Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai k o dam de gard, vad...

welcome to the club!

am renuntat sa mai merg la intalnirile de cartier din simplul motiv ca mereu ne strangeam maxim 4 oameni iar ultimele 2 dati cand am fost eram doar eu cu fi-miu.

So.... daca ajung pana in 18, ies cu cainele la o tura si dau si pe acolo sa vad daca vine cineva (cu motoare sau fara, nu conteaza)....

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P breee mi ai mai dat o data tzeapa..remember ? acu nu ma mai pacalesti :lol: vin cand vi si tu cu suzik ta :bounce:

hai bre ... aia a fost asa de "1 Aprilie" ca tot e sezonul :) acu pe bune ... fac raliu prin oras sa ajung sa mai gasesc pe cineva acolo, sau merg lunistit in coloana de pe linia de tramvai :) ... o mutam nitel mai incolo ca cica nu poate ajunge toata lumea adica un 18:30 si cine vine dupa ne mai gaseste pana pe la 19:00 sau o dam de gard cum mai apunea cineva pe aici.

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

calaretzule ..tu te ai lins pe botic..gata..nu mai primesti nici un ceai :) simi tu crezi tot ce zice ? doar ai fost martora mea data trecuta :bounce:

 

 

 

pana una alta..am scris si noi azi in topicul asta cat pentru tot anu' trecut cred :P

Editat de justforfun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca am reusit sa va mobilizez. :P

Vin.

 

Daca suporterii ne supara, ne putem muta in alta parte oricand, doar suntem pe moto, nu?!

Mesaj completat

Ati plecat. :bounce:

 

 

Salut,

 

Stau pe Colentina , la Mc Donald"s.

Unde va intilniti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in fiecare miercuri dupa ora 18 in parcarea de langa Circ (vii dinspre Stefan cel Mare pana la circ, punct de reper o fantana chiar la intrarea in parc).

 

aseara venit, placut, vorbit, asteptat si plecat :bounce: frig pentru copii. Miercurea viitoare sper sa vin cu Ăłnda daca o fac.

c ya

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care azil de batrani? Eu stau in Doamna Ghica

 

Acum nu mai e, da' am inteles ca inainte era un azil de batrani sau un Spital pentru batrani...ceva de genul asta. La intersectia dintre Ripiceni cu Brasoveni. Complexul de cladiri (cladiri de 2 etaje) e inca acolo, dar nu e functional, in schimb parcare este, cu paznic, etc. Si am intrebat astazi ce tarife practica, si mi-au zis ca pentru masini e 3 milioane pe luna (ceea ce mi se pare exagerat oricum). Pentru moto cica ar fi mai ieftin, dar ca sa aflu, trebuie sa merg luni.

 

Paznicul mi-a zis ca mai sunt niste baieti care isi tin acolo motoarele, si vroiam sa stiu daca sunt cumva si membrii pe forum, poate ma pot lamuri in privinta pretului mai devreme de luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi si am intrebat, si cica nu mai au locuri pentru motoare. Mi se pare absurd si reavointa, curtea respectiva fiind formata din cateva alei imprejmuite, unde unul sau mai multe motoare si-ar gasi loc imediat. Am incercat si cu ideea de a ne strange 2-3 pentru a lua un loc de masina unde sa ne parcam mobrele. Nici n-au vrut sa auda.

Mesaj completat

Am gasit un garaj de ~35 de metri patrati, undeva pe Teiu Doamnei, stradal. Chiria garajului ar fi 700 de RON pe luna, iar ca suprafata cred ca poate acomoda lejer 10, poate chiar 15 motoare. Doritori ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi si am intrebat, si cica nu mai au locuri pentru motoare. Mi se pare absurd si reavointa, curtea respectiva fiind formata din cateva alei imprejmuite, unde unul sau mai multe motoare si-ar gasi loc imediat. Am incercat si cu ideea de a ne strange 2-3 pentru a lua un loc de masina unde sa ne parcam mobrele. Nici n-au vrut sa auda.

Mesaj completat

Am gasit un garaj de ~35 de metri patrati, undeva pe Teiu Doamnei, stradal. Chiria garajului ar fi 700 de RON pe luna, iar ca suprafata cred ca poate acomoda lejer 10, poate chiar 15 motoare. Doritori ?

 

Salut !

 

Eu sunt interesat ! Cat de sigur e garajul ? E bine inchis ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...