Sari la conținut

Yamaha Fan Club


alby
 Share

Postări Recomandate

Omule, fara suparare... Poti sa cumulezi si 200 de posturi pe saptamana, dar macar sa postezi cu folos, nu asa aiurea, doar de dragul de a posta...

Bafta! :angryfire:

 

nu ma supar :angryfire: ...da sa nu vorbeasca de altii... uitate numa putin mai sus... fara folos, fara nici un rost au tot dat topicuri... nici nu au ce cauta pe topicul yamaha fan club...

 

tu ce scuter ai? te incadrezi la yamaha fan club :angryfire: :angryfire: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 451
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ma supar :angryfire: ...da sa nu vorbeasca de altii... uitate numa putin mai sus... fara folos, fara nici un rost au tot dat topicuri... nici nu au ce cauta pe topicul yamaha fan club...

 

tu ce scuter ai? te incadrezi la yamaha fan club :angryfire: :angryfire: :baldy:

Am aprilia rally lc! Ma incadrez cu motorul minarelli, tu ce motor ai la yamaha... tot minarelli, deci asta e :baldy:

 

 

Bafta! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica nu avem ce cauta? :baldy: nici tu macar nu ai yamaha ,ai mbk asa ca nu ai ce cauta nici tu aici! :baldy:

 

poi mai :angryfire: ... vezi ca habar nu ai nici unde intri :angryfire: ... uitate la titlul topicului "yamaha fan club" :baldy: .... si apoi uitate sub el "aerox,jog-r,MBK" :baldy: :baldy: :baldy: .... ai vazut ca am ce cauta aici...

 

cine mai are mbk sau aerox sa dea un post sau un pm :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi mai :angryfire: ... vezi ca habar nu ai nici unde intri :angryfire: ... uitate la titlul topicului "yamaha fan club" :baldy: .... si apoi uitate sub el "aerox,jog-r,MBK" :baldy: :baldy: :baldy: .... ai vazut ca am ce cauta aici...

 

cine mai are mbk sau aerox sa dea un post sau un pm :angryfire: :angryfire:

 

am vazut ce scrie si pe urma mam corectat ... si ce daca io nu am yamaha nu am voie sa postez aici?

gata am incheiat discutia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu va prind la Pejo :baldy:

 

norbi_bidi daca vad jos la Pejo 1 User is reading this topic: norbi_bidi , esti halit `catiash :baldy:

 

Razvy si tu la fel, si tu brick! Si totzi :baldy:

 

Stau cu geana pe voi :baldy: :angryfire:

 

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 22:13 -------------</small><br/>

Sa nu va prind la Pejo :baldy:

 

norbi_bidi daca vad jos la Pejo 1 User is reading this topic: norbi_bidi , esti halit `catiash :D

 

Razvy si tu la fel, si tu brick! Si totzi :P

 

Stau cu geana pe voi :huh: :angryfire:

 

:baldy: :angryfire: bine zici :angryfire:

Editat de Razvy17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ma duc sa imi cumpar un Aerox sa pot intra si eu pe topicul asta...

 

abea astept sa il cumperi... sa povestim una alta despre ele... sa comparam aerox cu mbk nitro... :angryfire: :angryfire: :angryfire: zimi cand ti-ai luat aerox :angryfire:

Editat de norbi_bidi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abea astept sa il cumperi... sa povestim una alta despre ele... sa comparam aerox cu mbk nitro... :angryfire: :baldy: :baldy: zimi cand ti-ai luat aerox :angryfire:

 

lol :baldy: asa a zis numa sa faca misto pt ca tu ai zis ca daca nu are yamaha nu are ce cauta aici.si de aia a zis la gluma ca isi ia aerox ,sa poate posta si el aici :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol :D asa a zis numa sa faca misto pt ca tu ai zis ca daca nu are yamaha nu are ce cauta aici.si de aia a zis la gluma ca isi ia aerox ,sa poate posta si el aici :angryfire: :baldy:

 

stiu mah :angryfire: :angryfire: :angryfire: :baldy: :baldy: doar am facut pe prostu, daca si el face si eu fac :baldy: :baldy: :baldy:

 

hai sa schimbam subiectu... la motoare mari (600-1000cc), ii careva depeaici fan yamaha?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Norbi, avea dreptate VladuL, postezi mult si prost doar ca sa te afli in treaba.

brick23 a zis la misto ca-si ia aerox.

