Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai daca nu merge, cum ai vrea sa fie forumu'? ;) Acum vad ca merge chiar binisor. Deci dati drumu la bashcalie. :blink:

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca nu merge, cum ai vrea sa fie forumu'? :) Acum vad ca merge chiar binisor. Deci dati drumu la bashcalie. ;)

k atunci

cum iti mai mere k5 din 2002?

mai dai dedicatii la radio pt bikeri?

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

k atunci

cum iti mai mere k5 din 2002?

mai dai dedicatii la radio pt bikeri?

:blink:

M-a luat gura pe dinainte, sau am cobit. :) Iar merge ampixu' site-u'. ;)

K5-u mere, si da... cu dedicatie. :)

 

k atunci

cum iti mai mere k5 din 2002?

mai dai dedicatii la radio pt bikeri?

M-a luat gura pe dinainte, sau am cobit. :P Iar merge ampixu' site-u'. :)

K5-u mere, si da, da... cu dedicatie. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa se ofere Aleck sa plateasca toti banii pe care ii incaseaza AMR de la reclame...ca sa scoata astia reclamele de pe forum...sa mearga iar mai bine, sa putem sa il luam la caterinca (pe aleck, bineinteles)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa se ofere Aleck sa plateasca toti banii pe care ii incaseaza AMR de la reclame...ca sa scoata astia reclamele de pe forum...sa mearga iar mai bine, sa putem sa il luam la caterinca (pe aleck, bineinteles)

Mirciu... "da, da... de ziua ta" Stii melodia nu? :blink:

 

L.E.: Eventual ma ofer sa colectez eu incasarile din publicitate ale site-ului. Poate imi fac si io mobra anu' asta! ;)

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mirciu... "da, da... de ziua ta" Stii melodia nu? ;)

 

L.E.: Eventual ma ofer sa colectez eu incasarile din publicitate ale site-ului. Poate imi fac si io mobra anu' asta! :)

 

ni ma la voi la uvind a ajuns parazitii? :)

 

si la mobra ta tb multi multi bani si pilot nou :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ni ma la voi la uvind a ajuns parazitii? ;)

 

si la mobra ta tb multi multi bani si pilot nou :blink:

Da ma, ca sa vezi! :) Si era cu dedicatie si pt tine, in caz ca nu te-ai prins.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata 13-15grade... cica..

prin absurd sa zicem ca o sa fie asa cald... bagam ceva tura mai consistenta?

 

 

Saturday, Mar 28 More Details: Partly sunny and nice. Winds from the S at 22 km/h.Realfeel?: 15 °CHigh: 16 °C

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea sa facem o trupa de motociclisti si sa mergem la un fotbal seara macar odata pe saptamana

 

Eu ma bag. Dar tre sa ne strangem macar 10-12 persoane, sa putem face 2 echipe.

Miercurea si vinerea seara mai merg cateodata cu colegii de serviciu, la scoala sportiva. Miercuri e pe terenul sintetic din spate, vineri in sala.

 

 

cine vrea sa facem o trupa de motociclisti si sa mergem la un fotbal seara macar odata pe saptamana

 

Eu ma bag. Dar tre sa ne strangem macar 10-12 persoane, sa putem face 2 echipe.

Miercurea si vinerea seara mai merg cateodata cu colegii de serviciu, la scoala sportiva. Miercuri e pe terenul sintetic din spate, vineri in sala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea sa facem o trupa de motociclisti si sa mergem la un fotbal seara macar odata pe saptamana

 

hohohohhoho

 

da cum sa nu , chiar vorbeam intr-o zi , nu demult cu Jupanu , sa facem o gasca de fotbalisti. ( asa mai batranei , mai schiloditi .... vedem cum mere .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terenuri sant .putem merge si in 1 mai unde mai merg eu si au si piscina acoperita, sau terenurile de pe centura de langa Selgros sant a unui tip din Tinca si pot sa vorbesc cu el. Mai putem aduce prieteni sau doritori daca nu vom fi destui, doar sa ne strangem si sa mergem regulat. Haideti baietii ca miscarea nu strica, mai dezmortiti coloana ca stiu ca o aveti cocosata de la asa mult mers cu motoru :scratch: . Gincsere misca-ti oasele ca ai nevoie si de alergare nu doar de sala ,hai ca nu slabesti.Alec , bucu si voi hai hai,sa nu-mi ziceti de criza

Editat de george_zurbau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terenuri sant .putem merge si in 1 mai unde mai merg eu si au si piscina acoperita, sau terenurile de pe centura de langa Selgros sant a unui tip din Tinca si pot sa vorbesc cu el. Mai putem aduce prieteni sau doritori daca nu vom fi destui, doar sa ne strangem si sa mergem regulat. Haideti baietii ca miscarea nu strica, mai dezmortiti coloana ca stiu ca o aveti cocosata de la asa mult mers cu motoru :scratch: . Gincsere misca-ti oasele ca ai nevoie si de alergare nu doar de sala ,hai ca nu slabesti.Alec , bucu si voi hai hai,sa nu-mi ziceti de criza

 

 

Tipu din Tinca care ii coproprietar la terenul de langa Selgros . nu ii cumva Nicu Pantea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...