Sari la conținut

Yamaha Fan Club


alby
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 451
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MiCrOb, fain tzr-ul...sa ai noroc si fara incidente neplacute:P dupa ce sti mai multe, spune-ne si noua despre consum, viteza maxima si etc :lol: numai bine :kiss:

Editat de xxm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MiCrOb, fain tzr-ul...sa ai noroc si fara incidente neplacute:P dupa ce sti mai multe, spune-ne si noua despre consum, viteza maxima si etc :lol: numai bine :kiss:

 

Consumul nu l-am facut dar din cate vad nu consuma mult...viteza maxima e limitata :P...am sa o delimitez si atunci va pot anunta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , mi-am luat si eu un mbk booster din 99 , ca sa am cu ce sa ma invart pana primesc bani de la asigurari pe kymcoul meu :kiss:

Fata de kymco pare o jucarie usor instabila :lol: poate pana ma obisnuiesc eu.

Azi am luat-o am mers cu ea 82-83 km/h maxim, acceleratie super faina de la 0-40 dupa creste constant pana pe la 70.

 

Am citit topicul tot dar nu am vazut pe nimeni sa zica un consum la 100km , macar cu aproximatie , eu mai am oleaca pana ii fac consumul.

Pt curiosi:

 

dsc00491xy2.th.jpg dsc00493hc3.th.jpg

 

Cat ziceti ca merita jucaria :P? E in stare buna, azi i-am facut verificare la un service autorizat si e ok.

Editat de VooDoo3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , mi-am luat si eu un mbk booster din 99 , ca sa am cu ce sa ma invart pana primesc bani de la asigurari pe kymcoul meu :kiss:

Fata de kymco pare o jucarie usor instabila :lol: poate pana ma obisnuiesc eu.

Azi am luat-o am mers cu ea 82-83 km/h maxim, acceleratie super faina de la 0-40 dupa creste constant pana pe la 70.

 

Am citit topicul tot dar nu am vazut pe nimeni sa zica un consum la 100km , macar cu aproximatie , eu mai am oleaca pana ii fac consumul.

Pt curiosi:

 

dsc00491xy2.th.jpg dsc00493hc3.th.jpg

 

Cat ziceti ca merita jucaria :P? E in stare buna, azi i-am facut verificare la un service autorizat si e ok.

 

Salut despre consum al meu consuma in jur de 3L.....numa al meu e mai noua din 2004....da motoru cred ca se aseamana mult...

post-37739-1216374247_thumb.jpg

Editat de nichos_miki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms pt urari .

Da e f sprinten 0-40km/h se apropie f mult de kymco 125cc , dupa urca incet si sigur pana la 80 constant

nichos_miki tu asa l-ai luat cu ghidonul gol? sau e modificat?

Editat de VooDoo3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms pt urari .

Da e f sprinten 0-40km/h se apropie f mult de kymco 125cc , dupa urca incet si sigur pana la 80 constant

nichos_miki tu asa l-ai luat cu ghidonul gol? sau e modificat?

 

nui modificata...am scapat de bord si iam pus un intaritor de aluminiu....eu lam modificat....da vreau sai pun un ghidon mai lat si alta pipa :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nui modificata...am scapat de bord si iam pus un intaritor de aluminiu....eu lam modificat....da vreau sai pun un ghidon mai lat si alta pipa :kiss:

 

like mine :lol:

post-12750-1216417297_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu pt unii dt voi un motor folosit pt stunt cum ar trebui sa arate......ca una de "expozitie"???cam proasta parere....si eu o folosesc pe a mea pt stunt si chiar asta imi place la ea sa fie cat mai urata .........MAD MAX stile :kiss:

 

@ doctor.....u esti preten cu Gerad asai?si el avea ghidon din asta pe aeroxu lui :lol: de cross ii asta...ii faina pipa cat ai dat pe ea?

post-37739-1216478866_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu pt unii dt voi un motor folosit pt stunt cum ar trebui sa arate......ca una de "expozitie"???cam proasta parere....si eu o folosesc pe a mea pt stunt si chiar asta imi place la ea sa fie cat mai urata .........MAD MAX stile :crack:

 

@ doctor.....u esti preten cu Gerad asai?si el avea ghidon din asta pe aeroxu lui :laugh: de cross ii asta...ii faina pipa cat ai dat pe ea?

 

Gusturile nu se discuta ..punct

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu aveam chef ...sa inceapa o cearta :laugh: :crack:

mda...daca nu-ti place macar lasa-ne pe noi in pace...nu se compara frate Romania cu Italia sau Franta...ma refer la mentalitate...

de aici continuati voi ce vreau sa spun :laugh: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...daca nu-ti place macar lasa-ne pe noi in pace...nu se compara frate Romania cu Italia sau Franta...ma refer la mentalitate...

de aici continuati voi ce vreau sa spun :laugh: .

 

Ce sa nu imi placa bah...da nu imi place scuteru tau ..si?mi-am zis parerea ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa nu imi placa bah...da nu imi place scuteru tau ..si?mi-am zis parerea ... :unsure:

N-am nevoie de parerea nimanui..Nu ma intereseaza...Mie si la cine stie ce poate ne place .(punct)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare.Din cauza ca nu am gasit nici un topic de vanzari in subforumul asta,am zis ca aici e locul.Vand o carena fata de Yamaha Aerox/Mbk NOUA.Pret 20 E.

post-11243-1220093593_thumb.jpg

Editat de paul_ktm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Din cauza ca nu am gasit nici un topic de vanzari in subforumul asta,am zis ca aici e locul.Vand o carena fata de Yamaha Aerox/Mbk NOUA.Pret 20 E.

O cumpar eu :bounce: :rock: ... nu ai si pe cea de sub ea? intra pe id-ul popescu_catalin13

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...