Sari la conținut

Testul Master-bike


SILVIU.C
 Share

Postări Recomandate

cred ca renunt la honda cat de curand ..probabil un suzu 750 din 2004 in sus ..ramane de vazut

cat despre MV Agusta 312R ..am probat'o in pista la Metzeler Day ..nu am cuvinte

oricum nu as cumpara'o ..vazand pretul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

sa vedem ce scoate honda la anu (zvonuri sunt multe) dar deja ma gandesc la ce sa-mi iau si oscilez intre f4 312 si R1 (pret mai mic , diferenta intre cele 2 o pot baga in "tuning" si cine stie ce iese ...) ... din pacate sergiu,no kawa for me :rusinica::D

Reverse din pacate doar pt tine :cheers:

Auzi-ti spuneti-mi si mie va rog care sunteti mai la curent cu ce se intampla in italia...999 se mai fabrica sau au scos-o de pe linia de productie odata cu venirea elefantului 1098?

999 era preferata mea....am vazut una pe viu(doar) si ma impresionat cat de ingusta e....eram curios se mai fabrica fiindca nu am mai auzit sa se vb-sca de ea in ultima vreme....

cam multe motociclete bune ies din uz in ultima vreme....zx9r,zx7r,cbr900rr,yamaha fzr,cbr 1100xx,zx12r,999????,gsx-r 1100...etc...lumea e mult mai saraca fara ele...mai ales fara zxr 750.... :cheers:

am simtit ca daca nu arunc pastila asta am sa mor :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

cam multe motociclete bune ies din uz in ultima vreme....zx9r,zx7r,cbr900rr,yamaha fzr,cbr 1100xx,zx12r,999????,gsx-r 1100...etc...lumea e mult mai saraca fara ele...mai ales fara zxr 750.... :finger:

am simtit ca daca nu arunc pastila asta am sa mor :blink:

Multe modele din ce ai enumerat tu mai sus au IESIT DE ANI BUNI DE PE PIATA si nu in ultima vreme cum spui tu :cheers: .Tocmai ce iti recomandam putina lectura ,sa-ti imbogatesti lacunele imense despre motociclism ,dar tu nu vrei...treaba ta ,dar macar mai intreaba in stanga si in dreapta inainte sa-ti iasa porumbelul din gura :cheers: :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca mai e in productie 999 ..dar cu siguranta sunt multi concesionari care o au in vitrina ..deci se poate cumpara noua sau km0 ..

 

pentru cel care spunea ca nu stie ce motor sa isi ia ..F4 312R sau R1 ..

sunt amandoua motociclete la "top", cu siguranta Mv are ceva componente mai bune ..ciclistica, franele ..dar sincer vazand diferenta de pret ..as alege fara dubii R1, iar cu diferenta as face ceva cursuri in pista in italia (cam 400€ un curs)

considera ca Mv Agusta e mai grea cu destule kg decat concurenta ..chiar si decat motorul meu din 95 ..:rusinica:

ramane cea mai frumoasa, dar parerea mea e ca ramane o motocicleta ptr salon ..sa o pui pe piedestal ..si acolo s'o lasi

sincer mi'ar fi frica sa intru in pista cu o moto asa scumpa ..

 

cine spunea ca anumite moto au iesit de pe piata : asta cam asa este. un R1 2002-03, cbr 954 si altele nu le mai cumpara nimeni pe aici si sunt greu de revandut. toti de orienteaza spre motoarele noi ..2004 in sus

 

si astfel am sfarsit toti in Off topic ..eu inclus

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multe modele din ce ai enumerat tu mai sus au IESIT DE ANI BUNI DE PE PIATA si nu in ultima vreme cum spui tu :cheers: .Tocmai ce iti recomandam putina lectura ,sa-ti imbogatesti lacunele imense despre motociclism ,dar tu nu vrei...treaba ta ,dar macar mai intreaba in stanga si in dreapta inainte sa-ti iasa porumbelul din gura :cheers: :rusinica:

multe din modelele ce le-am enumarat(cbr 900rr,cbr xx,zx9r,zx12r) intradevar au iesit mult din uz....atata vreme a trecut incat nici nu le mai tinem minte..probabil sunt parcate in muzee arheologice...

nu am nevoie sa citesc nimic ca doar aici esti tu o adevarata enciclopedie...intrebarea e mai apuc sa citesc ceva???

caci cum apare revista pe piata sari pe ea si din foamea (pt informatii ce o ai in splina) eu nu mai apuc sa cumpar nimic... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...