Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aleck, de ce vinzi Suzuki-ul? :cheers: cred ca in cele din urma ai concluzionat si tu: honda e motocicleta :) in sfarsit, felicitari! :D

Ma abtin de la comentarii! :) Pana mai incolo! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mi se ierta lipsa celor 7 ani de acasa :cheers:

Mission accomplished :bounce:

50% doar... vezi ca multi baieti singuri de p-aci asteapta motociclistele, unii la coltzuri...altii la semafoare. :D Nu cumva sa dai mai multe detalii, ca nu scapi. :)

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alekutza faci ce faci si tot la honditza ajungi

ma tem ca te ai indragostit

lasa bro ca te ajut eu sa dai gixxeru la bucata :cheers:

Se puta ca tocmai tu sa lipsesti? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

50% doar... vezi ca multi baieti singuri de p-aci asteapta motociclistele, unii la coltzuri...altii la semafoare. :D Nu cumva sa dai mai multe detalii, ca nu scapi. :)

Nu se trece pe rosu la semafoare :) iar la coltzuri incetinesc pt a lua curba frumos :bounce:

Si nu stii vb aia, nu vb doar daca esti intrebat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar pe aici nu facem prezenta, sa stim si noi cum sa raspundem si la cine sa raspundem? :cheers:

Aleck ,cred ca domnisoara e ,defapt, ceva prieten undercover de al tau si doar vrea sa te amageasca . De aia nu are nici poza. Lasa bro eu te sustin

 

cine are cbr 600 f4i sport rosu+negru cu numar ZZZ :bounce: numa in ciuda imi face cand trece pe primariei sub geam la mine la scoala asa prin timpu orelor si mai ii da si in gura tare :D) asa se uita profesoarele dupa el :))

Nu stiu man ,l-am vazut si eu prin oras pe descreierat. Da cred ca are toba schimbata si galeria dealtfel si parbrizu si rotita dintata si semnalizarile si ... si il si vinde. Impecabil motoru :)

Editat de george_zurbau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck ,cred ca domnisoara e ,defapt, ceva prieten undercover de al tau si doar vrea sa te amageasca . De aia nu are nici poza. Lasa bro eu te sustin

 

 

Nu stiu man ,l-am vazut si eu prin oras pe descreierat. Da cred ca are toba schimbata si galeria dealtfel si parbrizu si rotita dintata si semnalizarile si ... si il si vinde. Impecabil motoru :bounce:

 

OF OF , ce faci mai ? reclama mascata omului ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu man ,l-am vazut si eu prin oras pe descreierat. Da cred ca are toba schimbata si galeria dealtfel si parbrizu si rotita dintata si semnalizarile si ... si il si vinde. Impecabil motoru :cheers:

 

cred ca de la semnalizari si parbriz i se trage zgomotul mai mare...........

de unde le-o fi luat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii k mai mult ei pe ea la bucata decat la gramada

Ma! Bag sama ca pe tine te mananca rau, huh? :D Ti se trage de la lapte (condensat)? :bounce:

 

Aleck ,cred ca domnisoara e ,defapt, ceva prieten undercover de al tau si doar vrea sa te amageasca . De aia nu are nici poza. Lasa bro eu te sustin

 

 

Nu stiu man ,l-am vazut si eu prin oras pe descreierat. Da cred ca are toba schimbata si galeria dealtfel si parbrizu si rotita dintata si semnalizarile si ... si il si vinde. Impecabil motoru

:) Ma, da' cu ce am gresit io lumii asteia de toata lumea vrea sa ma amageasca??? :cheers: Oi fi un frustrat si d-aia... :) Nah nu-i bai, bucu, scapam noi de frustrari si ne-om da numa' pe-o roata pi shientru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: Ma, da' cu ce am gresit io lumii asteia de toata lumea vrea sa ma amageasca??? :cheers: Oi fi un frustrat si d-aia... :D Nah nu-i bai, bucu, scapam noi de frustrari si ne-om da numa' pe-o roata pi shientru!

 

aici gresesti

tu te vei da intr-o roata

iar bucu pe spate

cum are obiceiul......... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci dsoara draga... nu vreti sa ne onorati cu prezenta candva? Sa stiu macar cine ma ia peste picior, sa pot raspunde si io mai relaxat... ca asha :cheers:

 

P.S. Si stiu...matrimonialele sunt in alta sectiune a forumului..... :bounce:

 

aici gresesti

tu te vei da intr-o roata

iar bucu pe spate

cum are obiceiul.........

Mah MJR, nu fi rau... bucu asa e de felul lui "pe spate" :D De aia ne place noua de el :)

Mai pune o pata de culoare in gashca, nu e bai ca e culoarea asflatului... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici gresesti

tu te vei da intr-o roata

iar bucu pe spate

cum are obiceiul......... :cheers:

 

ti e gata scuterasu?

am vb cu repsolica te ia in gasca lui de scuteristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti e gata scuterasu?

am vb cu repsolica te ia in gasca lui de scuteristi

Pai de aia ti-am dat buzz mah?! Atata ai putut scoate din tine? :bounce: Sau nu ti-ai revenit inca? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci dsoara draga... nu vreti sa ne onorati cu prezenta candva? Sa stiu macar cine ma ia peste picior, sa pot raspunde si io mai relaxat... ca asha :cheers:

 

P.S. Si stiu...matrimonialele sunt in alta sectiune a forumului..... :bounce:

 

 

Mah MJR, nu fi rau... bucu asa e de felul lui "pe spate" :D De aia ne place noua de el :)

Mai pune o pata de culoare in gashca, nu e bai ca e culoarea asflatului... :)

 

 

no si u vroiai sa ti tin spatele aici, p..a amu, sa stearga astia pe aici cu tine ca nu ma bag

 

Pai de aia ti-am dat buzz mah?! Atata ai putut scoate din tine? Sau nu ti-ai revenit inca?

 

da calinin amu ma executa ca tot fac sto de el cd il prin la cosmin si cd mai poate mai baga si el una

las amu ca nu l mai necajesc si eu, ca si asa saracu i suparat ca de vreo doua luni e cu scuterasul demontat

 

 

calinu am vb cu cosmin si a zis ca ti da imprumut poket biku sa te mai dai si u pn i gata al tau

e exact verde ca asta din poza :)

 

dc nu ti l da cosmin iti dau rr meu sa faci wheele

ti ar sta bine si ai face mai fain ca mine, cetru de greutate se schimba, te ai ridica mai usor :)

post-15132-1238487813_thumb.jpg

post-15132-1238487960_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no si u vroiai sa ti tin spatele aici, p..a amu, sa stearga astia pe aici cu tine ca nu ma bag

 

 

 

da calinin amu ma executa ca tot fac sto de el cd il prin la cosmin si cd mai poate mai baga si el una

las amu ca nu l mai necajesc si eu, ca si asa saracu i suparat ca de vreo doua luni e cu scuterasul demontat

 

 

calinu am vb cu cosmin si a zis ca ti da imprumut poket biku sa te mai dai si u pn i gata al tau

e exact verde ca asta din poza :bounce:

I-l da cu tot cu rideru' verde? :D Mah c**ie! Deci tu faci sto de mine si acum te oftici? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...