Sari la conținut

Accidente Cu Scooteru


*adytza*
 Share

Postări Recomandate

Nu ma refeream la tine, ci la t-rex and co ... Noi sarim ca arsi datorita glumelor proaste si a offtopicurilor exagerate ca numar, pana la urma aici intra omul sa se informeze nu sa-i citeasca glumele nesarate a lui trex... Si mai este un lucru pe care nu-l inteleg, omu vine aici scrie un post, mai scapa o greseala din neatentie si graba, asta nu-l face agramat, ce drac sa mai zic de Vanghelie ... Eu zic sa va faceti voi un forum : www.gramatica-limbii-roamane.ro/forum unde sa atrageti atentia asupra greselilor gramaticale.

Tu stii cum e....prostul cu indiferenta se omoara. Daca dati apa la moara.... Ok, mai scapa omu' o gherla, dar nu in fiecare post. Eu la astia ma refeream. Nu-i vorba de facut vreun forum in care sa invatam lumea limba romana. Daca n-au fost in stare sa invete in clasele primare, sigur nu vor invata acum, nu? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tu stii cum e....prostul cu indiferenta se omoara. Daca dati apa la moara.... Ok, mai scapa omu' o gherla, dar nu in fiecare post. Eu la astia ma refeream. Nu-i vorba de facut vreun forum in care sa invatam lumea limba romana. Daca n-au fost in stare sa invete in clasele primare, sigur nu vor invata acum, nu? :blbl:

 

dacă tot e mult off-topic...

tu cu limba română ... ar trebui să Âştii că se scrie cu diacritice. dacă tot vrei să atragi atenția asupra limbii române. ;)

Editat de ionutz100cc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu stii cum e....prostul cu indiferenta se omoara. Daca dati apa la moara.... Ok, mai scapa omu' o gherla, dar nu in fiecare post. Eu la astia ma refeream. Nu-i vorba de facut vreun forum in care sa invatam lumea limba romana. Daca n-au fost in stare sa invete in clasele primare, sigur nu vor invata acum, nu? ;)

 

nu stiu cum ajuti pe cineva daca intre timp strici altceva :blbl: un forum de exemplu. Cred ca-i imposibil sa "ajuti" pe cineva cu forta, si cred ca n-aveti atat timp disponibil sa educati lumea pe forum, oricum nu vad rostul, tot o tare de cacao avemf ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.antena1.ro/index.php?page=news&...p;currentPage=1

sezonul se pare ca nu s-a terminat, poate bagati dreacu ceva in gamaliile alea pline de manele si gel

 

bafta si asfalt de care vreti voi

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] merg pe scuter si n-am motor (si nici nu vreau sa-mi iau).[...]

Ce? Nu-ti mai iei motor? Parca erai in febra cautarilor, ai luat aspirina saracului? :(

 

 

Bafta! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

wa da cat de fraier poti sa fii sa cazii k un scuter nu zik k io as fi expert da frate is de la tara si pun pariu ka am mai multe gropi k voii dak kum draqu sa cazi k scuter nu da astai fenomen si k aveti si grup:)) o facut bine italeni de o dat leagea aia k limitare de cc ...

Editat de t1tty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si habar nu are sa scrie, e un taran manelist ce sa ii ceri, sunt multi din astea, oare cum a gasit acest forum si cum a reusit sa isi faca cont cand el nu stie sa scrie darmite sa citeasca... :scratch:

 

Nu iti doresc sa cazi sa vezi cum este;)

Editat de laur26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...