Sari la conținut

AJUTOR


cavalerr
 Share

Postări Recomandate

Salutare baieti in iarna asta am de gand sa-mi modific MZ-ul ETZ 250 total ,vreau sa-l fac sportiva :carena, ghidon,far ,evacuarea .Vreau sa-l schimb total majoritatea pieselor probabil le voi cumpara dar evacuarea, ghidon, scarite le voi confectiona singur dispun de atelier dotat (traiasca tata) asa ca v-as ruga mult sa ma ajutati cu poze ,sfaturi orice mi-ar putea fi de ajutor in realizarea acestiu plan am prins drag de el si nu vreau sa-l mai dau.La demaraj nu are adversar se uita taximetristi cu solenze dupa el la semafor de nu le vina sa creada.

Vreau cu orce pret sa-l fac speeder ,asa ca va mai rog odata AJUTOR cu tot ce aveti:poze cu orce componenta ar merge pe el,sfaturi tehnice,poze cu ceva asemanator.

I-mi puteti scrie si la feteanu_george@yahoo.com.

Va multumesc. iar daca am ocazia sa va intalnesc B)

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Bravo tie! Nu cred ca e nici o problema cu RAR-ul, daca nu te bagi in cadru sau prin alte locuri si strici seriile... In rest, pentru idei, da un search pe Google (in sectiunea "Images") la MZ, ETZ si oricare alte combinatii de cuvinte care sa contina numele motorului... din pozele gasite, nu se poate sa nu iti poti alege macar una.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mersi pt sfaturi baieti ,deja am inceput sa o mesteresc ,binenteles ca am inceput cu cea mai oribila parte dupa parerea mea STOPUL practic i voi pune o coada de planeta 5 arat exact ca o honda ,acum vreau sa ma apuc de partea fata, la ssaa nu pot face modificari asta doar in cazul in care va trebui sa o schimb in totalitate,coarnele deja am inceput sa caut din acele de sporive daca nu gasesc cred ca o sa.mi fac unele singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate careva sa mi le mareaca fara sa pierd din claritate? pls :cheers:

NU.

 

Pe de alta parte, la noi aici in Oradea alearga un ETZ carenat. Arata destul de bine, si daca il pot prinde cu aparatul, sau chiar sa vorbesc cu el, iti trimit niste poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU.

 

Pe de alta parte, la noi aici in Oradea alearga un ETZ carenat. Arata destul de bine, si daca il pot prinde cu aparatul, sau chiar sa vorbesc cu el, iti trimit niste poze.

Avent ar fi super chiar te rog si cateva detali tehnice cum la realizat si de unde a procurat piesele,ar fi super mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...