Sari la conținut

Accident Popesti Leordeni - Bucuresti


you
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...

salut mersi de incurajari dupa cum stiti inca ma recuperez am reusit azi sa tastez 2 randuri aici , sper sa ies cat mai repede de ici , dar am impresia a nu se va termina cand ies.

sper ca voi sa anticipati mai bine ca mine alti "meseriasi" in trafic

 

bafta multa

 

hai odata ba sa te'nvat pe'o roata :scratch: , si-ti promit ca-ti dau si costumu meu ala de servici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ultimul reply a fost dat inseptembrie si postul in sine e din iulie!

Voi chiar nu va uitati la data inainte sa scrieti?!

 

Si ideea care e ? sa uitam de accidente ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fraticilor...e bine ca totul...e pe drumul cel bun...

Y'o...cred in nesansa, ca's patit...sigur in traficul de azi, nu le poti prevedea pe toate...

Un singur lucru ma roade cand citesc Accidente...morala acestora...concuzia pe care noi o tragem ne este mai mult sau mai putin clara noua...parcurgem randuri...citim opinii...tragem linie si...?

 

Ce mama masi' putem face ptr a educa si sensibiliza mai mult pe toti cei din trafic...pe 4 sau 2 roti...

 

Totul nu se opreste la lacrimi...durere si pareri de rau...

 

Mai este drum lung pana sa avem un cuvant de spus...mai sunt DE REZOLVAT IN ACESTE CAZURI -Pierdere de timp ptr recuperare, sechele, spitale si doctori, familii indurerate, suferinta...pierdere de vreme pe la birourile Politiei, pe la avocati si judecatori in cazul dosarelor penale, mai sunt RCA-uri, CASCOURI unde suntem trasi in piept cat se poate ca asa este la noi..."legea este interpretabila", iar cand treci de toate astea...ajungi sa zici ca Romania nu are legi destul de aspre ptr cei care le incalca...si-ti vine acru'n...gura...

 

Iarna Blanda,

 

si Sanatate patitului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa sanatate mishu-le........te astept pe la alin sa mai facem niste caterinca........am auzit de accident (din pacate eu am fost cel care ti-am luat motocicleta cu duba de acolo,zic din pacate ptr ca mi-ar fi placut sa nu am ocazia sa fac asta). sper sa te faci bine ...nu te descuraja,nici nu sti cate poate face omul cand nu-si pierde increderea si vointa.tu esti cel care are controlul acum,totul este in mintea ta,acolo sta puterea ta acum.multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercati sa cititi acel blog. Ideea e ca se incearca o actiune de strangere de fonduri pentru ca Mihai sa poata avea acces la o clinica de recuperare din afara tarii, unde ar avea parte de un tratament si o terapie de recuperare mult mai performanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://leziunemedulara.blogspot.com/

Intra pe blog si ai sa gasesti toate datele referitoare la conturi.

 

Uite si un citat cu paragraful referitor la conturi:

In concluzie, costul tratamentului se ridica la aprox. 30.000 euro, din care, prin intermediul unui credit, detin cam 30%

In sensul strangerii banilor pt tratament, am deschis un conturi pe numele meu la BRD GSG, Agentia Drumul Gazarului:

RO05BRDE441SV69653304410 usd

RO15BRDE441SV71861794410 eur

RO80BRDE441SV95845684410 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...