Sari la conținut

Campania Anti-accidente, Comemorarea Prietenilor Plecati Dintre Noi


unforg1ven
 Share

Postări Recomandate

Acum am citit acest mesaj.

Mesajul offtopic:

Mi se pare o mare porcarie modul in care topicul meu scris ca reprezentant al DAC MOTORS a fost copiat pe acest topic scotzandu-se toate elementele cu privire la club si emis ca si cum campania este initiata de o alta persoana. Actiunile DAC MOTORS nu au fost facute pentru a urmari un beneficiul altul decat al intregii comunitati moto. Nu am dorit nici o recunoastere dar nici o astfel de atitudine prosteasca nu o s-o toleram.

 

Acesta este topicul initial !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Felicitari!foarte frumos din partea voastra sper sa se organizeze si in Ploiesti asa ceva...si MAI MULTA ATENTZIE din partea soferilor care au oglinda doar sa dea bine estetic...sunt incepator ca motociclist am permisul de aproape 2 ani,dar motor abia mi-am luat,si astazi mi-a taiat calea un sofer neatent :D ;bine ca nu s-a intamplat nimik :D.Asfalt uscat fratzilor si sper sa ne vedem la intruniri! :D numai bine! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Foarte frumos... sincer la ce am citit la acest topic... mi-au dat lacrimile... Mi-e destul de greu sa vin in Bucuresti daca ziua de 14 cade in timpul saptamanii. Se organizeaza asa ceva si la Constanta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Foarte frumos... sincer la ce am citit la acest topic... mi-au dat lacrimile... Mi-e destul de greu sa vin in Bucuresti daca ziua de 14 cade in timpul saptamanii. Se organizeaza asa ceva si la Constanta?

 

 

Tu vino, gasim noi ceva si pentru tine. Greu e dom'le sa citesti data ultimului post. Hint: e sus, deasupra fiecarui post.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

VLAD GEORGESCU, MOTOCICLISTUL ACCIDENTAT DUMINICA 31 OCTOMBRIE 2010 PE DN71 - LA IESIREA DIN COMUNA CRANGASI, A DECEDAT EXACT LA O SAPTAMANA DE LA ACCIDENT - DUMINICA 07 NOIEMBRIE 2010 - LA SPITALUL DE URGENTA. DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA !

CEREMONIA DE INMORMANTARE VA AVEA LOC JOI 11 NOIEMBRIE LA ORELE 12.00 LA CAPELA CIMITIRULUI GHENCEA MILITAR.

SA MERGEM SA-I ADUCEM UN ULTIM OMAGIU VETERANULUI UCIS DE UN INCONSTIENT CU CARNETUL DE SOFER SUSPENDAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...