Cred ca in momentul de fata confuzi forumul cu chat-ul. Abtine-te daca nu ai nimic constructiv de spus, sau posteaza la "Discutii Intre Noi, Ca sa nu incepem 1000 de topicuri si sa nu facem offtopic" pt ca asta faci in majoritatea cazurilor: ESTI OFFTOPIC si este posibil sa-ti dea o vacanta un moderator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok... da numa un lucru sa zic... pe voi nu va vedeti? doar pe altii? nu vorbesc despre tine clodius, zic asa in general... se stiu cei care sunt in cauza (nu se vad pe ei da tot critica pe altii)

bafta in continuare si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare

Unde pot gasi si eu un cablu de aceleratie pt yamaha mea 3NT si ce ii pot face la toba ca huruie zici ca am 2 yoshimura pe ea ....cred ca e o problema de la garnitura dar nu stiu ce sa ii fac ( nu de alta dar mai am putin si primesc borcane in cap de la vecini...zici ca mi-am luat busa asa paraie :lol:) )

 

Asfalt uscat :lol:

 

 

 

Ea este busa mea :lol:

fxcrvs.jpg

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fratilor! Am si yo un MBK Booster si am mare nevoie de amortizoare, contact si partea din spate (aparatoarea de noroi pe care e prins numarul). daca mai aveti ceva piese.....spuneti-mi si poate am nevoie. Ms anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Unde pot gasi si eu un cablu de aceleratie pt yamaha mea 3NT si ce ii pot face la toba ca huruie zici ca am 2 yoshimura pe ea ....cred ca e o problema de la garnitura dar nu stiu ce sa ii fac ( nu de alta dar mai am putin si primesc borcane in cap de la vecini...zici ca mi-am luat busa asa paraie :() )

 

Asfalt uscat :)

 

 

 

Ea este busa mea :moto:

fxcrvs.jpg

 

eu la garnitura de la evacuare am pus silicon din ala rosu de 600 grade...si pe o parte si pe alta a garniturii...am strans bine si apoi nu mai iese nimic pe acolo....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu la garnitura de la evacuare am pus silicon din ala rosu de 600 grade...si pe o parte si pe alta a garniturii...am strans bine si apoi nu mai iese nimic pe acolo....

cum se numeshte scuteru tau?

am identic ca a tau ...numa ca a meu nu are carene(toate plasticurile) ..are doar podeaua si torpedou si alea vai de capu lor...

unde as putea gasi carene pt el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all si bine v-am gasit ;) am si eu o jucarioara de asta :laugh: YAMAHA NEOS '99.

 

 

img4568yq9.th.jpg

 

1) ma intereseaza sa stiu exact: motoru la el este 2T sau 4T? in acte nu gasesc nicaieri si cel de la care l-am cumparat si pe net peste tot scrie ca-i 2T, dar vreau sa fiu sigur sa stiu ce ulei ii bag ;) voi ce ulei recomandati?

2) unde gasesc si eu sa descarc sau daca are cineva manual service pt el? ma intereseaza in primul rand pentru partea electrica

3) cablu de kilometraj pe unde gasesc si eu? sunt din brasov :P

 

si nu in ultimul rand ce pareri aveti despre acest tip? :laugh:

 

multam fain anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all si bine v-am gasit ;) am si eu o jucarioara de asta :laugh: YAMAHA NEOS '99.

 

 

img4568yq9.th.jpg

 

1) ma intereseaza sa stiu exact: motoru la el este 2T sau 4T? in acte nu gasesc nicaieri si cel de la care l-am cumparat si pe net peste tot scrie ca-i 2T, dar vreau sa fiu sigur sa stiu ce ulei ii bag ;) voi ce ulei recomandati?

2) unde gasesc si eu sa descarc sau daca are cineva manual service pt el? ma intereseaza in primul rand pentru partea electrica

3) cablu de kilometraj pe unde gasesc si eu? sunt din brasov :P

 

si nu in ultimul rand ce pareri aveti despre acest tip? :laugh:

 

multam fain anticipat

este motor in 2T si recomand ulei semi-sintetic sau full sintetic..depinde de buget..

manual service nu am..daca gasesti...sa`mi dai si mie:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...