

 

@ Ciorap: maine dimineata pe la 9.40 asa, sa fii la mine!

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti grija daca veniti pe partea alexandria - bucuresti la radare ,acum m am intors eu din alexandria au fost cam 5-8 radare fixe si am mai dat de vreo 4 masini de politie cu radar in mers, sa aveti grija ca nu are rost sa platiti amenzi ,mai bine bagati benzina de banii aia ..

 

asfalt uscat maine si fara incidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai tare este Calarasi-Oltenita-Giurgiu dar ramane pt o data ulterioara...mai pe caldurica. Sa incepem mai catinel sa nu ne rupem capu' din prima...ca ne mananca palma dreapta pe toti dupa iarna ! ;)

PS: Primul ajuns la Mc' si cu ultimul fac cinste cu cafeaua ! :drink:... :D

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

That's tha' spirit :peace:

Ar fi mai bine sa plecam la 10.30.

 

Mai interesant ar fi fost traseul Bucuresti - > Oltenita (pauza la Petrom de respiro) -> Giurgiu (pauza de masa) -> Alexandria (pauza la Petrom de respiro) -> Bucuresti.

Ca sa fie treaba, treaba ...

Google Maps spune ca ar fi 267 km insa as zice sa mizam pe 290 km, chiar 300.

Adica 100 km in plus fata de traseul initial.

Acesta a ramas traseul final? Bucuresti-Oltenita, drum bunicel 3 masini radar astazi. Are rost sa vin si eu, cu rodajul meu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem la 10, la Brancoveanu.

@Contabil: nu se va merge tare, cred ca vei putea sa te tii dupa noi.

Las totusi si pe ceilalti sa-si exprime punctul de vedere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem la 10, la Brancoveanu.

@Contabil: nu se va merge tare, cred ca vei putea sa te tii dupa noi.

Las totusi si pe ceilalti sa-si exprime punctul de vedere...

Stai linistit, va las sa va faceti de cap, vin si eu dar nu ma tin de voi, e destul de aiurea sa va trag inapoi, merg in stilul meu inca 200km fiindca luni am programare la revizia de 1000. Mai rabd dupa aceea inca 600 pe coclaurile mele, si dupa ne vedem (macar atunci doar va incetinesc putin). Ne vedem miine la MC - 10 sa fie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...