Sari la conținut

Iesire In Delta


gacsenior
 Share

Postări Recomandate

:bounce: Pe scurt pentru amatorii de drumetzii di de mincare buna se anunta dupa cum urmeaza:

 

1. Plecare din Bucuresti simbata 14.07.2007 ora 7 -7.30

2. Cazare si masa (mese) :baldy: , plimbare cu barca sau ce ne mai trece prin cap in localitatea Murighiol (jud Tulcea), (cazarea 45 ron de persoana, una masa 15 ron de persoana).

3. Returul spre Bucuresti dumunica 15.07.2007

 

P.S. :lol: Drumul este asfaltat si OK in proportie de 95 % este se poate face inclusiv cu motoare sport.

 

P.P.S. Rezervarile trebuiesc facute pina Luni 11.07.2007, link pentru pensiune http://www.latraian.ro/

Editat de gacsenior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi fi si eu in Delta, dar la Ilganii de Jos, langa Nufaru, la Cabana pe piloni.

Cine vrea sa ne viziteze. Spuneti programul si voi veni cu barca la Murighiol.

Iata poze de anul trecut.

post-4437-1183535690_thumb.jpg

post-4437-1183535788_thumb.jpg

post-4437-1183535842_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sigur ce si cum...am probleme cu transmisia la moto dar sper sa rezolv in cateva zile...

Ma intereseaza drumul in cam cate ore se face? Eu as merge cu prietenul meu, motocicleta mea la drum foarte lung ma oboseste mai ales daca am si pasager...vant...

Astept raspuns, ma consult si cu el si revin..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza drumul in cam cate ore se face? Eu as merge cu prietenul meu, motocicleta mea la drum foarte lung ma oboseste mai ales daca am si pasager...vant...

aprox 6 ore

atentie mare cu carburantul in dobrogea, peco sunt rare (peste 70 km intre ele!!!) la intrarea in judetultulcea e unpetrom mare si dupa aia pauza cam pana in oras, ca majoritatea nu sunt deschise in we

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...