Sari la conținut

Sambata, 30.10.2004 la Cheia


Nucu
 Share

Postări Recomandate

A fost super drumul iar ceatza nu ma deranjat.

Poate data viitoare o sa facem un drum mai lung si sa stam si peste noapte.

Serpentinele au fost :D .

Multzumim Nucu pt. poze.

Baga poze si de la excursia de duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asta a fost, in mare sambata la cheia

 

 

pentru ca ne-am placut tuturor - R-MARCE, Placebo, Ghost, Doru,Doru si Kano - (carora le mutumesc pentru companie si o zi superba pina la urma) din grupul initial, la care s-au alaturat si Sabin, Sorinake si DeejayX, citiva am hotarit sa repetam figura si duminica.

 

 

asa ca o sa vedeti si niste poze de duminica, cind traseul a fost buc - cheia - bv - sinaia - ploiesti - buc

 

 

 

Nucu

 

 

 

:D

Editat de Nucu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am intors sambata seara din sinaia si era o ceata pe DN1 de nu vedeai nici marginile drumului. A fost deeeestul de extrem, m-am distrat :D

 

Multumesc zeului Suzuki ca nu m-a lasat in drum, ca pe cele n dacii cu avariile puse si capota ridicata pe care le-am vazut, ma mai gaseau duminica, bine congelat :yikes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am intors sambata seara din sinaia si era o ceata pe DN1 de nu vedeai nici marginile drumului. A fost deeeestul de extrem, m-am distrat :D

 

Multumesc zeului Suzuki ca nu m-a lasat in drum, ca pe cele n dacii cu avariile puse si capota ridicata pe care le-am vazut, ma mai gaseau duminica, bine congelat :yikes:)

bine ca ai mers mai pe dreapta, pe banda 2 trecea trenu' :baldy:

 

Sorinake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de petrecut nu stiu, stiu ca am oprit in poiana sa mancam si am venit spre bucuresti pe Valea Prahovei. sincer, la ce aglomeratie era, nu cred sa fi vazut ceva motoare si sa nu fi salutat.... pe la 9 am ajuns parca... nici nu mai stiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...