Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum mergi inspre Palota..... inainte de Palota la un moment dat faci stanga inspre Hanil Electronics(este tabla mare). De nici o saptamana or asfaltat ca in palma acolo. e STAS zic io.

 

 

Peace out.

aici.. doar ca nu e asfalt ce e beton. dar merge si asa putem face un traseu ca la karting si sa ne plostim putintel :lol:

 

este si un sens giratoriu unde ne-am jucat cu fortele putin :kiss: pozele diseara

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@GIXXEEERRR .... Doamne futene amu..... nu intelegi ca ii asflat turnat NOU....... NEGRU...... si ii loc de liniutza..... god dam it..

 

 

 

@PT NECUNOASCATORI........ In talon scrie la astra mea 182km/ora viteza max....... Mers-o ea si 190 ieri :kiss:)))))))))))))

pe deal in jos si cu vant din spate....

 

@gixxxer si nu-i la sens.... e dupa Florelia la 1 km pe standa. initre Santandrei si Palota

 

@gixxxer si nu-i la sens.... e dupa Florelia la 1 km pe stanga. initre Santandrei si Palota

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti culmea, pe bune...

esti in vacanta de raid? :kiss: :lol: :P

 

e misto locu ms bucu si grr :lol:

npc

luuci acolo i loc si de mers intr-o roata :cheers:

si nu circula nc o masina

Editat de alexanderraz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti in vacanta de raid? :kiss: :lol: :P

 

 

npc

luuci acolo i loc si de mers intr-o roata :cheers:

si nu circula nc o masina

 

Nu mai raidez de doo luni :D ...nah whatever...ziceti mah, cind mai mergeti acolo? Pina la urma Gixxer si Grr vb de acelasi loc?! beton vs asfalt negru, liniutza vs genunchi pe jos etc? Pe mine m-ar tenta mai mult sa ma joc cu fortele vb lu' Gixxer...p'o roata nu ma dau daca nu vine si Bucuresteanu' :lol: :box: ...

Miine mergeti careva daca nu ploo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost...si merge. Doar ca unii au cauciuce noi si nu se pot apleca. :kiss: Sau o fi din cauza burtii? :lol: :P :cheers: :lol:

aleck scobeste un pic rezervorul sa stea burta fixa :box: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem... lasa ca vine si grr cu noi si ne arata si el ce stie :kiss:

 

grrr poate am gresit locu .. daca e asa atunci mai descoperim si lucruri noi

am zis ca este si un sens giratoriu acolo .. acolo am incercat sa ne jucam cu fortele putin :lol:

mei za fors bi uit iu!!! :P

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai raidez de doo luni :P ...nah whatever...ziceti mah, cind mai mergeti acolo? Pina la urma Gixxer si Grr vb de acelasi loc?! beton vs asfalt negru, liniutza vs genunchi pe jos etc? Pe mine m-ar tenta mai mult sa ma joc cu fortele vb lu' Gixxer...p'o roata nu ma dau daca nu vine si Bucuresteanu' :kiss: :lol: ...

Miine mergeti careva daca nu ploo?

sambata seara poate ma bag si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleck scobeste un pic rezervorul sa stea burta fixa :P :cheers:

:lol: Rade harb de oala sparta! :kiss:

 

sambata seara poate ma bag si eu

Unde te bagi si tu ma? Da' deseara ce are?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck nu tre sa scobesti nimic..nu te lua dupa astia ca e invidiosi si nu stie...cind te apleci scoti si burta de pe rezervor sa atirne intr-o parte si sa vezi ce misto se apleaca mobra :kiss:...acu ai si pneuri si iti permiti :P :cheers: ...

 

 

Daca se mere miine sa ma anuntati din timp si de data asta vin si cu echipament :lol:) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Rade harb de oala sparta! :kiss:

 

 

Unde te bagi si tu ma? Da' deseara ce are?

 

la mine nu tb asa de mult ca la tine

ma descurc si fr sa scobesc

 

dc nu te ai uitat pe geam sta sa ploua, si pe deasupra am de lucru la fomeie. stiu ca u esti liber de contract dar noi astia cu fomei mai tb sa si prestam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck nu tre sa scobesti nimic..nu te lua dupa astia ca e invidiosi si nu stie...cind te apleci scoti si burta de pe rezervor sa atirne intr-o parte si sa vezi ce misto se apleaca mobra :kiss:...acu ai si pneuri si iti permiti :P :lol: ...

 

 

Daca se mere miine sa ma anuntati din timp si de data asta vin si cu echipament :D) .

 

intr-un fel ai dreptate dar la aleck nu se aplica pt ca va freca cu ea pe jos. eventual dc i lipim ceva aparatori pe balon. nu cred ca au scos astia combinezon cu burta si cu girofar de avertizare pt gabarit depasit pe 2 roti

 

 

:lol: :P :cheers: :lol: :box: :D ;) ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine nu tb asa de mult ca la tine

ma descurc si fr sa scobesc

 

dc nu te ai uitat pe geam sta sa ploua, si pe deasupra am de lucru la fomeie. stiu ca u esti liber de contract dar noi astia cu fomei mai tb sa si prestam

Fomei in sus, fomei in jos! Pai plm nene, prestezi deja de o saptamana, nu te doare limba??? :kiss:

 

vin si io,da numa sa ma uit ca n-am mobra,eventual fac un drift cu masina :P

Haida numa!

 

intr-un fel ai dreptate dar la aleck nu se aplica pt ca va freca cu ea pe jos. eventual dc i lipim ceva aparatori pe balon. nu cred ca au scos astia combinezon cu burta si cu girofar de avertizare pt gabarit depasit pe 2 roti

 

 

:P :cheers: :lol: :box: :D ;) ;) :D :D

STF! Poate-ti dau una la gabarit, sa vedem care sufla mai greu! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fomei in sus, fomei in jos! Pai plm nene, prestezi deja de o saptamana, nu te doare limba??? :kiss:

 

 

Haida numa!

 

 

STF! Poate-ti dau una la gabarit, sa vedem care sufla mai greu! :lol:

 

vin vin da cind si unde ca am pierdut siru :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Femeia ideala a lu Luci Naked si jucatoare de WoW.....

 

 

lucics9.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...