Sari la conținut

Plimbare Undeva Spre Munte?17 Iunie?


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

 

Cum am avut permisul suspendat o perioada m-am trezit acu cu foame de km!

 

M-as baga la o plimbarica spre munte, nu pot sambata deci trebuie sa fie duminica. Mi-ar placea sa fac un Buzau,Siriu,Brasov si retur pe Cheia.

 

Sunt deschis si la alte alternative. Daca are cineva idei sa posteze.

 

Bafta! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost anul trecut pe transfagarasean, dar am urcat dinspre Fagaras pentru ca zona din partea astalalta era bombardata, nu-i pentru motocicleta mea!

 

Transfagaraseanul l-as lasa asa mai pentru august, acum suntem fericiti daca nu ne ploua pe la Brasov, eu zic ca ne riscam sa mergem chiar sus la Balea, tot ne trage o ploaie.

 

Eu raman la varianta mea de mai sus.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa fac maine o tura de o zi, de dimineata devreme, cu intoarcere pe lumina.

Am niste amici din Pitesti care merg din seara asta la gratar la corturi intr-o poiana langa Cumpana. M-ar tenta sa-i vizitez maine - o leaca de pauza la ei, apoi continuat pe transfagarasan - apoi dreapta spre sibiu - intoarcere in Pitesti, prin Valcea, apoi autostrada spre bucuresti. Nu stiu daca se incadreaza intr-un traseu de o zi, mai ales ca pe autostrada eu nu prea pot sa-i dau peste 140, ca mananca ulei si benzina.

Calculam kilometri, timpi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu ma uit ca au inceput astia de la accuweather s-o intoarca ca ploua pe la Brasov duminica.

Eu maine nu pot,un prieten isi boteaza copilul si e prezenta obligatorie.

 

Eu as pleca pe la un 9 din bucuresti cu strangere duminica la 8.30 la OMV Baneasa. Hai ca mai vedem maine care-i situatia.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...