Sari la conținut

Huidu


tremelo
 Share

Postări Recomandate

nici vedetele nu sunt ferite de accidente.

e bine ca a scapat doar cu o sperietura.

 

din ev. zilei:

 

Sotia dinamovistului Ciobotariu l-a accidentat pe âcircotasulâ Huidu

Unul dintre âcircotasiâ, Serban Huidu, a fost lovit la piciorul drept de sotia fotbalistului dinamovist Liviu Ciobotariu, intr-un accident de circulatie. Aflat pe motocicleta, Serban rula, vineri dupa-amiaza, pe strada Vasile Pirvan din Capitala. âMa duceam sa iau un interviu pentru emisiune. Am fost acrosat si proiectat intr-o masina cu tot cu motocicleta, pe motiv ca cineva nu s-a asigurat. Acum am contuzie la genunchi. Aveam echipament complet, altfel as fi ajuns la operatie. Important este ca toti motociclistii sa poarte costumele de protectie, ca toti soferii sa se mai asigure din cind in cind, in stinga si-n dreaptaâ, ne-a declarat Serban Huidu.

âCircotasulâ mai spune ca nici el si nici nevasta fotbalistului nu conduceau cu viteza mare. âEu aveam doar 40 km/h, ca poate acum nu mai stateam de vorba, iar cealalta masina aproape statea pe locâ. Serban Huidu si-a achizitionat motocicleta in urma cu sase luni si este la primul accident de circulatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, a avut noroc ca nu a patit mai nimic, desi am inteles ca genunchiul o sa mai beneficieze de ceva investigatii!

 

Se pare ca echipamentul de protectie al picioarelor este, cel putin in oras la viteze relativ mici, secretul evitarii problemelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Cand s-a mai intamplat si asta?

Ieri la "2 roti" a zis ca a cazut de doua ori!!!

Probabil s-a intamplat dupa ce a filmat reportajul.....????

e si el om, pe deasupra e si motociclist, motociclistii cad... B)

 

in emisiune a aratat locurile in care a cazut, deci nu cred ca e vorba de alte cazaturi :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B) Se pare ca nu este nici o retzeta de evitare completa a accidentelor. Prudentza shi viteza mica diminueaza efectele negative.

:what: Trebuie neaparat sa-mi iau protectzii pentru picioare. Vreau protectzii exterioare pentru genunchi shi fluieru' piciorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: Se pare ca nu este nici o retzeta de evitare completa a accidentelor. Prudentza shi viteza mica diminueaza efectele negative.

:lool: Trebuie neaparat sa-mi iau protectzii pentru picioare. Vreau protectzii exterioare pentru genunchi shi fluieru' piciorului.

Imi pare bine ca unii reusesc sa se trezeasca si sa constientizeze necesitatea si indispensabilitatea echipamentului de protectie!!!!

:laugh: B) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine ca unii reusesc sa se trezeasca si sa constientizeze necesitatea si indispensabilitatea echipamentului de protectie!!!!

:what:  B)  :laugh:

Faza cu echipamentu' ma rodea de mult dar de unde sa cumpar?

La Louis este peste 1,5 mil lei. Scump. Stiu ca sanatatea nu are pretz dar poate gasesc mai ieftin. Sugestii (cam off topic dar asta e) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...