Sari la conținut

Cumpar


marii.an
 Share

Postări Recomandate

Anunt pentru toti mobristii...cumpar piese de mobra 50 s....carburator....telescoape fata....frana spate...si alte maruntisuri...cine are va rog sa imi spuneti...si ne intelegem ca oamenii....pentru alte detalii marii.an@yahoo.com :rusinica: pace si noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt pentru toti mobristii...cumpar piese de mobra 50 s....carburator....telescoape fata....frana spate...si alte maruntisuri...cine are va rog sa imi spuneti...si ne intelegem ca oamenii....pentru alte detalii marii.an@yahoo.com :rusinica: pace si noroc

 

Am furca de față pentru tine, dă un PM dacă te interesează! BTW, de unde eÂşti?

 

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

vorbiti cu mircea simson ...poate va ajute el ... negociati voi vedeti daca are :)

 

 

a zis ca nu are dar daca gaseste cineva ma anunta....chiar nu are nimeni...oare s-ar potrivi si de la alta comunista?orice....va rog.....maneta ambrieaj aia ce se pune pe ghidon....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Mai ramane maneta ambrieaj si suport picioare pentru cel care conduce chiar nu are nimeni?? :ok:

N-am dar de ce nu pui ambele manete de la ceva bicicleta ( am vazut si pe Simson si arata bine) in plus colierele de la Mobra sunt foarte slabe se rup repede. Suporturi picioare sofer am dar de la altceva ( ceva polonez cred ) nu stiu deca se potrivesc daca vrei saptamana viitoare iti pun niste poze.

Cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Carburator si telescoape fata mi-am rezolvat.Mai cumpar maneta ambreiaj....frana spate...suport picioare sofer..numa bine!

salut vreau si eu un carburator de mobra 50s...d unde lai luat?? si un filtru de aer si furtunul care duce de la rezervor la carburator cu tot cu sistem de prindere...ma poti ajuta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt pentru toti mobristii...cumpar piese de mobra 50 s....carburator....telescoape fata....frana spate...si alte maruntisuri...cine are va rog sa imi spuneti...si ne intelegem ca oamenii....pentru alte detalii marii.an@yahoo.com :rolleyes: pace si noroc

Am telescoape fata dar cam nasoale, frana spate la ce te referi la pedala? ca sabotii sunt ca pe fata

Cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...