Sari la conținut

Kawasaki GPZ (1992)


Vladimir_HD
 Share

Postări Recomandate

Va rog frumos si eu ceva, fratzi motociclisti, am achizitionat si eu GPZ-ul lui Adolphyno si nu prea stiu nimik de intretinere si utilizare si chestii de astea.

 

Va rog frumos daca are cineva un manual de utilizare, intretinere si reparatii daca are cineva .

 

Merci frumos,

Bronto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vlade nu te inteleg.....

Nuti trebuie nici un manual deoarece NU SE VA STRICA!

Si in ceea ce priveste utilizarea si intretinerea , trateazo cum ai tratat minskul si cum ai de gand sa procedezi cu hayabusa din viitor. Cred ca , cam orice motocicleta ai avea trebuie intretinuta in mod standardizat : poartate frumos cu ea, no tranti , spalo , schimbai uleiul cand cere , gume , verificari periodice apa din circuitul de racire , benzina si...kilometri multi pe 2 roti.

 

 

Face figuri B) sau cumva te plictisesti si nu mai ai ce scrie?? :what:

 

Norocc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ba baieti...

Adi, nu te mai ratoi, ca nu-ti sta in fire B)

Bronto, daca vrei, lasa-mi un mail si-ti trimit ce am eu, date tehnice, manual si niste documentatie (in germana, din pacate, dar diagramele si pozele merg si asa) despre motorul asta fabulos, din a carui productie de succes detin si eu un exemplar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Da, si eu tot de la linkul lui Smokey le am B) (multumesc inca o data pe aceasta cale).

 

Smokey, am vazut ca o dai. Gata, si-a servit patria suficient? te muti la ceva mai mare?

Bafta la vanzare!

prea multe accidente din viteza.... trec la enduro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...