Sari la conținut

Tricou De Semnalizare Avalon


brandon75
 Share

Postări Recomandate

Eu sunt si mai "smecher" si seara, ca sa nu port vesta, imi iau pasager. Am pus si eu vesta pe mine intr-o seara pt. nu mai mult de 1 minut si m-am copt in ea. PS: talonul nu era ala pe care il primeai cand cand inmatriculai in autovehicul?(scuzati daca nu e ca mine. Eu parca asa stiam). Si mai stiu ca la scuter sigur nu am talon, ci carte de identitate

Editat de nightmare_cristy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu v-am spus logic cum sta treaba: mopede ar trebui sa fie doar caprele alea cu pedale care nu au lumini pe spate, dar daca voi va incadrati cu scuterul la mopede asta e, sunteti nevoiti sa purtati.

 

@Andreas: nu e frumos ce faci...tu daca o sa ajungi sa vinzi sepci cu ventilatoare ti-ar conveni sa-ti strice cineva reclama? Lasa omul sa vanda marfa.

 

@Robbyvl: cartea de identitate e tot una cu talonul omule :). Tu la masina ai C.I si nenea militian iti cere uneori talon...nu ti s-a parut o coincidenta prea mare? Eu zic sigur ca nu e cioarda...iti dau seria cadrului si cauta pe net, si radiat nu trebuie ca nu era inregistrat cand l-am cumparat ca sa plateasca ala impozit.

 

Concluzia: lasati omul sa vanda marfa, postati si voi daca sunteti interesati sa cumparati

eu cred ca tu nu faci diferenta intre talon si carte de identitate :bigstar:

cartea de identitate e aia de ti`o dau aia de la RAR

si talonu e ala care il primesti odata cu numerele cand il inmatriculezi/inregistrezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am certificat d einmatriculare........si mi-am cumparat veste deaia cu 10 ron numa ca sa o am sub sa in caz ca ma opreshte si ii spun ca am uitat s-o iau.Si cu adevarat o port daca ies din oras......ca nui luminat delok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am certificat de inregistrare la primarie...Acu nu stiu foarte sigur, nu ma contrazic, dar mi se pare acelasi lucru: un carton care prezinta toate caracteristicile vehicului cu pricina. Ambele se aseamana cu buletinele noastre :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...