Sari la conținut

Cateva poze din Craiova


Robert
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
DACA SUNTEM 50 DE BIKERI MAXIM DA SA NE MAI INTALNIM LA O PALAVRA

Sunteti doar 50 de bikeri sau va intalniti doar 50 de bikeri? Ca in Braila mai mult de 20 motociclete nici in pacare la concursul de dirt track nu am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa lasam amintirile pt mai tarziu.

Poate duminica mai facem o tura?

Toni.....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Edi - sigur, de ce nu, numai ca trebuie sa-mi spal si eu motocicleta mai intai. Ai vreo propunere de traseu?

 

Vrajitorul din oz - esti galatean? acum pe unde esti si cu ce te ocupi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in galati in peisaj apar mai mult comunistele.Si nu era rau.Cam aia era gasca care statea zi de zi la Faleza seara....era frumos....acum lumea le schimba pe japoneze lucru admirabil ....dar sa stiti ca nu sunt numai japoneze ca in poza de sus :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In poza de mai sus nu sunt numai japoneze, e si o italiana :baldy: si apoi nu a zis nimeni ca cele din poza ar fi singurele motocicletele existente in Galati iar locul respectiv de intalnire nu e al japonezelor sau al comunistelor, e un loc pubilc, al nostru, al tuturor. Hai sa nu mai promovam ideea asta cu separatia motociclistilor de comuniste fata de cei de japoneze sau invers. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Viata in Craiova e ok :ok: ...Serghei e cu BAC-ul iar restul au motoarele la reparat :grinbandit: ...ma uimeste ca au iesit pe strazi doar speed-urile :banana: ..pana se gandesc si ei sa le scoata vine iarna :ok: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

...Gilda...nici aici nu scapam de tine? :lol:

O sa inceapa acum sezonul si o sa fie totul ca inainte. Cu toate ca aproape nici o motocicleta nu este gata toata lumea face pasi marunti...dar siguri. Deh ce sa faci faci comanda de piese si ele nu iti ajung la timp sau chiar deloc... :lol: ...nu mai comentez.

 

Numa' bine! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viata in Craiova e ok :lol: ...Serghei e cu BAC-ul  iar restul au motoarele la reparat :lol: ...ma uimeste ca au iesit pe strazi doar speed-urile :lol: ..pana se gandesc si ei sa le scoata vine iarna :lol:  :lol:

atunci eu propun o iesire si fara motoare , asta ca sa facem incalzirea , pentru ca nici motorul meu nu este gata <am niste probleme marunte dar care ma fac sa pierd foarte mult timp>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...